За лишенията и "забранения плод" през бременността

  • 5 760
  • 165
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 959
Аз бях кафе- маниячка, но успях да го откажа като реших да забременявам. От др. слабости ми липсваха летната биричка и чашката червено вино по празниците, но за 25мес свикнах и с тяхната липса. И сега нищо не ми липсва, защото си имам Даничка.

# 76
  • Мнения: 1 559
.
Иначе най-много ми липсва СПОКОЙНИЯ СЪН, без ставане до тоалетната по два пъти Sad


Само 2 пъти????? #Crazyмалее аз ставам по 7-8 пъти.Тъкмо се унеса и се наместя и хайде пак....ужас. Sick
Иначе мога да кажа,че ми липсва сутрешното кафенце с цигарките.Вино си пийвам понякога,но не е така сладко ако сам си запалила и цигарка с него...Липсват ми дрехите ми #Cussing out...фигурата ми.... #Cussing out #2gunfire

# 77
  • Мнения: 992
.
Иначе най-много ми липсва СПОКОЙНИЯ СЪН, без ставане до тоалетната по два пъти Sad


Само 2 пъти????? #Crazyмалее аз ставам по 7-8 пъти.Тъкмо се унеса и се наместя и хайде пак....ужас. Sick
Иначе мога да кажа,че ми липсва сутрешното кафенце с цигарките.Вино си пийвам понякога,но не е така сладко ако сам си запалила и цигарка с него...Липсват ми дрехите ми #Cussing out...фигурата ми.... #Cussing out #2gunfire


 и аз така

# 78
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Хе-хе, ама вие много се ограничавате бе хора.

Аз никога не съм пушила, но много обичах да пийвам с мъжа ми вечер по един аперитив, и сега го правя, но не всяка вечер и то само по 1/2 чаша вино, но не ми липсва. Пия по едно кафе на ден, ям шоколад (всъщнот преди да забременя никога не ми сее прияждало сладко, а сега.... Confused). Спя перфектно, макар да ми се налага да ставам по веднъж аз тоалетна. Даже и на дискотека ходих в 5-ия месец и доста дивях.
Карам си колата всеки ден и изобщо.... почти всичко с изключение на спорта...

Как ми се иска да потичам да се попремятам, да поскачам, да направя коремни преси 2-3 серии, да се поразтегна... а не мога. Тежи ми света... Но му се вижда краят - скоро ще се отдам и на тези удоволствия...

П.П Без малко да забравя... най-много ми липсва сексът... ама истинският... цяла нощ с много екстри, а не само да се напуфтим един връз друг колкото да се каже, че сме правили.

# 79
  • Мнения: 1 370
Единственото, което ми липсваше беше кафето. От нищо друго не съм се лишавала. Спрях цигарите, но изобщо не ме е гонил никотиновия глад

# 80
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
за сега нищо не ми липсва. За по нататъка незнам  newsm78

# 81
  • Мнения: 234
Липсва ми целия ми живот преди да забременея-сега ми е скучно,та чакам с нетърпение да родя и да се заниммавам с бебенце.

# 82
  • Мнения: 4 406
липсваше ме възможността да се събирам с приятелки, докато бях бременна, ми се доспиваше много рано. като родих, се откъснах от компанията, за мое съжаление. намерих други сродни души- мамите

# 83
  • Мнения: 1 446
По време на бременноста не ми е лепсвало , но по време на кърменето ми липсваше кафето сутрин.

# 84
  • Мнения: 277
Липсват ми:
1. тренировките ми;
2. процедурите с ток при козметик (йонофореза, дарсонвал...);
3. масажът, при който просто си лежиш по корем;
4. чашата бяло вино веднъж-два пъти в седмицата;
5. каната кафе на ден (замених я с едно-единствено кафенце Cry);
6. сексът (не че сега е аут, но е едно внимателско, загриженско, убива всякаква спонтанност #Cussing out).

Но пък в тумбака ми поритва бебка! Heart Eyes

# 85
от какво се лишавахте по време на бременноста. а може ли от всичко по малко щом ти е добре

# 86
  • Варна
  • Мнения: 10 806
От нищо. Но си спомням, че спрях да примирам за сладко, както обикновено, съответно го понамалих. 

Лиших се от обувките на токчета.  Joy

# 87
  • София
  • Мнения: 11 127
Не съм се лишавала ! Wink

# 88
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Ако добре си спомням, от нищо не съм се лишавала. Май само от пътувания...

# 89
  • Мнения: 2 952
Абе .....ако бях яла всичко......бая  зор диета  щеше да се наложи  сега ....хапвах си, но от  "лошите" храни  по малко ...само опитвах ......шоколади , скадки , торти....захарните ....внимавай..... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт