Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~123

  • 25 583
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36 793
Нерви фрагмана за Парченцата са го пуснали днес. Вчера имаше във фейса едо кратко видео с Озкан и събрани хора около него...Но тук освен Озкан виждаме и Рахми, който получава нещо....ще оживее ли или ще се простим с героя му ще разберем може би в понеделник....Може би снимката на Джихан от вчера, надвесен над някого е от тази сцена.....



Относно Съдбата, Гюл Онат, Йозджан и Кютюка - не ми изглежда реалистично не само в сериала, но и в сценария Гюл Онат да има по-голямо влияние от Йозджан.....Ако той се интересува само да си вземе парите...моите уважения, но в живота не всичко е пари. А за Кютюка вече се изчерпах - слаба актриса, която може да играе само такива роли - строго профилиран е репертоара на актрисата.....
Относно Елиф - не я оправдавам за грешките й. Но и за някой от тях вина има Кахраман, относно майка му, сестра му и Дафка. За последното сторено от Елиф вината е само нейна - наивна и доверчива до глупост. Но всичко в живота се плаща и Елиф ще си плати скъпо за добротата си.....
Но това не означава, че Кахраман трябва да я замени с Дафка - с всяка друга, но не и със змията....

# 691
  • Мнения: 36 793
Интересно...още няма превод на 29 епизод на Съдбата...
Да не би мамашите да се откажат да плащат занапред за преводите  Thinking
Всички които подкрепяха Елиф и Кахраман, са много разочаровани ако евентуално отново Кахраман  заживее с Дафка.... които са повече от 80%, ако се откажат ще останем без превод може би  Thinking

# 692
  • Мнения: 41 932
Нерви HugАни Hug

Превод на фрагмана на руски език! Peace

Осколки анонс 25 серии в ПравильномПереводе от Вюсала Мамедова

http://vk.com/paramparca?z=video-78739311_170945125%2Fcfa925897dcadabdd3

# 693
  • Мнения: 2 554

     Здравейте, момичета!

  Ще ви сложа една хубава новина, ако е вече на страниците ви, се извинявам за повторението.

   
  В класацията е на 10-те най-гледани програми в СВЕТОВЕН мащаб.

  1 Your Face Sounds Familiar - Hırvatistan
  2 Big Brother - İsrail
  3 Your Face Sounds Familiar - Estonya
  4 Inxs: Never Tear US Apart - Avustralya
  5 The Voice - Avustralya
  6 Celebrity Masterchef - Hırvatistan
  7 Masterchef - Yeni Zelanda
  8 Your Face Sounds Familiar Kids - Portekiz
  9 Paramparça - Türkiye
  10 Your Face Sounds Familiar - Yunanistan

   http://www.ucankus.com/detay/136390/paramparca-dizisi-188-yapim- … lk-10-da-yer-aldi


 

# 694
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Здравейте, момичета  Hug   Hug Hug
Ани Hug пак яко си подпалила  Laughing
И мен ме е яд, че направиха зрителите на глупаци  ooooh!
Кахраман как се изненада, че Елиф не е сърдита дето е останал с Дафка  Joy Joy Joy знаете какви сцени му правеше змията, когато той ходеше преди това при Елиф  hahaha hahaha hahaha
Аз мисля повече да не се ядосвам заради сценаристите,  Naughty ще гледам без да влагам емоция,защото ние се притесняваме и хабимнерви, а те си вземат парите и забавляват зад кадър  Peace
След Слънцата бях си казала, че няма да гледам повече онлайн, защото така с чакането на снимки и фрагмани се навлиза повече в историята и се преживява, ноСъдбата ме грабна  ThinkingПовярвах на Кахраман,че е силен, справедлив и стойностен мъж, повярвах, че ще гледам по- различен като сюжет сериял,повярвах, че ще избягат от типичния турски сериял и най-търпеливо гледах  Naughty Не мога да кажа, че съм много разочарована, но съм излъгана в очакванията си  Naughty В повече ми идва драмата, бедите една след друга, лъжите и интригите на змиите,  и добротата и великодушието, граничещо с глупост на ГГ   ooooh!
Така че, не знам дали искам да видя снимки и фрагман за предстоящия епизод  newsm78 дали искам втори сезон или финал  newsm78

# 695
  • Мнения: 36 793
С хиляди препятствия направих каква да е нова тема. Когато изпишем тази ще я пусна....

Хриси благодаря за хабера  Hug Поздравления за успеха на  Парченцата...
Но интересно, защо в 10-те сериала липсват сериали, за които отдавна излезе информация за първенство по продажби в чужбина...Говоря за Кара пара.... Thinking

Злати благодаря за преведения фрагман на Парченцата...В началото субките са добри, след това се размазват.

Ели единственото хубаво нещо за Съдбата е, че се запознах с много нови мами от форума - все стойностни Жени. Съдбата ни събра и аз съм много доволна  Hug Hug Hug Hug Hug Hug от този факт.
Иначе за сериала и аз вече нямам нерви да преживявам простотиите на сценаристите. Ще гледам сериала без да влагам нищо....Успяха да ме разочароват напълно. И аз не знам вече дали искам втори сезон или Финала на сезон да бъде финал на сериала без значение как ще завърши.

# 696
  • Мнения: 36 793



ДС 29 СЕРИЯ

https://youtu.be/dVujAERcSMU

29 епизод на Съдбата с руски субтитри

# 697
  • Мнения: 36 793
Paramparça
25. Bölüm Fotoğrafları














# 698
  • Мнения: 5 486
Нали бяха писали, че Алина Боз ще напуска сериала. Явно се е променило това решение.

# 699
  • Мнения: 36 793
Нали бяха писали, че Алина Боз ще напуска сериала. Явно се е променило това решение.

Изглежда няма да напусне....



Джихан бей в следобедна дрямка.... Grinning

# 700
  • Мнения: 36 793
И една снимка от Съдбата....Явно, че скоро ще пуснат и останалите....

# 701
  • Мнения: 36 793
Браво на мамашите - превели са озета на Съдбата.....

КРАТКОЕ СОДЕРЖАНИЕ К 30-ой СЕРИИ

Воссоединятся ли Кахраман и Элиф?


Оставив позади себя Кахрамана и своего ребенка, Элиф, которая ехала на встречу к Ибрагиму, к сожалению, попадает в аварию. Огонь в сердце Кахрамана не тухнет. Элиф нет.
В то время, как продолжаются поиски Элиф, Дефне и Ибрагим празднуют победу. Дефне, воспользовавшись победой, переезжает в особняк. Счастье Ибрагима продлится недолго.
Максут, который переехал в новый дом, насторожил Вейселя своим поведением. Он настроен узнать, за чем гонится Максут.
Султан поклялась не отдавать в руки сына своей дочери Йорукханам. Между ними с Киймет начнется война.
Кахраман, несмотря ни на кого, уверен, что Элиф жива. Он найдет новый дом Максута, взяв его за воротник, спросит, что случилось с Элиф, но Максут якобы ничего не знает. Правда совсем другая. Правда находится меж губ Максута.
Время идет, а Элиф все нет. Зия и Киймет будут говорить Кахраману, что Элиф умерла. Даже молитву прочтут. Но Кахраман верит, что его жена где бы то ни было, все еще дышит.
В это время, чудо воплотится в реальность.

Дата трансляции: 19 мая (вторник)

# 702
  • Мнения: 5 486
Цитат
В это время, чудо воплотится в реальность.
Чудото става реалност. Така ли е? А кое чудо? Че е жива?

# 703
  • Мнения: 36 793
Еееее, Кахраман няма да повярва, че Елиф е мъртва....Но Къймет и Зия бей, дори ще й прочетат молитва....
Дафка ще пирува....Но като гледам снимката на Елиф и Кахраман  Thinking Thinking Thinking Thinking

Цитат
В это время, чудо воплотится в реальность.
Чудото става реалност. Така ли е? А кое чудо? Че е жива?

Аз така го разбирам....Само Кахраман вярва, че Елиф е жива....
Е, радвам се за Йозджан. Не е позволил да се гаврят с образа на Кахраман....

# 704
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Ани  Hug благодаря за озета  Heart Eyes
Като гледам снимката , Елиф сигурно не си спомня миналото  newsm78
Добре е , че ще се появи още в тая серия  Peace май пак напразно само мърморахме  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт