Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 24*

  • 25 943
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 719



Новото клипче на Соутмейт
Хмм супер комбинация  Peace

# 76
  • Мнения: 12 719



Уникален клип представящ ШМ!
Браво на Берна  Peace

# 77
  • Мнения: 9 818
На вечерта на L`Oreal в Истанбул, на която присъства и Фахрие, понеже е рекламно лице на марката, я попитали за проекта с Керем. Тя отговорила, че в настоящия момент решението не е взето. Все още преговарят, но още не е подписала. Peace Надявам се, че и това ще стане.  Praynig Praynig Praynig

# 78
  • Мнения: 4 830
Привет Hug Hug Hug Hug

Мимче Heart Eyes Снеже Heart EyesДиди Heart EyesДани Heart Eyes

Снеже, благодаря за всяка споделена информация..  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes

Ето го цялото интервю.. Дженгиз Семерджиоглу беше на сета..  Ще преведа останалата част от интервюто, но утре, че сега се чувствам много уморена и нямам сили за нищо.. Но от интервюто научих, че Керем имал хипогликемия( състояние при което пада кръвната захар) Демек той затова непрекъснато яде вафли Хошбеш.. Mr. Green   Керем псувал на английски hahaha hahaha hahaha

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay/95265/2368/1/er … semercio-lu-yazdi

# 79
  • Мнения: 4 830
Габито Hug Hug пък що са я баннали сега..Сигурно защото пускаше много снимки. newsm78 newsm78 newsm78


Тениската Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 80
  • Мнения: 4 830
Утре вечер екипът щял да се събере в един хотел на вечеря и щели да гледат финалния епизод на ШМ...



 hahaha hahaha hahaha hahaha


# 81
  • Мнения: 4 830
Привет Hug Hug Hug Hug
Хуууууу, къзлар, къде се губите?
 Тази вечер ще ни е финала..
Да видим кой от братята ще остане жив.. Аз си мисля, че  Йиит ще бъде убит, но пък знам, че ни очаква и голяма изненада тази вечер, ха дано и двамата братя да останат живи.. Peace Peace Peace

# 82
  • Мнения: 4 830
Керем с Хюсеин вечерял в един ресторант, където готвели с екологично чисти продукти..
Керем е казал, че се опитва да се храни здравословно  Peace Peace

# 83
# 84
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 221
Керем с Хюсеин вечерял в един ресторант, където готвели с екологично чисти продукти..
Керем е казал, че се опитва да се храни здравословно  Peace Peace


Лили Hugтая тениска не е ли вчерашната Embarassed.Още е с визията на Йиит Калъч

# 85
  • Мнения: 4 830
Керем с Хюсеин вечерял в един ресторант, където готвели с екологично чисти продукти..
Керем е казал, че се опитва да се храни здравословно  Peace Peace


Лили Hugтая тениска не е ли вчерашната Embarassed.Още е с визията на Йиит Калъч


Мимче, Hug Hug да, същата е..  Peace PeaceЯвно този фен го е хванал или на излизане от ресторанта или на влизане..

Хади като за последно още един Йиит Кълъч.. Mr. Green Mr. Green

# 86
# 87
  • Мнения: 4 830
Феновете започнаха таг HerYolunSonu YenibiBaşlangıç  краят на всеки път е едно ново начало



Мелин Дениз и майка й също ще са на вечерята с екипа на ШМ Peace Peace

# 88
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 221
Момичета Hug Hug Hugприятни минутки със сон епизода Hug
Някой са на банкет,други се чудим какво ще стане Laughing
Дано не плача много Laughing

# 89
  • Мнения: 5 267
Момичета Hug Hug Hugприятни минутки със сон епизода Hug
Някой са на банкет,други се чудим какво ще стане Laughing
Дано не плача много Laughing
И аз съм тук.............. Hug Hug Hug Hug Hug Hug   И кой е банкетен.......... Thinking Не съм чела нищо................. ooooh! ич време нямам....... Crossing Arms  Безпроблемно гледане на всички и от мен............... Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт