Отговори
# 675
  • Мнения: 1 540
Нямам търпение да видя новата тема   newsm44

# 676
  • Мнения: 6
Момичета, излязоха ми част от изследванията на кръв и урина... Доста ме притесни резултата на белтък в урината - 100 от референтни стойности 0-30... Cry Confused Някой има ли опит с този проблем да сподели? Ще посетя гинеколога си със сигурност, но много се притеснявам.

# 677
  • Мнения: 151
georgieva86, понеже търся, за да прочета за моите резултати и току-що намерих това: "В урината на здравия човек няма белтък. При бременните жени се допуска известно количество, но ако то превишава 300 мг в денонощието, може да се усъмним в заболяване на бъбреците."

Може би е напълно нормално, но си питай лекаря.

# 678
  • Italia
  • Мнения: 134
Аз съвсем се обърках, виж тук в последния абзац пише, че първо се прави ултразвук и тогава се дава кръв  #Crazy http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 48&Itemid=103
А аз от твоя пост разбирам, че първо си дала кръв и после ще те гледат  Thinking
Всички ли ще правите и ФМ, и БХС?
Аз живея в Италия и тука така процедират от 2-3 години. В 10 или 11 г.с ти взимат кръв и след 12 г.с до 13+6 г.с ти правят еко. за измерване и на база двата резултата веднага правят заключения. Така казват, че по рано можеш да разбереш резултатът, а и кръвните в 10 или 11 г.с давали по точни резултати( за което аз не съм запозната, но щом така процедират трябва да се доверя) Rolling Eyes
Курабийка, доколкото съм чувала, за съжаление често се случва, когато са двечки Sad. Но другото ще е добре Simple Smile

Последна редакция: чт, 21 май 2015, 16:14 от Liliana3

# 679
  • Мнения: 130
Някой питаше за Фемина. С предишната бременност всички са ми правени там при д-р Икономова и д-р Цолова. Доволна съм. Сега имам час пак там за 26.05 само че при д-р Врагалева. Цена: 140 лв за ранен БХС и ФМ.

# 680
  • Мнения: 11
Здравейте! Ще се радвам да се включа в групата Simple Smile Термин--17.12.2015, второ детенце, на 37 г. съм. Опитвам се да се включа и във ФБ групата, но не знам коя от всичките viaratodorova да избера, за miki18 също ми дава няколко опции за затворени групи.

# 681
  • Мнения: 20
Момичета, писах да ме включат в списъка, но още не е станало.
Аз съм на 41 навършени години имам две неуспешни естествени  Joy Joy Joyбременности, тъкмо щях да се подлагам на лапаро и хистероскопия по препоръка на докторката в болница Надежда, защото не ми даваха никакви шансове за естествено забременявани и супер минимални за инвитро. Заповедта за инвитрото очаквах на 01 април.
Но в последния момент отказах операцията, планувана на 24 март и буквално след няколко дни съм забременяла чудно, почти свръхестествено....термина ми е някъде 20 декември. Това е кратката версия на моята история javascript:void(0);
До тук добре, кръвните изследвания си бяха ок, но ето в 10та седмица ме тръшна много гаден грип с температура, гърло, хрема...пълна програма и три дни се гърча вече. Бебо е с повишен пулс явно от температурата и борбата с вируса...Казаха ми в никакъв случай да не допускам високи температури, били по-вредни дори от антибиотиците...та с нежелание пия панадол на гранули. Някой от вас да е карал грип до третия месец? За капак ми се обади една майка, че детето с което често се гушкаме е с шарка - размина се, защото е варицела, рубеолата е шарката, която не съм карала.... Hug

# 682
  • Мнения: 326
Привет, след щастието, че двете ми бебета имат ритмична сърдечна дейност, днес се установи (9+5), че едното вече няма такава. Док каза, че няма опасност за второто бебенце, но преди БХС и ФМ задължително на преглед.

Сега съм болничен, докато не ми изчезне хематома и не ми спрат кръвоизливите... мрън, мрън, мрън... и аз искам на разходкаааа

Ще записвам час в Щерев за ФМ и БХС, но идея нямам има ли значение при кой? Simple Smile Някой правил ли е там?
Курабийка, това често се случва с близнаците, уви. Аз също забременях с близнаци след инвитро, но миналата седмица ми казаха, че само едното има сърдечен пулс, а другото плодно сакче е празно. В понеделник постъпих по спешност в болница Надежда, заради коремни болки и при приемането  ми лекарката видя на ултразвук пулса и на другото бебе. Само че то отговаря да е в 6 седмица, а аз съм в 8-а. Казаха ми, че има 2 варианта - или да навакса с растежа, или да му спре сърчицето. Сега чакам и се моля всичко да е наред. Кураж и спокойствие ти пожелавам - трябват ти за другото бебе. С него всичко ще е наред!

# 683
  • Мнения: 326
Момичета, писах да ме включат в списъка, но още не е станало.
Аз съм на 41 навършени години имам две неуспешни естествени  Joy Joy Joyбременности, тъкмо щях да се подлагам на лапаро и хистероскопия по препоръка на докторката в болница Надежда, защото не ми даваха никакви шансове за естествено забременявани и супер минимални за инвитро. Заповедта за инвитрото очаквах на 01 април.
Но в последния момент отказах операцията, планувана на 24 март и буквално след няколко дни съм забременяла чудно, почти свръхестествено....термина ми е някъде 20 декември. Това е кратката версия на моята история javascript:void(0);
До тук добре, кръвните изследвания си бяха ок, но ето в 10та седмица ме тръшна много гаден грип с температура, гърло, хрема...пълна програма и три дни се гърча вече. Бебо е с повишен пулс явно от температурата и борбата с вируса...Казаха ми в никакъв случай да не допускам високи температури, били по-вредни дори от антибиотиците...та с нежелание пия панадол на гранули. Някой от вас да е карал грип до третия месец? За капак ми се обади една майка, че детето с което често се гушкаме е с шарка - размина се, защото е варицела, рубеолата е шарката, която не съм карала.... Hug
Virginforest, много се радвам за теб - ето че чудеса се случват всеки ден! Аз също съм на 41 години, правих инвитро при д-р Персенска в Надежда. Ти при кой лекар се следиш?

# 684
  • Мнения: 20
Привет, след щастието, че двете ми бебета имат ритмична сърдечна дейност, днес се установи (9+5), че едното вече няма такава. Док каза, че няма опасност за второто бебенце, но преди БХС и ФМ задължително на преглед.

Сега съм болничен, докато не ми изчезне хематома и не ми спрат кръвоизливите... мрън, мрън, мрън... и аз искам на разходкаааа

Ще записвам час в Щерев за ФМ и БХС, но идея нямам има ли значение при кой? Simple Smile Някой правил ли е там?
Курабийка, това често се случва с близнаците, уви. Аз също забременях с близнаци след инвитро, но миналата седмица ми казаха, че само едното има сърдечен пулс, а другото плодно сакче е празно. В понеделник постъпих по спешност в болница Надежда, заради коремни болки и при приемането  ми лекарката видя на ултразвук пулса и на другото бебе. Само че то отговаря да е в 6 седмица, а аз съм в 8-а. Казаха ми, че има 2 варианта - или да навакса с растежа, или да му спре сърчицето. Сега чакам и се моля всичко да е наред. Кураж и спокойствие ти пожелавам - трябват ти за другото бебе. С него всичко ще е наред!

*Franny*  дано и при теб нещата с бебенцето да са наред. Дано бързо напредне юначето :*

# 685
  • Мнения: 63
Здравейте мами и бъдещи такива! Включвам се и аз към групата с втора бременност с термин 20.12. На 25г. съм Simple Smile Успешна и безпроблемна бременност на всички! Hug Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 54
Курабийка, Франи  : Hug Hug  Hug
Поли, добре дошла при нас   bouquet

Момичета, вие искате ли да знаете пола на бебето?
Аз искам да е изненада, ММ пък приритва да го види : )

Последна редакция: пт, 22 май 2015, 07:00 от *Екатерина*

# 687
  • Мнения: 1 167
Момичета,вчера бях на преглед ,имам някакви микроби в урината и ми изписаха антибиотик амоксиклав на 8 ч една опаковка.Дали е безвреден,да пробвам ли с нови изследвания при друг доктор?Миналата бременност не съм пила антибиотици и се притеснявам.

# 688
  • Мнения: 20
Момичета,вчера бях на преглед ,имам някакви микроби в урината и ми изписаха антибиотик амоксиклав на 8 ч една опаковка.Дали е безвреден,да пробвам ли с нови изследвания при друг доктор?Миналата бременност не съм пила антибиотици и се притеснявам.

Не знам до колко вярвате в бабините девитини, но жабуркането с 1 лъжица олио сутрин за няколко минути преди миене на зъбите прави чудеса. Малко е гадно, но не чак толкова. Процедурата извлича бактерии и токсини...

Една позната е спасила бебето си от бруцелоза само с това нещо..

# 689
  • Мнения: 11
Здравейте, има ли момичета, които планират раждане в Дупница, в "Св. Иван Рилски 2003" , по-специално при д-р Динов?

Общи условия

Активация на акаунт