Клуб на аватарките

  • 19 614
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 686
Честит празник, мили аватарки   bouquet
Ако има именници сред нас - да са живи и здрави  Hug
Хубав ден на всички!   bouquet

# 16
  • Мнения: 7 201
Хъш, благодаря за посрещането. Hug

Честит Гергьовден!
Да са живи и здрави всички именици с това хубаво българско име.

Весел празник!

# 17
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
Честит празник и от мен на всички празнуващи!!!!
Ние се отправяме след малко на село да хапнем агънце Laughing

Вчера в моето село имаше събор- всяка година около Гергьовден се събираме на площада на хоро. И тази година заведохме и малката ми шушулка. Лелеее, големи танци му дръпна това дете, направо беше пощуряла :Д
Ето да я:


Не можах много да я снимам, защото гледах да не я прегази някой или пък тя да не мине през някое дете  Mr. Green Много обича народна. Винаги като чуе и започва да играе, на никоя др музика не реагира така.

# 18
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Привет и от мен и честит празник на всички с повод и без повод  bouquet
Ой,Диди страхотна е малката фъстъчка  Heart Eyes

# 19
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Добро утро момичета, страхотно е времето днес! Пожелавам ви много разходки и срещи с приятели! Аз ще се приготвям да излизам  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 740
Диди, Лори много ме усмихна  Hug Страхотно дете!  Heart Eyes Искам да я нагушкам мноооого   bouquet

Хъш, какви предлагаш да са членските карти  Thinking А за игра аз нямам идея, вие сте по-креативни от мен  Mr. Green

# 21
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Бела, само не в мола Wink  Peaceтой е за студовете. Кога ще дойда да се видим, все не успявам нещо. Ама ще се стегна, не стига че си ми на 1км. разстояние от къщи Laughing
Диди, после ще гледам, че сега пазя тишина, уж. Ама, тя твойта Лори е муца страхотна Heart Eyes
Ейй, Одри каква си сериозна с тия карти Hug Нещо такова



То това не е и смешно, нещо по-така.... newsm78

Искате ли да предложим темата да я измисли Мамче, понеже тя до сега не е играла/а, не знаем и все още дали се е решила/, да е някой чисто нов член.Но, не е задължително да бърза...де се посъберем хубаво, така Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 5 362
Честит празник на всички празнуващи днес!
Малко късно се включвам,но не бяхме вкъщи.Използвахме топлото време за разходки.
Диди,ама голям бонбон е щерката.Направо ми пълни душата!

# 23
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
Благодаря ви момичета  Hug Hug
Голяма е шушулка, да. Много е интересна вече.Опитва се ( доста успешно при това) да говори, постоянно повтаря думи, жестове, мимики. Вече осъзнато изразява съгласие или несъгласие за нещо.
Тия дни мисля, че е е навлязла в бебешки пубертет  Mr. Green - не иска да яде почти нищо ( а това е адски необичайно за нея, до сега не сме имали проблеми с храната и направо нз какво да правя  Sad ), постоянно искаа да е в мен или с мен, ако я оставя на баща й или на баба й започва един неистов рев, бие се с децата по детските площадки ( голям срам и ужас ми е), но се надявам, че ще отмине всичко това. 
Днес бяхме на село цял ден, голям кеф. Бяга напред, назад, рови из градината, гони котките, радва се на кучето и кокошките- абе селска идилия  Laughing
Ами това е от мен, вместо "лека нощ"  Hug Hug

# 24
  • Мнения: 7 201
Добро утро.
Кой иска кафе? Simple Smile
Скрит текст:

Диди, малката ти шушулка е голяма сладурана. Heart Eyes Май играе някакъв си неин стил хоро. Laughing

Искате ли да предложим темата да я измисли Мамче, понеже тя до сега не е играла/а, не знаем и все още дали се е решила/, да е някой чисто нов член.Но, не е задължително да бърза...де се посъберем хубаво, така Peace
Хъш, мога да предложа тема веднага, но още съм на "вие" със сглобяването на картинките. Иначе се научих да ги режа и оразмерявам. Flutter

Хубав ден, аватарки! Hug

# 25
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Аз ще се възползвам от следобедното кафе, Мамче Hug
Стига и другите да са съгласни, можеш да помислиш за тема, Мамче Peace Няма да бързаме, тук няма да се съобразяваме с разни съфорумки Mr. Green Нали освободихме място.....за вихрене Laughing

Днес ми мирише на градушка, сигурно ще се сбъдне прогнозата Crazy

# 26
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Хъш, няма ли още някой да се приесъедини от старата група  newsm78

# 27
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Бела, ще очаквам Джой разбира се, когато й остане време за форум Peace
А, другите, които ще се присъединят ще са хора, които отговарят на условието за влизане в клуба Wink Ако, не го чустват така, както съм го написала съвсем нормално е да не идват.
Иначе, всеки е добре дошъл!
Искам спокойно и приятно място, кой когато иска да пише и споделя. Това е друга тема от игралната....
За съжаление стана така, че не се получи това, което планирахме миналата година. Или, беше за кратко.
Аз, знам, че имам нужда от вас Hug/ за това е и тази тема/, но не и по начин, който обижда близки за мен съфорумки Peace

# 28
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Namerih vi Hug Hug Hug
Mnogo se radvam na iniciativata na Hush, priznavam si, 4e dnes mi se prireva, dokato navaksvah s novoto ottatuk i 4uvstvaiki se nanovo izgonena.

# 29
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Не се чувствай изгонена!
Това е новата къща Hug Новата аватарна къща, само за членове Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт