"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-1

  • 15 613
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 785
Геро виде ли оФците ма  Mr. Green Joy знаиш ли как рипат с краката нагоре  Joy Joy Joy обаче прескачат една през друга и ги изпускам и се нервя и щях да счупя телефона  hahaha

Помелинке поне от време вади по една парцуца и за нас  Joy

# 46
  • Мнения: 30 820
Що като Mr. Green
Привет и от мен мацки   bouquet

Нищо, че си вися основно в мазето  Mr. Green ще е във вашето мазе.   bouquet  bouquet  bouquet
Добре си слезнала и тук Hug Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 4 803
Геро виде ли оФците ма  Mr. Green Joy знаиш ли как рипат с краката нагоре  Joy Joy Joy обаче прескачат една през друга и ги изпускам и се нервя и щях да счупя телефона  hahaha

Помелинке поне от време вади по една парцуца и за нас  Joy
През тела съм и ни видим, ни чуам  hahaha hahaha hahaha

# 48
  • Мнения: 18 785
Ейййй какви сте  Joy 3 дена събирахте събирахте плюнка и я плювнахте  Joy Joy Joy Joy Joy  

# 49
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Геро...ай реши си вълната там и стига муча... Mr. Green

# 50
# 51
  • Мнения: 18 785
Геро виде ли оФците ма  Mr. Green Joy знаиш ли как рипат с краката нагоре  Joy Joy Joy обаче прескачат една през друга и ги изпускам и се нервя и щях да счупя телефона  hahaha

Помелинке поне от време вади по една парцуца и за нас  Joy
През тела съм и ни видим, ни чуам  hahaha hahaha hahaha
Таа па  Joy Joy аз кат съм с него и се чувствам като у дома си.....направо се е сраснал с ръката ми  Joy Joy не могада заспя ако не поръчкам с негобв мамата  hahaha

Sheep frenzy се казва играта баш кат за теб  hahaha

# 52
# 53
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Ох, ми ако знаеш колко време го таим тоя хийт, ще се натровим да си хапим езиците и да не моим плювнем никой  hahaha hahaha hahaha

# 54
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Душко...как върви Гришо Grinning

# 55
  • Мнения: 21 201
Май не ме разбрахте, или може би не се изразих правилно, Rolling Eyes не ми пука в кой раздел сме, важното е да сме заедно и да съм с Вас. Това многократно го декларирах и апелирах дЪН не мЪ забраЙтИ Laughing като се изнасяте.
Яд ме е, че тези заради които се стигна до тук, ще се кефят.
Няма лошо, нека всеки се радва щом намира причина за това нооооо да не е на наш гръб. Peace
Брей, бреййййй, бреййййй каква жена #Silly е ЗвИзЪтЪ, разделя и владей, и стана причина за затриването на наша втора тема в онзи подраздел. #Cussing out
Мисля, че вече ме разбрахте правилно каква ми е болежката.
Гери. Hug

# 56
  • Мнения: 18 785
Де ма Маме остай ни да си помучиме малко че се затъжихме  Joy Joy

Понеже мамата даваше грешки и не знам дали ми се беше публикувал въпроса към Сис старозагорска hahaha
Та Сис младия вълк кога почва  newsm78  и онуй арно шиле Даниел дали ще се завърне вече...не му ли мина депресиона  hahaha

# 57
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Наде, аз като имам нещо да я плюя пак там ще си го правя щото ще съм по -темата, който не иска да не ме чете, пък който иска да ми мете постовете, аз пак ще ги пиша  hahaha hahaha hahaha

# 58
  • Мнения: 15 884
Ох, ми ако знаеш колко време го таим тоя хийт, ще се натровим да си хапим езиците и да не моим плювнем никой  hahaha hahaha hahaha
Нема нужда да си го хапеш..и без тва е раздвоен Mr. Green

А, привет-мривет и от мен Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Много хаоти4ен разговор водите ooooh! Добре 4е съм от диспансера, та са ми ясни нещата, ама госкете ше станат разногледи hahaha hahaha hahaha

# 59
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лелче, в крайна сметка ние сами напуснахме...никой не ни е гонил. Онази тема ще я поддържаме за по едно здравей и за някоя йени фотка...ма аз специално съм до там. Мен също ме боли, но в няма да умирам я... Naughty

А, Сера и Ча мой си ги плюем и тукя...кво пречи...? Mr. Green Хейта си е хейт без начение от раздела Whistling

Общи условия

Активация на акаунт