Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~123

  • 28 151
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 848
Привет и от мен златни  wavey wavey wavey
Тио не мога да пропусна това кафе  Laughing
Маме ако можеше ние да ликвираме злобарите, досега да не е останал и един от тях  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Гости   Hug Злати   Hug Ели   Hug

# 361
  • Мнения: 825
Здравейте!



Gulseren говори по телефона с Джихан  Joy По-скоро, той говори само или говори по телефона й пейзаж  Joy Joy

Не мисля, че той ще целуне Джихан Gulseren защото Еркан каза, че не иска да го направя.той не иска да играе любовни сцени.

# 362
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

 ooooh! ooooh! ooooh! Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha

# 363
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

Сердар Озер про 30 серию:
Серия будет очень плохая, очень!

СТИГА ВЕЧЕ  ooooh! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
До кога ще редуват хубава със лоша  ooooh! няма ли да има малко спокойствие за Елиф и Кахраман  ooooh! ooooh! ooooh!

# 364
  • Мнения: 36 907
мерси Ели  Hug - погрижила си се за всичко  Peace

Озета върви  Peace Приятно гледане и безпроблемен нет  newsm10 newsm10 newsm10


Да се задави дано  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 365
  • Мнения: 36 907

Сердар Озер про 30 серию:
Серия будет очень плохая, очень!

СТИГА ВЕЧЕ  ooooh! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
До кога ще редуват хубава със лоша  ooooh! няма ли да има малко спокойствие за Елиф и Кахраман  ooooh! ooooh! ooooh!

Не знам какво превеждат мамашите - ето още един превод на написаното от Максут....

Подпись к 1 фото : Мы с вами прошли много серий, но эта серия будет бомбовой!

Преводача превежда серията ще бъде бомба!

Да се надяваме да видим един прекрасен епизод, пък на края ние си знаем - ще ни залеят с вряла вода.....

# 366
  • Мнения: 36 907
Привет на цялата компания  wavey wavey wavey wavey wavey
Диди, Дилаханъм и всички момичета в темата и на балкона

# 367
  • Мнения: 36 907
Момичета започна  Peace
Дано сценаристите са се смилят над нашите любимци и над нас  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Приятно гледане и безпроблемен нет  Hug



Hatice: Ne diyebilirim ki !!!! Bu telaşlı günlerimde beni kına geceme hazırlayan en sevdiğim , en tatlı kadın canım

# 368
  • Мнения: 36 907
Още една нова снимка



Sabırsızlandığınızı biliyoruz. smile emoticon O halde ekran başına, yeni bölüm başlıyor!

# 369
  • Мнения: 36 907
Мера много съжалявала....Падна на колене пред Кахраман......

# 370
  • Мнения: 36 907
Къймет направо се насочи към Мера....дори не погледна Топрак в ръцете на Елиф.....

# 371
  • Мнения: 36 907
Елиф казва на Мера да остане , да не си тръгва, че я разбирала....вие загубихте сина си....
Мера пита Кахраман ще й прости ли ?
Той каза како и я прегърна....

# 372
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Простиха и  ooooh! ooooh! ooooh!

# 373
  • Мнения: 36 907

Да....като имаме предвид какво преживя Елиф, но това е добрата душа....Доброто победи злото в този случай...

# 374
  • Мнения: 36 907
Дафка червива....колко се разочарова, че Топрак е намерен

Общи условия

Активация на акаунт