Абитуриентски страсти 2015 - красоти и изцепки в снимки

  • 287 257
  • 3 785
  •   1
Отговори
# 3 750
  • Мнения: X
  bouquet Благодаря   bouquet  За мен си е съвсем обикновено момиче / най -хубавото щото си е мое де  Joy/ .
  Най-важното е ,че беше отличник на випуск 2015 за тяхното училище и това ме прави горда / а това едно / да не кажа и най- / от най -добрите училища в градчето ни.  

# 3 751
  • Мнения: 6 645
Ей ,фук-фук  ,пожелавам си го и аз   Grinning
Браво на детето още веднъж   bouquet

# 3 752
  • Мнения: 1 103
Жармен браво и да дъщерята и на родителите Simple Smile

# 3 753
# 3 754
  • Мнения: X
Благодаря   bouquet Всички деца са прекрасни там  Hug
 Целта ми беше искрено и лично да ви споделя за епопеята на чантата и с каква беше на бала  Joy 

# 3 755
  • Мнения: 4 690
Харесва ми чантичката, малко е задължаваща, защото се вижда какво има в нея, но и без това е повече за фасон Simple Smile
И ме впечатли как е организирано раздаването на дипломите, много е тържествено. При нас просто отивахме в отдела и си я вземахме.

# 3 756
  • София
  • Мнения: 5 884
За всички, които много харесаха роклята на момичето с колелото и им се носи подобна
http://www.aliexpress.com/item/2015-summer-style-floral-print-ma … /32377620935.html
Ах, разкошна е!
Разкошна, ама ако поръчате, вероятно няма да има нищо общо с истината.
Манекенката, стилът и снимките са крадени от Асос

# 3 757
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ужасно ми хареса чантата и ще си взема такава.

# 3 758
  • Мнения: X
 bouquet Благодаря   bouquet  За мен си е съвсем обикновено момиче / най -хубавото щото си е мое де  Joy/ .
  Най-важното е ,че беше отличник на випуск 2015 за тяхното училище и това ме прави горда / а това едно / да не кажа и най- / от най -добрите училища в градчето ни.  

Момичето е супер. И чантата е супер. Училището също изглежда супер - много бих искала и аз да съм учила в подобна сграда - доста романтично!

# 3 759
  • Мнения: 6 728
Жармен-поздравления и от мен!!! Дъщеря ти е страхотна-красива и умна!Много късмет и пожелавам.   bouquet

# 3 760
  • Добрич
  • Мнения: 1 151

[/quote]
Разкошна, ама ако поръчате, вероятно няма да има нищо общо с истината.
Манекенката, стилът и снимките са крадени от Асос
[/quote]
 
Нали имаше такива истории, че сайта казвал на оплакващите се, че роклята не се продава с тялото. Ама то и роклите нямат общо де.

# 3 761
  • Мнения: 4 199
Обещах, ще ви онагледя какво ще получа Simple Smile

# 3 762
  • Мнения: X
Има си тема за Алиекспрес и питайте там . Повечето момичета са максимално добронамерени . Отделно има и групи във фейсбук и даже с реални снимки от закупена стока за съпоставка . Има и Али на руски с приложение с реални снимки на успешни и неуспешни рокли . Има страхотни неща понякога почти за без пари.
  Извинявам се за спама / Нищо не съм си купувала от Али-то аз - каква реклама му правя само Grinning /

# 3 763
  • Мнения: 18 057
 bouquet Благодаря   bouquet  За мен си е съвсем обикновено момиче / най -хубавото щото си е мое де  Joy/ .
  Най-важното е ,че беше отличник на випуск 2015 за тяхното училище и това ме прави горда / а това едно / да не кажа и най- / от най -добрите училища в градчето ни.  

Момичето е супер. И чантата е супер. Училището също изглежда супер - много бих искала и аз да съм учила в подобна сграда - доста романтично!

Аз съм учила в него, ама тогава хич не беше романтично  Mr. Green
Дъщеря ми също учи там сега и тъкмо ми се похвали с успех 6.00  Heart Eyes
Жармен, заразно е, отъркала съм се  успешно  Wink

Много е готин директора, модерен, всеки повод там е празник, и по атмосфера, и по настроение  Peace

# 3 764
  • Мнения: X
  Рая Никол  Hug Честито ти отличничка и на теб  Hug
 Директора е страхотен , класната им също и учителите тоже.  Попадна в хубав клас и намери страхотни приятели там . Приятелите и средата също са от значение.
 

Общи условия

Активация на акаунт