УГОЛЕМЯВАНЕ НА УСТНИ - СПОДЕЛЕТЕ ОПИТ!

  • 35 137
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, искам да попитам има ли тук мами, които са си правили уголемяване на устни с хиалуронова киселина? Ако да, споделете при кой естетичен хирург или дерматолог сте го направили; в кое студио/ клиника и с какъв филър.
И разбира се- доволни ли сте останали от крайния резултат?
Мисля, че тази тема ще бъде доста полезна за всички дами, които искат да извършат тази корекция по лицето си.    bouquet

# 1
  • Мнения: 1 764
Струва ми се, че скоро имаше същата тема. Ако не си пускала такава, потърси я. Не помня дали съм писала там, но моето мнение, че такава корекция загрозява жените, не е естетична.

# 2
  • Мнения: 35
И аз се интересувам от тази процедура smile3521 ще следа темата  newsm10 Naughty Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 8 637
Мисля, че имаше тема специално за козметични корекции.

# 4
  • Мнения: 64
Това е най-грозната корекция която можеш да си направиш

# 5
# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Мисля, че имаше тема специално за козметични корекции.
Аз лично съм писала подробности в нея Peace. Изключително съм доволна от процедурата която направих Simple Smile.

# 7
  • Мнения: 282
Някой ще сподели ли линк към конкретната тема? Обмислям филър в устните, но още се колебая. Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 2 701
Някой ще сподели ли линк към конкретната тема? Обмислям филър в устните, но още се колебая. Wink
Един пост над твоя съм споделила линк към темата.

# 9
  • Мнения: 3 727
Винаги съм се чудила как има хора,готови да си причинят това,при все че има много примери до какви отвратителни последици води подобна корекция-Мара отварачката,Галя от Сатен ,мис крокодил Антония Петрова,Райна..и куп други знайни и незнайни девойки и не само.
Просто като видя някоя такава загубвам съня си за дълго време.

# 10
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 828
Досега не съм видяла жена, която да го е направила, и да й се е получило. Загрозяват се мацките. Много примери познавам. И съм си научила урока. Защото и аз съм си мислила - красиви, пухкави, секси устни, като на Анджелина... Да, ама тя с тях е родена. Аз съм родена с моите Simple Smile И именно те ми отиват най-много. Иначе е привлекателна идея, но според мен няма човек/лекар в България, който да я изпълни качествено.

П.П. Сетих се за Бориса Тютюнджиева и реших да я покажа, нагледен пример.

Преди:



След:





Последна редакция: пт, 22 май 2015, 16:28 от Sway

# 11
  • Мнения: 8
Сестра ми си направи преди седмица и мога да кажа че е много хубаво оформена, и изобщо не личи че има някаква корекция. Атези горе изброените са прекалили затова са така като.......ще я щракна и ще пусна и снимка Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 892
В 95% от случаите се загрозява дамата. Имам приятелки със сполучливи филъри.
Устите на mamaden са убийствени! Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 282
Филърите нали изчезват. Аз за тях говоря, не за силикона, който се сбръчква и става като на Мария.

# 14
  • Мнения: 8
Да, изчезват след няколко месеца

Общи условия

Активация на акаунт