Дългото чакане след трансфер-37

  • 46 424
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 652
Русалия въпросът ти не е глупав! Но никак не е задължително да има зацапване, Ноември нямах никакво Simple Smile Болки имах постоянно, но това беше, защото беше пресен трансфер. Сега май имах зацапване, ама то може и от друго да е било. Не се взирай прекалено много, опитай се да си спокойна и да се разсейваш до колкото е възможно (знам, че е много трудно) и най-вече, бъди щастлива, защото най-хубавото предстои! Успех миличка! Hug Hug Hug

# 721
  • Мнения: 933
Ето и днешната доза "глупави" въпросчета, но няма как : кога трябва да се получи това имплантационно зацапване и задължително ли е то, като показател, че има имплантация или не? Тъй като днес ми е 5ти ден и нищичко...  Thinking

Аз нямах имплантационно зацапване и имах имплантация,като ЧХГ ми беше 130 на 11 ден.Не е задължително,единствено и само в дните когато док ми каза,че се очаква имплантацията ,имах болки.През останалите дни абсолютно нищо не усещах,като изключа симптомите от медикаментите.При мен имплантацията беше между 6-ти и 8-ми ден след ЕТ на 2-ри ден.Успех ти пожелавам.. Hug

# 722
  • Мнения: 326
Lolr, каква хубава новина, миличка! Hug Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност до термин! Хайде, ще те чакаме в "бременната" тема - момичетата там са много мили и дават голяма подкрепа.

# 723
  • Мнения: 58
Tanq kakvi ti bqha bolkite ako mojesh da gi opishesh . Az okolo 4ti i 5ti den imah bolki vav vladalisteto po toshno bodeji nqkakvi  i to samo vecher.

# 724
  • Мнения: 202
lilé, Tanya Ivanova  Hug Hug благодаря ви много мили момичета, за навременните отговори!
Бях си казала, че няма да "полудявам" и ще си живея "нормално" до теста, но май си остана само на теория хехе  hahaha

# 725
  • Мнения: 550
Lolr, Hug Hug Hug Направо сълзите ми тръгнаха. Пази се много , миличка и всичко ще  е наред! Hug

# 726
  • Мнения: 652
lilé, Tanya Ivanova  Hug Hug благодаря ви много мили момичета, за навременните отговори!
Бях си казала, че няма да "полудявам" и ще си живея "нормално" до теста, но май си остана само на теория хехе  hahaha

Разбираме те напълно, повярвай Simple Smile Ние само си приказваме, ама и ние бяхме като теб  Joy Отстрани е по-лесно да се приказва, ама като ти е на главата  ooooh!

# 727
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Lolr браво  Hug много се радвам за теб. Дано всичко да е наред и да се похвалиш с едно прекрасно бебенце  Hug

# 728
  • Мнения: 58
Lori milichka bravo mnogo se radvam za teb . Skoro te chakame da ni zaradvash i sled pregleda LILE a na teb milicka stiskam palcheta i ste se  Praynig Praynig za teb.

# 729
  • Мнения: 550
licoco, добре дошла и успех!  bouquet

# 730
  • Мнения: 933
Tanq kakvi ti bqha bolkite ako mojesh da gi opishesh . Az okolo 4ti i 5ti den imah bolki vav vladalisteto po toshno bodeji nqkakvi  i to samo vecher.
Бодежи никакви съм нямала,по скоро тежест,тъпа болка в областта на матката.Както и болки в кръста,не можех да се обърна и само по гръб лежах.Започнаха на 6-ти ден след ЕТ ,вечерта бяха по-силни,продължиха и на 7-ми,но вече отслабваха и след това до самия тест абсолютно нищо не усещах.Като от самото начало си приемах Но спа 3х1,за да не контрахира матката.

Lolr тихичко честито,успех до ревящия финал... Hug
Съвсем скоро и аз ще съм отново сред вас,вече официално да лудеем заедно.. Crazy

# 731
  • Мнения: 1 119
Лолр, разплака ме от щастие  Hug
Господ да е с теб и всичко да завърши след 9 месеца със здраво бебче  Praynig

# 732
  • София
  • Мнения: 1 844
Lolr, браво на теб, супер  Hug  Др. Андреева сбъдна моята мечта, пожелавам ти и при теб да е така - с успешен финал!

Аз също не съм имала имплантационно зацапване. Но имах доста силни болки - може би 4-5 ден след ЗЕТ, тип менструални болки бяха, включително силни пробождащи, на моменти не можех да мръдна. След това всичко утихна и нямах абсолютно никакви симптоми.

# 733
  • Мнения: 646
Една много хубава статия какво се случва с ембриона по дни след ЕТ.

http://www.mama.no-meat.org/link_infertility/after_et/

# 734
  • Мнения: 192
Ликоко,добре дошла сред чакащите.
Лорл-че,честито миличка-чудесна новина!
Аз преди малко бях на преглед и видяхме едно сакче и пулсации! Другата седмица живот и здраве трябва и сърчице да чуем!  Не мога да повярвам,желая го на всички ви!

Общи условия

Активация на акаунт