Отговори
# 30
  • Мнения: 49
На мен още не е започнало да ми се  Sick ,но пък към миризми съм много чувствителна. От време на време ме придърпва ниско долу (от всичко изброено то ме притеснява най-много). Като отида на пети при доки ще си задам всичките въпроси Laughing Laughing

# 31
  • Silistra
  • Мнения: 125
Относно следенето, аз ще съм на частно, а картон ще ми направи друга лекарка, която работи със здравната каса, за да може да ми дава направление за комисия за болничен. За изследванията все още не знам как ще стоят нещата. А биохимичния срининг по принцип покрива ли се от касата или при всички случаи се заплаща? Чета различни варианти и доста вариращи цени.

# 32
  • София
  • Мнения: 251
Независимо къде ви следят бременността, трябва да се запишете на ЖК. От там издават болнични и последния преди раждане. Аз с първата си бременност се следях на частно, а на ЖК само за болнични, и им давах копия от изследванията ми, да си ги имат, та да не им хабя направленията. Записах се към 5ти месец някъде  и ползвах няколко направления само Laughing
Сега ме следи д-р Стаменов в клиника Надежда и ме вика всяка седмица за преглед с вагинален, може би .заради възрастта ми,знам ли. Надявам се на някакъв етап да ме прати към ЖК в клиниката, където има пакети.
И понеже парен каша духа, си мисля, че е хубаво да се следите там, където ще раждате понеже аз сеориентирах към клиника и екип за раждане в началото на 9ти месец, няколко дни преди да родя  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 1 540
А знаете ли колко се плаща,за да родиш при този доктор който те следи?

# 34
  • Мнения: 1 341
Олче, благодаря за новата тема! Прекрасна е!😘
ДоБре дошли на новозаписалите се.
На чулите сърциче, честито!
На мен почти по цял ден ми е лошо. Също и мнооого ми се спи. Аз принципно обичам да си поспивам, но сега е чудо.
През този дълъг уикенд децата са при родителите ми, а аз съм се отдала на релакс и малко градинарство.
Хубав ден, момичета. И по-спокойно не е нужно толкова да се филмирате. Вие сте бременни, не болни. Наслаждавайте се, не търсете под вола теле.

# 35
  • Мнения: 34
биохимичния срининг по принцип покрива ли се от касата или при всички случаи се заплаща? Чета различни варианти и доста вариращи цени.

Не се поема от ЗК плащаш си го.На етърва ми й взеха 50лв не знам защо и това и двете за 1ви път го чухме но на много мой приятелки които родиха преди няколко месеца и преди година са дали по 100лв а за Фетална по 120лв

# 36
  • Мнения: 164
темата е страхотна бравоооо !!Аз засега съм на частно а от другата седмица и по здравна каса,ще ходя при двама и то при еиния само заради болничните Wink!За параноите и страховете и аз си ги имам  Rolling Eyes Shockedособено сега когато вече нищо не ме боли,как сте със гурдите ,мен спряха да ме болят,само зърната са ми леко по чувствителни newsm78 newsm78

# 37
  • Мнения: 34
Аз не се чувствам бременна - спря да ме боли корема ниско долу остана само непоносимостта към сутиена и сърбежа на зърната.Нормално ли е ....страх ме е много.Аз имам час чак за 20 за сърчице и направо ще полудея до тогава...

# 38
  • Мнения: 11
И аз съм решила на частно като се прибера в БГ(така или иначе през  5 те ми години в чужбина не съм се осигурявала в бг) нямам търпение вече  Blush

 Има ли някой от Варна?

А иначе освен че съм супер уморена и едвам ходя наработа, няма друго болките ниско долу бяха за около 2 3 дни Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 421
Лека и успешна Б на всички!  Hug Много хубава тема сте си направили, пожелавам ви да сте заедно до край и много задружни!

# 40
  • Мнения: 103
Е и аз да се запиша с първи пост в новата тема:)))Олче благодаря:))
И аз на моменти забравям ,че съм бременна нито ми е лошо,нищо не ме боли,но доплера който си взех много ми помага.Като му чуя сърчицето и се успокоявам:)))Аз ходя във "Вита" но мисля да се запиша на ЖК някъде по ЗК.Двоумя се между Шейново и Майчин дом.По принцип в една от двете мисля да раждам живот и здраве.Някъде бях чела ,че БХС и ФМ за жени над 35 е безплатен ама колко е вярно предстои да видим:)))

# 41
  • Мнения: 164
Аз на моменти забравям чесъм бременна даже  Peace Peace

# 42
  • Мнения: 70
Да се запиша и аз в новата темичка Simple Smile

По мои изчисления термина ми е на 8.12, ама като отида след 10 дена на доктор ще мога да кажа със сигурност, въпреки че и той ще го изчисли по същия начин Grinning

Villitoo Аз съм от Варна Simple Smile

# 43
  • Мнения: 11
Да се запиша и аз в новата темичка Simple Smile

По мои изчисления термина ми е на 8.12, ама като отида след 10 дена на доктор ще мога да кажа със сигурност, въпреки че и той ще го изчисли по същия начин Grinning

Villitoo Аз съм от Варна Simple Smile

супер Simple Smile)) аз се прибирам другия месец но идея си нямам при кого да отида Thinking Thinking Thinking ти при кого ходиш?единствено за майчин дом се сещам newsm78 newsm78 newsm78

# 44
  • Мнения: 18
Честита нова темичка дано да има още много попълнения  Hug
по калкулатор и моя термин е за 25.12 но мисля, че ще се смени след прегледа
Villitoo и аз съм от Варна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт