Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~123

  • 28 151
  • 739
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 36 907
Много е смешен Кахраман - какви физиономии прави когато бият инжекцията на Топрак  Joy Joy Joy Joy Joy

# 376
  • Мнения: 33 695
Дефне  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 377
  • Плевен / София
  • Мнения: 18 454
няма татко , който да понесе слагането на инжекция Joy Joy Joy Joy

# 378
  • Мнения: 33 695
тая Къймет продължава да хвърля отрова по Елиф и майка й  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 379
  • Мнения: 45 547
Привет Hug

Изпуснах началото,но ви изчетох...

Двете свати се хванаха....

# 380
  • Мнения: 36 907
Привет Hug

Изпуснах началото,но ви изчетох...

Двете свати се хванаха....

Султан каза, че Елиф обичала компот от дюли....
След това каза на Къймет да държи по-далече Мера от Елиф и внука й....

# 381
  • Мнения: 36 907
Кеф  Peace Peace Peace Елиф не даде Топрак на Къймет.... Peace Peace Peace Peace

# 382
  • Плевен / София
  • Мнения: 18 454
някой видя Максут и Ибрахим.... newsm78

# 383
  • Мнения: 2 655
Тук съм! Изпуснах първия час... На кой сайт беше със закъснение?

# 384
  • Плевен / София
  • Мнения: 18 454
Деси, ще ти разкажем на рекламите....Елиф не изпуска Т опрак от ръце Thinking Naughty

# 385
  • Мнения: 2 655
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Деси, ще ти разкажем на рекламите....Елиф не изпуска Т опрак от ръце Thinking Naughty

# 386
  • Мнения: 848
Кеф  Peace Peace Peace Елиф не даде Топрак на Къймет.... Peace Peace Peace Peace

Така и се пада на Къймет.......да не припарва до Топрак  smile3533 smile3533 smile3532

# 387
  • Плевен / София
  • Мнения: 18 454
голям майтап....отворила съм два линка, ако засече на единия....прехвърлям на другия.... Joy Joy Joy
Елиф много добра към абла....но тя дали го заслужава.. NaughtyКъймет как има очи въобще да си отвори устата....нали не беше възможно дъщеря и да го направи.... Crossing Arms

# 388
  • Мнения: 36 907
Елиф и Кахраман

БОЮСЬ ОТКРОЮ ГЛАЗА И РЕБЕНКА НЕ УВИЖУ НЕ БУДУ СПАТЬ

НЕ БОЙСЯ Я РЯДОМ

ТЫ ЗНАЕШЬ ЧТО ТЫ САМАЯ КРАСИВАЯ. СЛАДКАЯ

Я ОЧЕНЬ СЧАСТЛИВА ВЫ ОБА РЯДОМ

НЕ ОТДЫХАЛА ОПЯТЬ

БОЮСЬ

НЕ БОЙСЯ

Я НЕ МОГЛА ДЫШАТЬ ДУМАЯ ЧТО ЕГО БОЛЬШЕ НЕ УВИЖУ

# 389
  • Мнения: 36 907
някой видя Максут и Ибрахим.... newsm78

Аз пропускам техните сцени и не съм видяла - тогава пиша или чета мамашите
Кой ги видя  newsm78

Не ви ли се струва, че рекламите са много на често  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт