Къде в Бургас? (43)

  • 75 293
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 550
Twin lady, MaliBu - благодаря  Hug

Балимезова и Кузницов отпадат, моля кажете кой може да ме приеме веднага?

Тъй като обмислям за Балимезова, може ли да кажеш защо при теб не е вариант?
Още се ориентирам и аз къде да отида на преглед, та сондирам мнения  Peace

Бързах и не съм уточнила. Балимезова е много добра, но не можа да ме приеме, Кузницов е в отпуска до утре. Аз лично ходя при Кузницов от много години и съм много доволна, единственото му лошо качество е, че е много бавен.  Mr. Green

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 4 110
Здравейте,кажете кой АКВАПАРК е по добър?И срещали ли сте ваучери за тях?
Аквапарадайз в Несебър, ходим редовно от години, това лято има постоянно ваучери за 26 лева в Грабо, в никой аквапарк в Бг водата не се затопля, ако е студено времето и водата си е студенка, последно бяхме вчера и беше супер пълно с народ

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 205
здравейте,къде по центъра продават от лъскавите татуировки-бижу

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 187
Здравейте,кажете кой АКВАПАРК е по добър?И срещали ли сте ваучери за тях?
Аквапарадайз в Несебър, ходим редовно от години, това лято има постоянно ваучери за 26 лева в Грабо, в никой аквапарк в Бг водата не се затопля, ако е студено времето и водата си е студенка, последно бяхме вчера и беше супер пълно с народ

На дъщеря ми /10 г./ повече ѝ харесват пързалките на  Аквапарк Слънчев бряг, а на мен и ММ на Аквапарадайз Несебър.
Първият е с метални стълби към пързалките, а вторият със стабилно изградени кули с вътрешни стълби, но пък се пързаля ако тичаш.

За Слънчевбрягския има възможност да закупите семейни билети онлайн - излизат доста по-изгодно.
С ваучер и онлайн билети се чака на по-дългите опашки Wink

Този на Приморско е като пародия на аквапарк пред тези двата.

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 703
  bouquet благодаря ви момичета Simple Smile

# 695
  • Мнения: 246
Twin lady, MaliBu - благодаря  Hug

Балимезова и Кузницов отпадат, моля кажете кой може да ме приеме веднага?

Тъй като обмислям за Балимезова, може ли да кажеш защо при теб не е вариант?
Още се ориентирам и аз къде да отида на преглед, та сондирам мнения  Peace

Преди десет години по препоръки бях ходила при Кузнецов, след като ме връща поне 5 пъти, накрая ми рече: Ми не знам какво ти има! Та затова си отидох при Иванови (сега са Очната болница в Славейков, тогава все още я нямаше, кабинета им беше на Александровска), идваха специалисти от Варна с апарат и правеха изследвания в техния кабинет, и до ден днешен бивам, помогнаха ми. Което не значи, че това би важело за всички, просто си споделям...

Бързах и не съм уточнила. Балимезова е много добра, но не можа да ме приеме, Кузницов е в отпуска до утре. Аз лично ходя при Кузницов от много години и съм много доволна, единственото му лошо качество е, че е много бавен.  Mr. Green


Преди десет години по препоръки бях ходила при Кузнецов, след като ме връща поне 5 пъти, накрая ми рече: Ми не знам какво ти има! Та затова си отидох при Иванови (сега са Очната болница в Славейков, тогава все още я нямаше, кабинета им беше на Александровска), идваха специалисти от Варна с апарат и правеха изследвания в техния кабинет, и до ден днешен бивам, помогнаха ми. Което не значи, че това би важело за всички, просто си споделям...

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 6 236
От Хрелева съм доволна като детски лекар. Преглежда и в МЦ "Чудотворец" в болницата.
За възрастни - д-р Румен Мутавчиев - началник на очното отделение в МБАЛ. Много внимателен лекар. Има частен кабинет, но работи с касата.

# 697
  • Мнения: 141
Здравейте,
някой знае ли как се стига до замъка в Равадиново с автобус? Тоест колко е далече автогарата от замъка? Мерси!

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Момичета, знаете ли къде мога да дам една шапка за колосване?
В Химическото на бул.Булаир ми отказаха.

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 891
Ние пак искаме куче  Flutter
Къде да потърся мини чихуахуа? Прегледах обявите в интернет, но не намерих предлагане за Бургас.
Оставих си номера в зоомагазина в Плаза, но втори месец и от там мълчат. Можете ли да ме насочите към развъдник, частно лице (предпочитам)...Благодаря.

# 700
  • Мнения: 2 840
Ние пак искаме куче  Flutter
Къде да потърся мини чихуахуа? Прегледах обявите в интернет, но не намерих предлагане за Бургас.
Оставих си номера в зоомагазина в Плаза, но втори месец и от там мълчат. Можете ли да ме насочите към развъдник, частно лице (предпочитам)...Благодаря.

в зоомагазина в Плазата продават с ОГРОМНА надценка , вижте зоомагазина до Краснодар, потърсете и в други градове ( вижте и групите за кучета и дом. любимци във форума)

# 701
  • Мнения: 344
 Здравейте
Предстои ни постъпване в детска ясла
Някой ползвал ли е медицинските лаборатории в гр. Бургас кс Славейков мисля , че са НОва ЛАб
Моля за мнение , препоръки, цени на пълния пакет за постъпване в ясла
кръвни изследвания, паразити , васерман на единия родител

# 702
  • Мнения: 24 775
Аз съм ги ползвала и то по препоръка на лекари!
За цени не мога да кажа. Обад се и ги питай
http://www.novalab.bg/prices.html

# 703
  • Мнения: 54
Здравейте. Къде има добър телевизионен техник, за по-стар телевизор по възможност в Славейков. Благодаря предварително за отговорите.

# 704
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Телевизионен техник има до Трета поликлиника на ул.Иван Богоров срещу Болерото.

Общи условия

Активация на акаунт