Бурканчетата на Хип

  • 1 252
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
става, хитрината е как да го размразиш - слагам ги на водна баня и ги сгорещявам много, ама наистина много, като ги бъркам от време на време
за микровълнова не знам дали става, защото няма и не съм опитвала
абе като гъба стои, може би не правя каквото трябва

# 16
  • Мнения: 35 969
става, хитрината е как да го размразиш - слагам ги на водна баня и ги сгорещявам много, ама наистина много, като ги бъркам от време на време
за микровълнова не знам дали става, защото няма и не съм опитвала
абе като гъба стои, може би не правя каквото трябва

много, много горещо да стане пюрето и бъркаш често - нямат разлика с прясно приготвеното!

# 17
  • Мнения: 1 410
Аз затварях преди в такива бурканчета и ги слагах в камерата. Не съм имала проблеми. Напоследък обаче нещо ме е домързяло и си купувам.
Успех!

# 18
  • Мнения: 811
Ами дали може да използвам бурканчета от лютеница (примерно като малките бурканчета на Дерони). Те са от 350 гр, с винт са. Напълвам ги като за 2 порции пюре т.е. 250гр и си отсипвам половината като ми потрябва  Rolling Eyes Те дали ще се вакуумират вече или ще трябва да се варят? Щото ако трябва да се варят няма смисъл, много трудоемка и енергоемка става работата  Blush

# 19
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз пълня фризера с бурканчета на Хип. Peace

# 20
  • Мнения: 7 640
можеш, ама си вземи нови капачки- тези от лютеницата са оцветени и миришат обикновено.

# 21
  • София
  • Мнения: 8 283
Здравейте, мами  Simple Smile
Искам да питам, дали бурканчетата на Хип стават за консервиране на домашни пюрета? Преди време бях чела за бурканчетата на Ганчев нещо, че новите не ставали. Ама аз като не знам как са изглеждали старите, идея си нямам какви трябва да са  Blush Та значи имам няколко на Хип и ми се иска утре да забъркам на малката домашно тиквено-картофено пюре и да го сложа в хладилника. Само се чудя капачките дали ще успеят да вакуумират? Споделете малко опит, моля  Rolling Eyes
Стават, ако не ги вариш, а наливаш горещо в тях. Плякат при отваряне. ..... и аз ги съхранявам в камера - до 3 мл

# 22
  • Мнения: 7 640
Десем, я пак  Laughing
[ Плякат при отваряне. ..... и аз ги съхранявам в камера - до 3 мл
а иначе- на мен ми отпускат и изтича материал докато са обърнати, нямам вяра Naughty

# 23
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
не  Naughty, няма да се вакумират. Единствено мисля, че все още само бурканчетата на Ам-ам са с капачки, които могат и в последствие да се употребяват

аз бурканчета не съм слагала във фризера

Общи условия

Активация на акаунт