Отношения на бившия мъж с роднините - между чука и наковалнята

  • 6 691
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 909
Бухтичка, ако  бившият ти  се оплаква, че детето е лошо обгрижвано, когато е при майка ти - тогава провери и се намеси. Никакви други причини  не би трябвало да те карат да предприемаш каквото и да било, за да оправяш  отношения, които  не са свързани с  детето ви.
Той се оплаква, че майка ми не говори за него, това му е грижата. Бил питал детето дали майка ми го е споменавала ooooh! Смята, че авторитета му се подронва така по някакъв начин. Трябва да се говори за него с любов Mr. Green
Като сме се разделили той бил забранил на неговите роднини да говорят лошо за мен. И очаква от мен и аз да правя същото и да контролирам техните отношения с него. Но майка ми реално не е казвала нещо лошо за него пред мен или детето и на мен ми се вижда достатъчно това. За него не е.

Не знам какво прави и как издържа новата. Не ме интересува. В предишната тема бях писала, че той така и не ме запозна с нея.

I.Hr , благодаря ти Hug

# 16
  • Мнения: 12 666
С майка си няма какво да говориш, по-малко внимание и на него.

# 17
  • Мнения: 280
Абе този твой бивш мъж за какъв се мисли?!Изглежда като комплексар.Няма никакво право да ти ангажира времето и нервите с подобни глупости.Спокойно можеш да му го кажеш.И въобще да не се занимаваш с простотии от подобен род.

# 18
  • Мнения: 2 927
     Бухтичке, твърде много му се обясняваш. Парирай всякакви опити да иска обяснения, държи сметка и налага мнение за неща, които не го касаят. Отношенията му с майка ти са си негов личен проблем - прати го да си ги оправя.     

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И от какъв зор бившия ми ще поддържа контакт с моето семейство. Беше се опитал да се оплаква на майка ми, че аз съм го зарязала, че съм еди каква си. Майка ми го отряза, че аз съм и дъщеря и ще ме подкрепи за всичко. А пък ако наистина съм толкова лошо защо се пъне да ме задържи?
 Никой не говори нищо на децата за него, нито лошо, нито добро. Той им е баща и толкова, всички го знаем, но не го обсъждаме.

# 20
  • Мнения: 54 448
И аз не разбирам каква е драмата.
Има си ново семейство, какво се занимава с майка ти?
Нали не е настройвала детето срещу него.
Не е длъжна да го възхвалява от сутрин до вечер.

# 21
  • Мнения: 7 325
Драмата е в това, че според него бабата е длъжна да го възхвалява. Аз за това казах по горе - лечението му е абсолютен игнор. Такива индивиди се изявяват когато им се даде мегдан. Не им ли се обръща внимание напъните им са до време.

# 22
  • Мнения: 2 927
     Според мен, драмата е, че се чувства застрашен Бухтичка да не срещне друг. Тя е майка на детето му и личен живот за нея не се предвижда.  Crazy Затова по всякакъв начин се опитва да привлича вниманието ѝ и да я въвлича в несъществуващи проблеми.

# 23
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Да спре да му обръща внимание. Бившия на мен звъни изключително рядко, пък какво остава за майка ми.  ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 4 349
Нещо не разбрах, тук някой се разпозна ли  newsm78 newsm78 newsm78

# 25
  • Мнения: 6 909
Никой не се е разпознал.

Благодаря ви, приемам, че исканията му са неоснователни и да се нерви колкото иска.

# 26
  • Мнения: 12 666
Въпреки че има нова жена и дете, той е изоставеният.  И иска да поддържа у теб чувството за вина. За съжаление, май успява.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 017
Хич да не ти пука, да се разбират помежду си, големи хора са в крайна сметка. Щом казваш, че и майка ти едва ли ще ти сподели...
Скрит текст:
Моят бивш приятел също поддържа връзка с майка ми и баба ми, навремето, когато се разделих с него, майка ми ме попита дали имам нещо против те да продължат да се виждат, аз и казах, че нямам, стига мен да не ме намесват и толкова. И досега не са ме намесвали, в началото имаше някакви споделяния от страна на майка ми за негови проблеми, казвала съм и какво мисля и толкова, но никога не са опитвали да ме намесват реално в отношенията си.
Торнадо,
Скрит текст:
браво на твоята майка, моят също се беше оплаквал на майка ми, даже в началото тя беше направо изумена, че съм се разделила с него, бяха големи драми, но вече приключи (но това е друга история).

# 28
  • Мнения: 6 214
Оплели сте много работата, ама май така ви кефи.

# 29
  • Мнения: 114
Не разбирам,какви са тези близки отношения между разведени хора.Ако ще контактувате за нещо,това е детето и то по сериозни проблеми.Всякакви други разговори за каквото и да е ми се виждат крайно неестествени.Още повече,че има вече и друга жена.

Общи условия

Активация на акаунт