Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~123

  • 25 584
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Дафка се е намърдала като пет пари в кесия  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Дано по най-тежкия начин да заплати за всичко ,което причини на Елиф  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 721
  • Мнения: 36 793
Дафка се е намърдала като пет пари в кесия  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Дано по най-тежкия начин да заплати за всичко ,което причини на Елиф  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Безбожница е Дафка, но дано да си плати за всичко  Praynig Praynig Praynig Praynig
А Къймет и тя гьозбояджийка...Защо не я е изгонила...Като гледам колко жени има, не виждам необходимостта от присъствието на Дафка.....
Мера и тя ли е съгласна с присъствието на Дафка  Thinking

# 722
# 723
  • Мнения: 36 793


Мислех, че тук е имало първа брачна нощ, ама доктора май не разрешава  Naughty Thinking

# 724
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Здравейте момичета Heart Eyes
пътувам в понеделник, така, че имах удоволствието да видя превода на 29 серия.....
Ани, яко си подпалила и Ели също.....упреквате  Елиф, че е наивна,защо е простила.....тя си го казва най добре....."...остани с нас ...аз те разбирам...когато детето ми изчезна, аз исках да взема чуждите деца....това е такава болка, че не всеки би се справил с нея...."
относно присъствието на Дефне в къщата....Кахраман сигурно въобще не знае и не го интересува какво става в къщата....той търси Елиф...а щом взема оръжие, значи е готов на всичко....аз вярвам в моя човек..... Naughtyзащото той вече знае каква жена е Елиф и просто няма да я изпусне от ръцете си , сърцето си......ако искате се хващам на бас , че Дефне ще остане с празни ръце....да не ми  #2gunfire момчето, че бързичко ще   animal037 от Павел баня..... Joy Joy Joy

# 725
  • Мнения: 3 485
Гости и аз съм с теб … да не ни пипат Кахраманчо !  Joy Joy Joy

Ани за снимките   bouquet  Като гледам физиономията на Дафнето ми прилича на "многострадалная Геновева" хич няма да и се получат тънките сметки ! Нагло същество ти го плюеш -то мисли ,че дъжд го вали !  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 726
  • Мнения: 41 932
Ани Hug благодаря за озетите и новите снимки! Hug

Тио Hug за превода на озета! Hug

Боже каква наглост на Дафка! #2gunfire #2gunfire #2gunfireКак се е наместила до бебчо! Peace

Рахмито да не се гъдне? newsm78  Peace



# 727
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Гости  Hug ние се палим преди да сме гледали с превод  Naughty сега като ни се изяснят репликите , пак ще коментираме  Peace но истината е , че Елиф мина през ада тия дни докато го нямаше Топрак , а прости веднага  ooooh!

# 728
  • Мнения: 36 793
Гости следи от Павел баня какво става и ако е необходимо се връщай...Ние тук ще направим всичко възможно да се справим с Дафка, ама може да ни е необходимо подкрепление....
Сега като гледам снимките за 30 епизод, тревогата ми е била напълно основателна...Безочливата Дафка що ще в конака.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
То бива наглост, бива да си перде, ама тя вече прекалява..... smile3511
Ах как искам да я видя да страда   newsm17 И да си спомни всичко което е причинила на Елиф..... Thinking
А след случилото се Елиф дано вече да не е толкова наивна.....Да Гости упреквам Елиф, че е наивна особено спрямо Дафка.....
За това, че прости на Мера - не ме е яд....Дори съм съгласна и аз бих го направила. Не заради Мера, а заради Кахраман и спокойствието в дома.....
Но за Дафка прошка няма  Naughty Naughty Naughty Naughty

# 729
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Злати  Hug Тио  Hug

# 730
  • Мнения: 36 793
Злати и аз си мисля, дали Рахми няма да се гътне....Каза на Дилара една тайна, която може да е коз в ръцете й...за другата жена.....
Ето, че не само Дилара е скрила истината за незаконния си брат, а и Джихан не е бил искрен с нея, като не й е казал къде е бил баща му, когато е починала майка му....
Но за Джихан атаката е най-добрата защита.....

# 731
  • Мнения: 36 793


Няма ли да пуснат фрагман и за  Съдбата  tantrum tantrum tantrum tantrum

# 732
  • Мнения: 36 793
Гости и аз съм с теб … да не ни пипат Кахраманчо !  Joy Joy Joy

Ани за снимките   bouquet  Като гледам физиономията на Дафнето ми прилича на "многострадалная Геновева" хич няма да и се получат тънките сметки ! Нагло същество ти го плюеш -то мисли ,че дъжд го вали !  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Точно  newsm10 newsm10 newsm10
Това е то безочието....Само не знам какви ще ги къдри, когато Кахраман разбере коя е в действителност Дафка и на какво е способна.... Thinking

# 733
  • Мнения: 36 793


Ако тази змия е направила размествания на мебелите в спалнята ще бъде върха на нахалството...Този диван беше до прозореца....Сега ми се струва че не е там  Thinking

# 734
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Ани, не прощавай на Дефне, но по- меко с моя човек..... Praynigмного му се насъбра......героите нямат право да са уморени, но и проблемите край нямат....той първо трябва да се оправи с Къймет....защото рибата се вмирисва от главата.....може тя да е допуснала Дефне до Топрак.... Thinking
аз също не бих казала по телефона  на Кахраман, че имам брат и "праведния" ми баща има извънбрачно дете.....това не е като " здравей-здрасти"....а че не трябваше да отива... Crossing Arms като видя превода ще кажа....още не съм стигнала до там....сега се наслаждавам на хубавите моменти....и скоро няма да спра... Joy може да се включа по късни доби.... Naughty

Общи условия

Активация на акаунт