Барбекю полянка

  • 7 796
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, моля препоръчайте хубаво място - полянка, където около 30-40 човека да могат да се съберат с деца за барбекю и хубаво са си прекарат времето.

# 1
  • София
  • Мнения: 29 161
Град?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 555
Ако си в София:
- преди Железница в брезовата горичка, има паркинг и рекичка;
- между Железница и Плана, в най ниската част на пътя, покрай реката има много места;
- над Бистрица, има дървени масички, катерушки, река, поляни;
- Симеоновските езера;
- след Панчарево, покрай реката, под паметника на Трудовака има голяма поляна;

# 3
  • Мнения: 46 659
"10. паленето на огън на обществени места, без предварителното съгласуване или разрешение от компетентните органи, разполагането и използването на обществени терени на скари, барбекюта и грилове, освен на определените по съответния ред места."

http://sofiacouncil.bg/?page=ordinance&id=103

# 4
  • София
  • Мнения: 413
Ако си от София, в близост е Лозенската екопътека и там е много приятно и има доста места за барбекю, почивка и най-вече е идеално за децата.

# 5
  • Мнения: 25 907
Уточни за коя част на България питаш, защото аз знам доста такива места, но край Стара Загора.  Laughing

# 6
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 363
В гр. Трън под скалите и ждрелото на р. Ерма. Ние ходихме и беше пълно с хора. Има това, което търсиш. Peace
Около Своге също има доста места. До Рибарника например. Има и река.

# 7
  • Мнения: 4 199
Между селата Боснек и Чуйпетлово, има река, дървени маси с пейки.

# 8
  • Мнения: 265
В Лозенската планина, над Лозен местността се казва Левака.
Много е хубаво намира се в самата гора...има параклис и голяма поляна. Местни хора са направили навес има чешма с изворна вода, пейки и маси.
По пътя за х. Селимица- Витоша от към Рударци, над с. Кладница има дървени пейки с маси, точно до рекичката.

Последна редакция: нд, 10 май 2015, 13:41 от ٭ColorMe٭

# 9
  • Мнения: 2 202
Уточни за коя част на България питаш, защото аз знам доста такива места, но край Стара Загора.  Laughing

E, та нали София е България... Confused

# 10
  • Мнения: 1 265
Здравейте, моля препоръчайте хубаво място - полянка, където около 30-40 човека да могат да се съберат с деца за барбекю и хубаво са си прекарат времето.

Ела при нас ?!?! На много места има поляни с пейки, масички, готови направени огнищаили скари за барбекю (носиш си само дървените въглища, и после ОБЕЗАТЕЛНО си почистваш след купона)

**Каня те при нас в Норвегия, понеже виждам че е отговорено на въпроса ти.  А пък дори няма и отговор  от твоя страна за уточнение на предпочитаното от теб географско местоположение за пикника ?!?! Да не говориме за "едно благодаря" -  Shocked  Embarassed

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Денднрариума на Витоша, както и около х. Момина скала.

# 12
  • Мнения: 103
Уточни за коя част на България питаш, защото аз знам доста такива места, но край Стара Загора.  Laughing
Може ли да споделите тези места?

# 13
  • Мнения: 25 907
Има няколко места на Аязмото, като най-удобното, може би, е беседката до чешмата на ген. Делчев по пътеката за Дъбрава.
В околностите се сещам за барите над гр. Мъглиж, както и за ""Богородична стъпка" на Старозагорските минерални бани.
Говорим за по-обширни места, на които може да се пали огън/барбекю и до които може да се стигне с кола, нали?
Сигурно има и други, но не се сещам в момента.

Общи условия

Активация на акаунт