Къде чаршафи в София?

  • 9 494
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 188
Икеа са за 50 на 60 калъфки и това не е стандартна за бг възглавница. Ла редут също са им за такива едни квадратни възглавници...

# 16
  • Мнения: 12
Аз от ТАС съм много доволна. Но на тези комплекти, които са с два плика, калъфките са им 70/70. Последно си поръчах от textilko.com комплект и се свързах с администраторите и те ми ги преправиха на 50/70, дори не ми взеха допълнително пари за услугата

# 17
  • София
  • Мнения: 44 188
Да при по-големи може, проблем е като някой размер е по-малък...
Аз имам принципен  проблем пък, че нашите възглавници изобщо са по-големи, но пак правоъгълни и много ми е трудно...


Въпрос - някой купувал ли е чаршафи от НМ - как са като качество? Гледам в сайта им, има с разни размери на калъфки за възглавница и  се изкушавам. Някъде на живо по магазините има ли  домашните им неща или тях само от сайта може да  ги купуваме, аз нещо не се сещам да съм виждала, кърпи, чаршафи, чаши, вази и т.н. по магазините им.

Последна редакция: пн, 11 май 2015, 15:00 от Angel_Dust

# 18
  • Мнения: 746
Аз също препоръчвам Роксима дрийм. Имам два комплекта обикновен памучен и сатениран памук. Иначе за ноември от Техномаркет уцелих промоция на ТАС за около 60 лева. В момента мисля,че в Еником има промоция на техни комплекти. В Кауфланд има на Тед памучни за около 40 лв.

# 19
  • София
  • Мнения: 11 733
За чаршафите на Белотекс явно няма отзиви.
Да попитам за тези на ТЕД.В Кауфланд видях комплект от 5 части на ТЕД,100% памук,намален от 100 лева на 50 лева.Дали си заслужава?Някакви отзиви за качеството им?
Доколкото знам ТЕД са по-популярни с производството на матраци,отколкото на спално бельо.

# 20
  • Мнения: 3 634
Аз съм ползвала ТЕД и съм доволна. Имаше ги преди в Метро. Но както писах  взимам ранфорс.

# 21
  • Мнения: 12 672
Взех си на Панагюрище, ще ги видим. Благодаря за съдействието  bouquet

# 22
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Приятелка ползва само на Белотекс,много е доволна.
И аз трябва да подменям и ще си взема от тях.
Имат магазин на Красно село.
http://www.belotex-varna.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%B … D0%B8#prettyPhoto

Тук намерих стара тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312794.285;topicrefid=20

# 23
  • Мнения: 1 765
Искам да питам някой има ли впечатления от фирма за спално бельо Найл? Излиза ми като реклама, има красиви десени и търся да купя олекотена завивка за подарък.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
А някой може ли да сподели кое е по-хладно на допир - перкал или памук с лиосел?
Досега съм имала чаршафи от обикновено  хасе , ранфорс и памук сатен.Но никой от тях не държи хладно.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 936
Колко вида са материите :
Ранфорс
Хасе
Сатиниран памук
?

Трябват ми 1-2 чифта: долен +плик за 144х200см - кой размер трябва да е? Как вървят цените?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 426
За чаршафите на Белотекс явно няма отзиви.
Да попитам за тези на ТЕД.В Кауфланд видях комплект от 5 части на ТЕД,100% памук,намален от 100 лева на 50 лева.Дали си заслужава?Някакви отзиви за качеството им?
Доколкото знам ТЕД са по-популярни с производството на матраци,отколкото на спално бельо.
Здравейте Simple Smile.Не са им лоши комплектите,обаче поръчах два единични ,детски и на единият комплект,долният чаршаф е с около 20 см. по-къс.Изпрах ги и чак после видях.Така ги ползваме,но много ме дразни.
Доволна и предоволна от Икеа,Роксима и TAC  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 341
Аз съм много доволна от www.rakla.bg
Качествен памук и трайни цветове. Имам 2 комплекта, които ползвам вече 2 години. Този е единият http://rakla.bg/spalni-komplekti/spalen-komplekt-heaven , другия не го намирам в момента
В София вече имат магазин на кооперативния пазар в Люлин.

# 28
  • Мнения: 127
Ползвам за нас и за децата ранфорс нa
Панагюрище -png.bg и Икеа ikea.bg.
 Много качествени и издръжливи.

# 29
  • Мнения: 341
Сега попаднах на темата и мн. ми харесва, че се споделят мнения за качество на материйте. Записвам се да следя за новости.

Общи условия

Активация на акаунт