3D???

  • 1 319
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 320
През цялата бременост гледахме бебо само на такъв апарат и съм много доволна. Парите си заслужават!

# 16
  • Мнения: 3 098
Разбира се,4е си заслужава. HugНямах търпение да дойде следваЩата ми визита при гинеколожката,за да си видя малкото красиво патенце.Абсолютно вси4ко се вижда с такава яснота,прегледа траеше 45 минути,а след това ми вадеха снимки на избрани от мен моменти. Heart EyesИмам си ли4ицето й,кра4енце,дупенце Grinning.
Няма да съжаляваш ни най_малко. Peace

# 17
Записах си час  Grinning
При д-р Марков се случи от МЦ "Фемина" и даже не се чака цял месец  Hug , а само три дни. Чакам с нетърпение. казаха ми, че евентуално няма да могат да скрият пола, ако детенце е застанало в точното положение. Ние искаме да се изненадаме, но пък след като ще си видя слънчицето..... Party

# 18
  • Мнения: 1 733
Разбира се, че има смисъл! Не само е приятно, но и може да установи проблеми в развитието на плода.

# 19
  • Мнения: 307
Ще си позволя да цитирам мнението на д-р Румен Димитров поместено в списание "Мама" от март 2006 .
" ... Впечатленията ми от мненията, които бременните жени си обменят в различните форуми на глобалната мрежа, са, че те имат твърде превратна представа за същността и възможностите на това изследване, която поражда у тях някои неоснователни очаквания. "
"...Дълбока заблуда е, че диагнозата на аномалиите на плода или пък точното определяне на пола се постига по-лесно и по-точно с 3D ехография.
Ехографист, който не може да направи това в условията на обичайната двуизмерна ехография, няма никакъв шанс да го постигне чрез триизмерна ехография.
... Триизмерната ехография има едно неоспоримо качество и то е принос в създаването на силна емоционална връзка между родителите и бъдещото им дете. ..."

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Аз ходих в 22 г.с. в Медицински център "Фемина" при д-р Марков.Много съм доволна, много внимателен човек, обяснява, направо е супер.Направих си фетална морфология + доплер и понеже бебчето е седалищно и не беше застанало много добре ми каза, че няма смисъл от 3D и по принцип е повече да се накефите с таткото.А чрез ФМ и доплера се разглежда състоянието на бебето, което е най-важното.Добре, че се цитират думите на д-р Румен Димитров от статията му в сп."Мама".
Въобще не се чуди направо се записвай.Заслужава си!

# 21
  • Мнения: 218
Не само си заслужава, но за мен е задължително да се отиде поне 3 пъти. И не съм съгласна, че е само глезотия. Има увреждания, които дори опитен ехографист на обикновен ехограф не може да види. Аз съм пример за това. Отивай без да мислиш. Вярвам, че всичко ще бъде наред.  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 733
Не само си заслужава, но за мен е задължително да се отиде поне 3 пъти. И не съм съгласна, че е само глезотия. Има увреждания, които дори опитен ехографист на обикновен ехограф не може да види. Аз съм пример за това. Отивай без да мислиш. Вярвам, че всичко ще бъде наред.  bouquet

Абсолютно съм съгласна!!!

# 23
Не само си заслужава, но за мен е задължително да се отиде поне 3 пъти. И не съм съгласна, че е само глезотия. Има увреждания, които дори опитен ехографист на обикновен ехограф не може да види. Аз съм пример за това. Отивай без да мислиш. Вярвам, че всичко ще бъде наред.  bouquet
  bouquet   

Общи условия

Активация на акаунт