Първа покупка за бебето.

  • 6 378
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
До колкото си спомням беше кошница за кола newsm78

# 16
Незнам дали се брои за покупка но първо поръчахме кошарата, следващото нещо което купихме беше количката Peace

# 17
  • Мнения: 280
   Започнах от дрешките , комплекта за изписване ,шишета , биберони , чаршафчета,  най- накрая капарирахме кошарата , която ще вземем бебчо като се роди.

# 18
  • Мнения: 1 259
Купихме първо по-едрите неща.Кошарата,столче за кола,ваничка и стойка,количката в 7-ми м.

# 19
  • Мнения: 1 014
А аз купих една играчка, без изобщо да се замислям и чак когато я платих си дадох сметка, че това е първото нещо, което купувам на бебчо. Е сега - само на игри ли ще му върви? Laughing

# 20
  • Мнения: 4 406
няколко бодита мисля

# 21
  • Мнения: 344
Бях в 9 месец, когато купихме кошарата с комплект обиколници, чаршафче и юрганче. Всичко останало взехме като се роди бебето.

# 22
  • Мнения: 175
Аз вчера му купих две бодита и два чифта чорапки /толкова са малки/. Друго още си няма.

# 23
  • Мнения: 1 446
Първо дрешките и принадлежности, после кошарата и за накрая бях оставила количката. Но уви родих по - рано.

# 24
  • Мнения: 2 381
Първо взехме дрешки, спален комплект и комплект за изписването.После кошарата останалото.А количката-когато се роди.

# 25
Първото нещо, което купих за бебето беше една хубава бяла шапчица. Старите баби казват, че първо шапка трябвало да се купи, за да тръгне бебето с главичката и да не е седалищно.
Но и при мен се наложи секцио.

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 3 826
Първото нещо което купихме за бебо беше един син гащиризон.На мъжа ми много му хреса и каза да го взимаме.Преди да се роди Даниел ни бяха казали,че ще е момиче,но синия цвят ми е един от любимите и се съгласих да вземем този гащиризон,то пък се оказа,че е момче Laughing

# 28
  • Мнения: 382
Май и аз първото,което взех беше хавлийка newsm78

# 29
  • Мнения: 1 298
Първо купих електронен термометър за бебчо.Тъкмо бях влязла в 4-тия.Сега вече си има още някой дреболии,хавлийки и някой дрешки.Аз не съм суеверна в това отношение.  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт