Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~123

  • 25 586
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 36 793


Зад кадър от 30 епизод на Съдбата...
Нерви пожелавам ти да имаш късмета на тази фенка  Peace

# 706
  • Мнения: 3 485
Привет мили съфорумки ! Благодаря за всичко изписано относно любимите сериали!     bouquet
Ани успокой топката ,аз съм сигурна ,че Кахраман няма да приеме това влечуго Дафка обратно в своя живот.Ще търси Елиф и ще я намери.Дафка сама ще се намъкне в къщата на Йоруханови с надеждата ,че ще обърне нещата в своя полза ,но няма да се получи.Максут колкото и да лъже и крие истината поговорката"На лъжата краката са къси " ще излезе на яве. Ибрахим предполгам ,че ще заплати със живота си за това което направи.Очаквам повече скандали от селски вечеринки Султан -Къймет .Ще ни занимават и с Якуб-Шюкран за попълване на интригите.Дафка ще пометне в това съм сигурна на 100%.
Като цяло последният сериал от 1ви сезон ще завърши със светлина в тунела, но и ще има да умуваме за ставащото във 2ри сезон.Единствено ме радва това ,че няма да го разтегнат прекалено дълго -13 серии…и край заживели щастливо още 100 години !
Приятен и ползотворен ден ! Hug

# 707
  • Мнения: 36 793
Ани  Hug благодаря за озета  Heart Eyes
Като гледам снимката , Елиф сигурно не си спомня миналото  newsm78
Добре е , че ще се появи още в тая серия  Peace май пак напразно само мърморахме  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Не е напразно....Сценаристите станаха като лъжливите овчарчета...Профилактично ще им мърморим....Че и на Кахраман...Така и не му повярвах на този мъж... Naughty Embarassed

# 708
  • Мнения: 36 793
Тио ако не те затруднявам, можеш ли да преведеш озета  newsm78

Не знам как да се успокоя....Тези сценаристи вече ми мзеха акъла.... #Crazy #Crazy #Crazy

А като знам Дафка и Къймет какъв тандем са, направо  smile3511 smile3511 smile3511 smile3511

# 709
  • Мнения: 3 485
Тио ако не те затруднявам, можеш ли да преведеш озета  newsm78

Не знам как да се успокоя....Тези сценаристи вече ми мзеха акъла.... #Crazy #Crazy #Crazy

А като знам Дафка и Къймет какъв тандем са, направо  smile3511 smile3511 smile3511 smile3511
Ей сегичка ! Peace

# 710
  • Мнения: 3 485
Оставяйки Кахраман и детето си ,Елиф която пътува на среща с Ибрахим ,за съжаление попада в авария.
Огънят в сърцето на Кахраман не стихва.Елиф я няма!
В същото време докато търсят Елиф ,Дафне и Ибрахим празнуват победа.Дафне възползвайки се от победата пристига в имението .Щастието на Ибрахим обаче няма да продължи за дълго.
Максут който се мести в нова къща плаши Войсел с поведението си .Той иска да знае  какво преследва/планира/ Максут.
Султан се зарича да не предаде сина на дъщеря си в ръцете на Йоруханови.Между нея и Къймет започва война.
Кахраман без да отдава значение на никого е уверен ,че Елиф е жива.Той ще намери новия дом на Максут,хващайки го за врата/яката/ ще го попита какво се е случило с Елиф,но Максут ще се направи ,че не знае нищо.Истината обаче е съвсем друга,тя е между зъбите на Максут.
Времето минава,а Елиф все още я няма.Зия и Къймет ще говорят на Кахраман ,че Елиф е умряла.
Дори ще прочетат молитва.Но Кахраман вярва ,че жена му без значение къде се намира все още живее.
В това време чудото ще стане реалност.

# 711
  • Мнения: 36 793


Зад кадър от 30 епизод на Съдбата...
Нерви пожелавам ти да имаш късмета на тази фенка  Peace

Момичета, цитирам поста малко да ви развеселя...И аз паля, ама мамашите ме надминават....
Две мамаши помислили, че Кахраман е прегърнал Дафка...
Вижте....

Arhideya Alekberova

я испугалась подумала что это дефне с кахраманам в новой серии ))))

********

Svetlana Akopova

Админы!, пишите плиз крупными буквами,а то заикой можно остаться))я уж подумала с Дефне)))

# 712
  • Мнения: 36 793
Тио много ти благодаря за превода  Hug
Друго си е да се прочете на български - няма да си мислим дали, или  Peace

Между другото, мисля, че Вейсел -братовчеда е свестен. Сигурно той е казал на Кахраман къде е Елиф....
А Максут ще се окаже голям простак - без извинение...
Мъжката му чест и кръвната вражда на Ибрахим са пълна простотия...В кой век живеят тези хора...В кой свят  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 713
  • Мнения: 5 486
Цитат
Единствено ме радва това ,че няма да го разтегнат прекалено дълго -13 серии…и край заживели щастливо още 100 години !
Значи е станало почти ясно, че 2-ри сезон ще е 13 епизода.

# 714
  • Мнения: 36 793
КРАТКОЕ СОДЕРЖАНИЕ 25-ОЙ СЕРИИ

PARAMPARÇA


Озкан никак не может остановиться


Чувство жалости, которое возникло у Джансу к Озкану, превратилось в ненависть после того, как она узнала о том, что люди, устроившие погром в пекарне, были оплачены Озканом. Озкан, который находится в полном отчаянии, всячески пытается сделать все, для того чтобы вновь завоевать Джансу, но и в этот раз он сделает неправильный выбор.

Кто послал цветы для Гюльсерен.

Гюльсерен, которая никак не может избавиться от Озкана, в этот раз получит цветы без подписи, а также будет очень странная ситуация, в виде молчаливых звонков по телефону. Джихан, который станет свидетелем всего этого, будет очень расстроен. Джихан будет колебаться в своем выборе, подозревать или не подозревать Гюльсерен.

Сердце Рахми бея не выдержало.

Происходящее в особняке очень запутанно. Хазал наконец-то поймет о том, что теперь больше не сможет угрожать Рахми. В этот раз очередь для угроз у Рахми бея. То, что Рахми бей заставить сделать Хазал поражает разум своей опасностью. Но сердце Рахми бея из за его же интриг больше не выдержит.

# 715
  • Мнения: 36 793
Цитат
Единствено ме радва това ,че няма да го разтегнат прекалено дълго -13 серии…и край заживели щастливо още 100 години !
Значи е станало почти ясно, че 2-ри сезон ще е 13 епизода.

да така пишеше. Останалото ще зависи от рейтинга....

# 716
  • Мнения: 36 793
Момичета, започнах да гледам 29 епизод с руския первод...
Коагто тримата са на спалнята, кахраман каза на Елиф, че е зажаднял за нея. Елиф много сериозно отговори, че и тя, но нали той е чул какво е казал доктора....
Дали Елиф е родила нормално или с операция  Thinking

От разговора на Мера и Кахраман, че Мера е отвлякла детето за 2 дни....На мен ми се стори, че минаха повече дни и нощи..... Thinking

# 717
  • Мнения: 36 793
Kaderimin Yazıldığı Gün
30. Bölüm Fotoğrafları


Ужас  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy









# 718
  • Мнения: 36 793
Май ще видим нов Кахраман....







За съжаление пуснали са само 7 снимки.... ooooh!

# 719
  • Мнения: 36 793
Момичета, не знам колко човек трябва да е безочлив и нагъл за да постъпи като Дафка....Да поръча убийството на майката на бебето и да се настани като пет пари у кесия и да държи детето на ръце....Това вече преминава всички граници на безсрамие.....
Тази вещица в ада да гори и никога да не стане майка..... Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Нямам представа в отсъствието на Кахраман ли Дафка е там, или с неговото мълчаливо съгласие.... Thinking Thinking Thinking Thinking

Общи условия

Активация на акаунт