каква е тая екзема на 23г съм помогнете ми

  • 3 722
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
помогнете ми моля

# 1
  • Мнения: X
Отиваш на лекар, тук трудно бихме казали нещо, а снимката е неясна така сложена. Прилича ми на кожни гъбички но най добре лекар ад види и да ти назначи терапия  Peace

# 2
  • Мнения: 14
как мога да кача снимка

# 3
  • Мнения: 2 099
В някой сайт качваш снимката.В прикачи например.После копираш линка и го пускаш тука.

# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 14
раната е намазана първо излизат мехурчета с жълтеникава течност пукат се и става рана една каза дисхидроза друга екзема ,атопичен тия лекари за нищо нестават само пари вземат

# 7
  • Мнения: 2 513
Атопичен дерматит има специфично разположение/виж в нета/.Повече прилича на дисхидроза.Ти къде си ходила на преглед,имам предвид ако си от София да ти препоръчам лекар?
Поправям се -и атопична екзема може да е.

Последна редакция: ср, 06 май 2015, 19:13 от liola

# 8
  • Мнения: 14
в бургас не съм ходил в софия сега ще почвам да ходя по 2 пъти на морски бани мисля че ще отмине от морската вода

# 9
  • Мнения: 2 513
Не знам с какви лекари разполагате,но ако имате нещо като Кожен диспансер или кожно отделение ,специалистите ще са по-компетентни.Тези дерматити са упорити и изискват по-голямо постоянство в лечението.
Ръцете ти са много разранени,няма ли да те щипе от солената вода?Опитай с магнезиево олио ,но само в едно крайче и разредено с вода,защото и то щипе.Ако ти се отразява добре по-късно можеш и неразредено да слагаш.

# 10
  • Мнения: 14
а аз мисля че морските бани ще лекуват

# 11
  • Мнения: X
Аз мисля че не , не може в Бургас да няма кадърен дерматолог , мисля че солената вода само ще раздразни обрива  Rolling Eyes

# 12
  • около Варна
  • Мнения: 1 085
Аз имгах подобна екзема, поне ми прилича на същото. Моето не беше толкова голямо и само по пръстите на ръцете. Оказа се, че е алергия към миещи препарати, обостряше се и от допир с вода, две-три години се борих с тази екзема, спрях да мия чинии, не пипах домакинска гъба без ръкавици, мазах се с правен крем с кортикостероиди. От две години не се е появявало това нещо.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Аз мисля че не , не може в Бургас да няма кадърен дерматолог , мисля че солената вода само ще раздразни обрива  Rolling Eyes
Има естествено-доктор Бянова,дано помогне,на баща ми помогна много

# 14
  • Мнения: 7 325
Аз имгах подобна екзема, поне ми прилича на същото. Моето не беше толкова голямо и само по пръстите на ръцете. Оказа се, че е алергия към миещи препарати, обостряше се и от допир с вода, две-три години се борих с тази екзема, спрях да мия чинии, не пипах домакинска гъба без ръкавици, мазах се с правен крем с кортикостероиди. От две години не се е появявало това нещо.
Точно това имам и аз, излиза ми на пръстите. Като не сложа ръкавици и измия нещо с препарат става особено неприятно. Мажа с гентамицин и ми помага.
Морската вода влошаваше положението.

Общи условия

Активация на акаунт