Записване на детска кухня

  • 2 082
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
Да си призная направо се изумих, че има записване за детска кухня. При нас във Варна няма такива неща, когато реших да запиша Вики направо отидих в петък и си купих купони за следващата седмица.
Може би в София има недостиг на детски кухни и затова е така. Желая ти по скоро да успееш да запишеш детенцето си. Аз бях много доволна от кухнята. Готвеха добре, беше разнообразно, но Вики бързо се отказа.  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 11 708
Ali97 ,ами точно това е проблемът.Тези,които подават много рано,като теб,им идва редът като бебетата станат на 10 месеца.А аз подавам, когато бебка стана на 10 месеца и чакам  5 месеца да ми дойде реда.Ама хич не съм се и сетила.Много ме е яд.
А къде ти е кухната майка?
Ами и аз не предполагах,че така стоят нещата,но докато бебка беше съвсем мъничка ме предупредиха от квартала,че доста се чака и да си подам молба. Но при нас една кухня-майка зарежда много обекти и може би затова се получава така.Сигурно това важи и за при Вас.Успех!

# 17
  • Мнения: 1 059
Д а кажа още нещо при нас има и купони за 4 месеца, а най скупия е 0,80 ст

# 18
  • Мнения: 1 059
0,80ст -включва първо, второ и трето

# 19
  • Мнения: 1 258
Ali97 ,ами точно това е проблемът.Тези,които подават много рано,като теб,им идва редът като бебетата станат на 10 месеца.А аз подавам, когато бебка стана на 10 месеца и чакам  5 месеца да ми дойде реда.Ама хич не съм се и сетила.Много ме е яд.
А къде ти е кухната майка?
Но при нас една кухня-майка зарежда много обекти и може би затова се получава така.Сигурно това важи и за при Вас.Успех!
Павлово.Да,мисля че зарежда много обекти и аз искам за един от тях-Хиподрума.

# 20
  • София
  • Мнения: 11 708
Е значи говорим за една и съща кухня-майка!Имах такова предчувствие и затова те попитах!Да видим дали и кога ще ми се обадят!

# 21
  • Мнения: 3 537
И ние сме към Павлово/в Борово сме/.Аз го записах на 7 месеца и тръгна на кухня на 1 годинка.Мислех да им се обаждан,ама те взеха,че след 5 месеца ми се обадиха,бяхме към 30-40 номер някъде.Дано при вас стане по бързо,стискам ви палци.Кухнята от днес е 1 лв,а беше 0,85 ст,но пък готвят много хубаво  и сме много доволни Wink

Общи условия

Активация на акаунт