Знаете ли кого видях? - тема 27

  • 157 804
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 380
Днес на касата в Баумакс на Ботевградско Били Зейн.
Не бях чувала да е в България.
Готин.

# 61
  • софия
  • Мнения: 25 482
Русата Златка. Видя ми се доста изхабена, с твърде много тен и фон дьо тен. А преди много я харесвах.
Анита Мазнер/Мезнер иликакватое. На живо не е чак такъв крокодил като по тв. Не е красвица, но по тв ми е направо ужасително грозна.

Последна редакция: сб, 16 май 2015, 17:57 от zvanche

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 2 395
Днес на касата в Баумакс на Ботевградско Били Зейн.
Не бях чувала да е в България.
Готин.

Миналата седмица беше по Черноморието.Останал впечатлен.

Днес - Христо Гърбов пред Театъра на Българската Армия.Усмихнат, приказваше с друг мъж.

# 63
  • Мнения: 9
Вчера на път за карнавала в Габрово, една лимузина и неизненно следващ я джип (може би охрана) със сини буркани отгоре, караха като луди. Въпреки, че се престроих възможно най-вдясно, джипа едва не ни изхвърли от платното!!!!!!!! Номера му беше СА2919.. или СА2939, но по-скоро беше 2919. Черни бяха и двете коли. Знаете ли кой от управляващите ни глупаци е бил!?!

# 64
  • Мнения: 2 019
Prodigy на концерт в Лондон.Бяха невероятни Sunglasses

# 65
  • Мнения: 5 001
Наско от БТР и други музиканти обядваха в петък на една сръбска скара, много готини.

# 66
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
Изпуснах да видя Шон ПЕН и Скарлет вчера във Виена.  Crossing Arms
А днес в полета за София беше Илиян Михов - Баровеца (дано не бъркам фамилията), ама аз него и в квартала съм го виждала.

# 67
  • София
  • Мнения: 23 098
Жана Брейчева (бивша адреналинка и настояща участничка в "И аз го мога"). Вчера в ИКЕА, семейно. Много чаровна и усмихната, слабичка и фина.

# 68
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Веселин Маринов, карайки джипа си из търновските улици Wink

# 69
  • Мнения: 9 193
Юлиан Вучков живее на Графа в частта около Славейков и много често го виждам из центъра - ходи и си върти главата да види кой го гледа.   Laughing

 hahaha
По Витошка най-редовно.в

# 70
  • София
  • Мнения: 8 124
Аз няколко пъти се возя с него в тролея, но никой не му поиска автограф. Един път го бях чула да казва в едно интервю, че не смеел да се качи в градския транспорт, че го нападали за автографи от всякъде Laughing

# 71
  • София
  • Мнения: 939
Вчера в магазин Пени маркет в Люлин бившият министър на вътрешните работи Веселин Вучков.

# 72
  • Мнения: 852
Сутринта Валентин Танев в метрото с леко пенсионерски вид.

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Хилда Казасян-днес следобяд в Джъмбо на бул.България.
По гласа я познах, говореше по телефона. На вид бях разочарована- много пигментирана кожа,ама много  Tired, със слънчеви очила и вързана на опашка коса. Не ми се стори и много отслабнала. Абе,направо се чудя тя ли беше. Ама,гласът-нисък,дрезгав....тя беше.
С една изсулена черна рокля...
Много ми е лъчезарна и хубава "по телевизора"  Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 5 001
Онзи ден видях Теди Велинова. Много е нефотогенична, на живо изглежда доста добре, хем нямаше никакъв грим.

Общи условия

Активация на акаунт