Проблеми с ерекцията

  • 57 426
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 466
Както вече казах не ги познавам и двамата но ми направи впечатление че всички решиха че проблема е в мъжа.

С презерватива не бил свикнал.
Притеснен бил.
Стар бил.
Не му ставало вече.

Ами тя ?

Мога да предположа само че проблема е бил от дрехите. Някои жени изглеждат добре с дрехи. Съблекат ли се  Mr. Green

Ако са ходили известно време и не я е виждал гола е допустимо да се разочарова  Laughing

Случвало ми се е и от там знам.  Peace 

# 61
  • Мнения: 6 122
Както вече казах не ги познавам и двамата но ми направи впечатление че всички решиха че проблема е в мъжа.

С презерватива не бил свикнал.
Притеснен бил.
Стар бил.
Не му ставало вече.

Ами тя ?

Мога да предположа само че проблема е бил от дрехите. Някои жени изглеждат добре с дрехи. Съблекат ли се  Mr. Green

Ако са ходили известно време и не я е виждал гола е допустимо да се разочарова  Laughing

Случвало ми се е и от там знам.  Peace 

Виж сега има истина в думите ти. Възможно е жената да не го е привлекла чисто теоретично, но някак си нали да упорстваш после няколко часа да ти стане пишката, демек жената да ти се стори привлекателна нали, някак не се връзва. Да не говорим, че това пък с "дрехи като е ми става, но съблече ли се ми пада" е някак как да кажа, дори и тийновете не биха се вързали. А пък, че я и търси после пак да си причинява това. Човечето го е казала, мазохизъм изглежда да е, ако ти си прав.

# 62
  • Мнения: 466
Може пък да му е сестра Wink

Човек на нейната възраст би отнесъл подобен проблем до лекар а не да пита 100 непознати жени "какво правите ако не му стане"

То да не е рецепта за гювеч.

Ако стане стане  Laughing

# 63
  • Мнения: 6 122
Може пък да му е сестра Wink

Човек на нейната възраст би отнесъл подобен проблем до лекар а не да пита 100 непознати жени "какво правите ако не му стане"

То да не е рецепта за гювеч.

Ако стане стане  Laughing

Да де, ама тя да го хване за ръчичка ли, та при доктора? Нали се сещаш, че той не казва да му е проблем това, а "било за първи път". Нормално е да пита жената, дали и други жени дето на мъжете им е "за първи път" са се срещали с това.

# 64
  • Мнения: 466
Къде казах да го води на лекар. Казах да попита лекар  Laughing

Не знам дали ми се струва но май смятате че всички мъже са еднакви.

Ако на единия му действа значи и на другия е така  Laughing

Не е точно така да ви кажа  Peace

# 65
  • Мнения: 6 122
Къде казах да го води на лекар. Казах да попита лекар  Laughing

Не знам дали ми се струва но май смятате че всички мъже са еднакви.

Ако на единия му действа значи и на другия е така  Laughing

Не е точно така да ви кажа  Peace

А, ние не смятаме така, медицината така смята, не ние. Ни мислим, че всеки си е уникална вселена. Ти как мислиш, че лекува медицината, всеки индивидуално? Не, разбира се, всичко на едно под ножа.
Тя да иде да пита доктора от името на мъжа, който не му еректира пенисът от притиснение? Стига де, ти съвсем се занесе. Всеки доктор ще иска да види човекът, не загрижената жена. Joy
Точно така действа принципа на медицината въз основа на медицинска статистика се прави извод, че ако на мнозинството им действа еди какво си, то се предписва като универсално лекарство.
Аз лично смятам, че нищо му няма и се е притеснил, ама дали съм права?

# 66
  • Мнения: 52
Здравейте,
пиша заради мъжа си.Не сиакм да го засегна по никой начин, той е добър и чувствителен човек,взехме се с много обич преди години,но нещата не вървят напоследък.Хпдих и на гледачка,казва че нямало друга жена. аз това си мислех като причина-все казва че бил изморен,че не му се правело любов, не само с мен, а с никоя друга...избягва да спим заедно,остава на канапето в хола пред телевизора.не знам какво му тежи,но така не е добре мъжът и жената да бягат един от друг.нали уж така е било на времето-дасе дели хляб и легло, докато са живи и двамата.аз също съм изморена,но никога не бих се отказала от ласки и любов.на 60години е рано да мисля за старост.имам колега,който ме харесва,засега го държа надалеч,ама знае ли се докога? да не би да са му направили магия,не знам. исках да му помогна и да идем на лекар заедно-не ще, срам го било. опитвах да го подхраня с шоколад и мед, може да се засили малко, ако е това-казва ми, че не обича сладко,аз знам че е така ама се надявах да го подлъжа да хапне.може би още го обичам, всеки случай държа на него и искам да ни е добре, на него да му е хубаво с мен. а може би трябва да му купя някакво лекарство,какво ще кажете?

# 67
  • Мнения: 48
Здравей,
 съчувствам ти но май нищо не може да ти помогне, не знам да има мъж който да заслужава усилия и съчувствие. Като си решила опитай, дай му там някакви хапчета, дано не са скъпи. Може и да помогне, дано да е така. но ако го е хванала болестта на моя бившия-нищо не помага. вече почти съм го забравила,налагам си да не мисля за да не се ядосвам,няма смисъл. Имах го за свестен човек, за стабилен мъж, а той въртя-сука, той също беше се прехвърлил да спи в хола при телевизора, уж все нещо щял да гледа мачове на записи,нощни концерти и новини,а то било за да не ме гледа и да ме лъже по-дълго време,докато си опече работата. Мина малко време и замина за Германия,ама не бил сам а с една мацка от предприятието,разбира се че по-млада и хубава.ама аз си знам че хубост е до време,ще му изяде парите и ще го ритне като остарее още малко.гаранционния му срок изтича,вече е над 50-те. та това е от мен, не аптекар а адвокат си търся. а ти все пак опитай,може пък твоят наистина да е преуморен и малко да му трябва помощ. Дано да е така!

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
Трябва да им се спре достъпа до нет и ТВ /филми за големи/, ако са ОК физически.
Ако не един липиден профил + хормони може да отговори на много въпроси.

Засечка 1 или 2 пъти с нова партньорка може да е инцидент, от там другото си е състояние.
Ако човека иска да си помогне е супер, защото много мъже не признават проблема и се оправдават.
Вече очаквм тема: Мъжа ми го боли глава и ми отказва.

# 69
  • Мнения: 4 418
Вече очаквм тема: Мъжа ми го боли глава и ми отказва.

Боли го глава, но ми купи вибратор. Много го обичам, колко е грижовен!

# 70
  • Мнения: 466
Зависи коя глава го боли все пак Laughing

# 71
  • Мнения: 48
Хаха, да вярно е....

# 72
  • Мнения: 22
Според мен, ако мъжа е над 40 е възможно да е  физиологически проблем, който има нужда от  прегледа на професионалист. Притеснението от презерватива също може е  фактор, но е  рисковано да се  стига до акт без него, особено ако партньорите са заедно от скоро

# 73
  • Мнения: 52
значи съпругът ми е на 62 гоини, но но истински здравеняке - активен физически добре поддържан-може би наистина трябва да отиде да се консултира с аднролога....

# 74
  • Мнения: 2 800
Мен повече би ме притеснило не нежеланието за секс на тая възраст, а дистанцирането му от мен.
Или има друга и се притеснява за актьорските си способности, или си много настоятелна и поради невъзможност да те удовлетвори, буквално бяга от проблема.
Може и трето, и пето да е причината, но и тези са за изясняване.

Общи условия

Активация на акаунт