Абитуриентски страсти 2015 - красоти и изцепки в снимки

  • 287 266
  • 3 785
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 1 793

Девойката с розовия тоалет е с нелепа прическа..тези кичури, които й висят отстрани са като кичурите на евреите хареди. Ефектът е смешен, а не елегантен.

 Joy Joy

Тази вечер са извадени базуките в коментарите. Grinning

# 1 291
  • Мнения: 927
А, базуки, просто раздвоен отровен език, който е добре да внимават да не прехапят по невнимание, зяпайки в чуждата гардеробна.

# 1 292
  • Мнения: X
Нц, фотографът е виновен. Толкова труд е вложен да се получат тези кичури, той ги е снимал от лошата страна.

# 1 293
  • София
  • Мнения: 12 374
Базуки, друг път. Просто това ми беше първата асоциация като й видях дългите масури, кво да направя. Ама че сте пъдари.

Момичетата от АК например много ми харесаха, но тази прическа е нелепа. Иначе самият тоалет на розовата девойка е ОК.

Фафла, не зяпам в чуждата гардеробна, а в чуждата коса. Моята е по-хубава  Flutter

# 1 294
  • Мнения: 927
.................

Фафла, не зяпам в чуждата гардеробна, а в чуждата коса. Моята е по-хубава  Flutter
Браво! Сега остават доказателствата да проговорят. Wink

# 1 295
  • Мнения: 1 793
Таис, мен ме забавляват такива коментари. Наистина на еврейските кичури прилича.  Peace

# 1 296
  • София
  • Мнения: 12 374
Снимки не пускам, не съм абитЮрентка  Wink
Но съм свободна цялата следваща седмица - кажи кой ден искаш да пием кафе и къде. Евентуално ще се наложи да взема и дребната с мен, но не не мисля, че ще ни пречи. А и нейната коса е много хубава, гъста и къдрава.

Btw, прочети пак заглавието на темата. Освен красоти, се предполага, че обсъждаме И изцепки. За мен тази прическа е изцепка. Отказвам да ахкам и да охкам по команда, а когато нещо не ми допадне, да си мълча от страх, щото в противен случай някоя фафла ще ме обяви за завистлива змия. Обичам змии  Heart Eyes

негативна,   bouquet



# 1 297
  • Мнения: X
Таис, толкова фино, мило, нежно го артикулираш в букви, че дори и отрова из клавиатурата ти ще се  лее като захарен сироп.
 Laughing
 Wink

# 1 298
  • Мнения: 927
Таис, за отровния език не визирах теб, само поисках доказателства за по хубавата коса Peace. И никого не съм обявила за завистлив, само за многознаещ, вездесъщ и меродавен. В темата такива колкото ти душа иска. Laughing Wink

# 1 299
  • София
  • Мнения: 12 374
Дайте да спрем да съскаме спорим за дреболии, а да се забавляваме - нали за това е темата, все пак  Peace

герда,  Laughing

# 1 300
  • Мнения: 19 326
Има нещо сбъркано в стремежа зрели жени да си ги мерят с 18-19-годишни момичета.

# 1 301
  • Мнения: 22 538
Къде пък видяхте някой да си ги мери?
Просто се коментира, както из звездните компромати, така и тук. Макар там да съм влизала общо 2пъти.

Първа снимка от бал в Плевен

# 1 302
  • София
  • Мнения: 12 374
О, мацката с джуфката на роклята много ми харесва! И самата рокля също  Heart Eyes

Айде стига сте размахвали пръст всеки път когато някой изкаже негативен коментар. Става досадно вече.

# 1 303
  • Мнения: 22 538
Свежи са момичетата, надявам се да има по-добри снимки и да се видят както трябва.
Момичето с русата коса е с рокля за по-възрастна жена, но пак е хубава.

# 1 304
  • Мнения: X
`По-добре да кичиш бор, отколкото да бориш кич`

Общи условия

Активация на акаунт