koga e vreme za obitci

  • 1 264
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 959
На Дана ще й слоца обички след 2год. възраст.

# 16
  • Мнения: 5 391
Аз също смятам,че няма нищо лошо в обеците,даже като малки децата свикват по-лесно.А ми казаха,че на 25 март било най-добре по традиция,нали тогава е Благовещение.И сме си записали час за Алекс Peace
Peace

# 17
  • Мнения: 1 190
Аз също смятам,че няма нищо лошо в обеците,даже като малки децата свикват по-лесно.А ми казаха,че на 25 март било най-добре по традиция,нали тогава е Благовещение.И сме си записали час за Алекс Peace

Подкрепям Peace и ние имаме вече запазен час  Wink

# 18
  • Мнения: 275
И аз съм мама на девойка, но мисля когато порасне дъщеря ми сама да си реши дали иска подобни аксесоари.
Но, ако си решила твърдо ... мисля, че не малка. Навремето бабите и по-малки са ги дупчели и то с нагорещени игли  ooooh! Надявам се, че няма да извършваш процедурата сама вкъщи  newsm78 Нищо не се усеща (аз бях на 14г. когато си продупчих ушите) - може да зареве малко, защото все пак е нещо ново за нея, ама не боли. Не се притеснявай от нищо

# 19
  • Мнения: 1 214
На 1 г.1м. беше дъщеря ми.Нямаше никакви проблеми.Абсолютно безболезнено и и детето не усеща болка със сигурност!От пукването може да се стресне малко.Със самото пробиване се поставя и медицинската обеца.Сега в неделя на Благовещение е идеалният момент  Simple Smile Успех!

# 20
  • Мнения: 5 299
Смятам да пробия ушите на Викториа сега на 25 март Mr. Green Хич нямам намерение да я питам - тя е моя собственост и ще правя акквото искам аз Mr. Green Wink

# 21
  • Мнения: 7 914
  - тя е моя собственост  Mr. Green Wink


 newsm78 #Crazy smile3505 newsm09

# 22
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
На моята принцеса(племенницата ми) и сложихме обици когато бешЕ на 20 дни Grinning,изобЩо не разбра детето за какво става вьпрос  Mr. Green,успя да запла4е то4но за 20 секунди Laughing.
Сега е ве4е на 2 годинки и половина и не спира да се хвали с обиците си и ако види жена без обици винаги показва ,4е ТЯ си има hahaha а пьк другата няма Embarassed.
Никакви проблеми не сме имали никога с това ,4е и поставихме иобици,но ако при вас е забранено в у4илиЩата ,трябва да си помислиш добре.

# 23
  • Мнения: 217
Ние сложихме обици на 1год и 7месеца,когато и сложиха парвата тя се разплака много,10 мин.не можах да я успокоя и за малко да си тръгнем само с една на вси4кото отгоре и вин4ето на обицата беше останало на пистолета и допалнително я мъ4ихме да и го сложим за втората обица аз и държах главата и беше ужасно.после разбрах 4е имало спрей за изтудяване какавто на нас не ни сложиха.така 4е внимавай при кого ходиш,трябва да си сигурна 4е козмети4ката е добра и знае какво прави,и си мисля 4е като детето е по малко е по добре и не разбира какво става.

# 24
  • Мнения: 508
За себе си мога да кажа,че съм била малка когато са ми сложили обици.Имам спомен,че ме боля много и даже съм ударила шамар на лекаря Embarassed.Носих треперушки-сещате ли се:).Решенията дали ще си сложат или не обици ще ги вземат единствено дъщерите ми.Времето за пробиване на ушичките им ще дойде когато те сами изявят желание.А пък има и други алтернативи да се момеят дет се вика-герданчета,гривинички и т.н.

# 25
  • Мнения: 3 367
в книгата ми за отглеждане на деца, к е дериват от америк.педиатрична асоциация пише след 8 години от съображения за сигурност(по-рядко правят инфекции,дърпат,може да лапнат част и пр)..аз лично няма да и пробивам ушите,против съм лакове,токчета и "оголемяване"без време-МОЕ ЛИчНО МНЕНИЕ -когато и дойде времето, иска сама и знае -/+  -  тогаз
Анна

# 26
  • Мнения: 810
Аз също съм против пробиване на уши на малко дете. И както Анна каза лакове, бижута и т.н. неща. Обиците са украшение за привличане на внимание, което се случва в тинейджърските години, преди това стои не на място според мен. Като малки всички сме имали обици, защото така е била модата/прието, сега е друго...аз не бих продупчила ушите много дълго време.

Общи условия

Активация на акаунт