Кола маска на ръцете?

  • 8 557
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Момичета, не ви ли боли...
Аз веднъж ги правих с кола маска...

Мен с кола не ме боли, минавам първо с нея и където останат по-мънички дообирам с епилатора, кожата вече е изтръпнала от колата и не усещам болка, но направо с епилатора ... брррррррррр, мнооооого боли  #Cussing out

Така май е най-удачно Peace
Мерси Никол Heart Eyes

Ти в къщи ли си ги правиш и каква кола маска ползваш ако не е тайна Wink

# 16
  • Мнения: 46 520
Вкъщи, с тази най-обикновената течна кола маска "Сара"  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7 430
Вкъщи, с тази най-обикновената течна кола маска "Сара"  Simple Smile

Благодаря - имам едничка и мога да пробвам Wink

# 18
  • Мнения: 10 758
И на мен ми се появяват червени петънца, но след няколко дни изчезват.Мажа обилно с бебешко олио.

# 19
  • Мнения: 2 309
Дидка боли първите няколко пъти. Спомням си, че бях в 8 клас като ги махнах за пръв път с онези най-старите епилатори с жичката /тъй че не е до епилатора/, та цял ден се занимавах с това и непрекъснато се обливах в пот. Днес вече епилирането на ръце и крака е най-безболезнената процедура, която правя по себе си - все едно съм на масаж Joy

# 20
  • Мнения: 124
И при мен е така първия път с епилатора щях да полудея от болка.Сега вече не боли чак толкова.Ако се появят пъпчици една студена вода и всичко е наред newsm10

# 21
  • София
  • Мнения: 330
Vita-Merfen-става. Значи пъпчици след колата могат да се появят от най-различни фактори и въобще незначи, че е алегрия към съставките вътре(но може и това да е). Сенсибио Рипеър мисля че не е толкова подходящ-той има приложение в по-друга посока.Евентулано и Дипрозон може(но точно в момента не се сещтам какви бяха съставките му Embarassed)

# 22
  • Мнения: 280
    След кола маска е нормално да се появят червени петънца , все пак кожата се третира , хубаво е след процедурата ръцете да се намажат с бебешко олио по възможност с лайка и поне няколко часа след това не се мокрят с вода , защото се запушват порите и от там могат да се появят пъпчици .

# 23
Темата май беше обсъдена някъде,но аз да ви питам:по време на бременност има ли опасност ако ползвам депилатоар за ръцете?

# 24
  • Мнения: 5 251
И при мен така се получи първия път като ги махнах, но ги мазах с някакъв крем (трябва да попитам козметичката ми какъв беше, че го забравих) и се оправиха. на следващия път  нямах никакви проблеми.
Доколкото съм чувала е много важно, каква е колата маска  newsm78 на мен не ми понасят такива в които има мед  Simple Smile

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Препоръчвали са ми Vita-Merfen, също така и онази пудричка за рани, не се сещам как се казва, в оранжева опковка, някакъв антибиотик е.

Vita Merfen - това крем ли е?
Да, пудрата с антибиотик я знам. Аз я ползвам за рани.

И при мен така се получи първия път като ги махнах, но ги мазах с някакъв крем (трябва да попитам козметичката ми какъв беше, че го забравих)

Доколкото съм чувала е много важно, каква е колата маска  newsm78 на мен не ми понасят такива в които има мед  Simple Smile

Питай за кремчето Peace

Колата незнам каква е Rolling Eyes,  зелена на цвят и се нанася с ролка, а космите козметичката маха с ленти.
Ходим при една и съща козметичка, при мен няма проблеми.

# 26
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Боже, колко съм изостанала....Аз пък не си махам космите на ръцете - вея си се с тях.През лятото обаче те така изрусяват, че изглеждат просто като отблясък на ръцете ми и много си ги харесвам:о)

# 27
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз действам с епилатора на ръцете и краката  Peace , само под мишниците и триъгълника не мога с него.
Не получавам пъпчици  Naughty

# 28
  • Мнения: 6 958
Много ''обичам'' темичките да се актуализират след 1 година  Laughing Laughing Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 462
И аз имам същият проблем с кола маската и въобще с всякакво обезкосмяване на ръцете.При мен е от това ,че косъмчетата са много тънки и след 4-5 дни ,когато започват да поникват не могат да излезнат пред кожата и се получават гнойни пъпчици.Предпочитам с косми да си ходя,отколкото цялата пъпчасала,едно лято си го изкарах с дълги ръкави,на болна от сифилис приличах.

Общи условия

Активация на акаунт