магазин gap baby

  • 4 800
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 711
Момичета бихте ли написали ориентировъчни цени в този магазин в ТЦ Кондор?Надявам се вече са заредили пролетни дрешки.И ако знаете събота до колко работят и в неделя дали въобщеработят?Благодаря!!!

# 16
  • Мнения: 1 645
А само в София ли има магазин newsm78
А в Пловдив newsm78
А само дрехи ли се внасят,или има и обувки newsm78
Майче много искам,нали newsm78

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В неделя не работят,в събота ако не се лъжа бяха до 17 или 18 ч..Блузките са м/у 8 и 10 лв,има пролетни моделчета.

# 18
  • Мнения: 122
В България GAP шият на ишлеме в едно село близо до Айтос. Мъжът ми е от Айтос и аз съм ходила до това село/Люляково или нещо подобно се казваше/. Има дрехи с малки  и с по-забележими дефекти. Повечето неща струват 1лв. Има и "по-скъпи"- по 2-4лв ако са без дефекти. Също така има дрехи и за възрастни.

# 19
  • Мнения: 959
В Европа имат магазини само в UK и Франция.
То4но така.

А,и в Германия има-в Мюнхен Naughty

# 20
  • Мнения: 5 713
Аз да кажа къде във Варна продават дрешки на Гап: в м-н Биберон.

# 21
В Европа имат магазини само в UK и Франция. Страхотни са. В България се шият някои линии - най-вече трикотаж - блузки и панталончета, и се намират по апокрифни магазинчета за ишлеме.
Иначе аз практикувам следното - избирам си от сайта, приятелка в Щатите ми ги купува и изпраща, а аз й изпращам парите. Цялото упражнение отнема не повече от 2 седмици и ако улучиш намаления си излиза супер изгодно дори и с пощенските разходи.

queenmabb, а колко горе-долу излизат пощенските разходи ако ти ги изпрати приятел ? Аз съм пазарувала от Victoria's Secrets, обаче доста ме изръсиха на митницата тук. Та и аз се замислих да ползвам приятел, който да ми изпраща като частна/лична пратка.

# 22
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
А само в София ли има магазин newsm78
А в Пловдив newsm78
А само дрехи ли се внасят,или има и обувки newsm78
Майче много искам,нали newsm78

За Южна България - на прословутия Димитровградски пазар има 3 сергии, почти изцяло и само с дрешки на Гап. Същитe, които пристигат в магазина Кондор, но на съвсем различни цени. Иначе 3 пъти съм ходила до там, седмица по-късно нещата пристигат и в магазина в София. А цените са доста различни. Блузки по 5, анцунг на гап от София купих за 18- там същия беше 9, жилетка на Есприт-10...Ако някой иска- ще се опитам на лични да му обясня къде точно ги продават (но предупреждавам, че съм много на Вие с района- знам само и единствено тези дрешки къде се намират Mr. Green)

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 16:25 от Трилиън

# 23
  • Мнения: 5 228
А само в София ли има магазин newsm78
А в Пловдив newsm78
А само дрехи ли се внасят,или има и обувки newsm78
Майче много искам,нали newsm78

За Южна България - на прословутия Димитровградски пазар има 3 сергии, почти изцяло и само с дрешки на Гап. Същити, които пристигат в магазина Кондор, но на съвсем различни цени. Иначе 3 пъти съм ходила до там, седмица по-късно нещата пристигат и в магазина в София. А цените са доста различни. Блузки по 5, анцунг на гап от София купих за 18- там същия беше 9, жилетка на Есприт-10...Ако някой иска- ще се опитам на лични да му обясня къде точно ги продават (но предупреждавам, че съм много на Вие с района- знам само и единствено тези дрешки къде се намират Mr. Green)

Познай в такъв случай в Кондор и т.н. от къде зареждат?  Wink

# 24
  • Мнения: 643
Аз да кажа къде във Варна продават дрешки на Гап: в м-н Биберон.
  А цените как са? Питам защото Варна поне ми е близо, та може да попрескоча.

# 25
  • Мнения: 5 713
Аз да кажа къде във Варна продават дрешки на Гап: в м-н Биберон.
  А цените как са? Питам защото Варна поне ми е близо, та може да попрескоча.
Ами аз съм купувала блузки и панталони до 10-12лв, това беше миналата година пролетта. Ве4е не живея там.

# 26
  • София
  • Мнения: 797
  Аз да ви кажа на какво попаднах миналата есен - в м-н на "Бокал" Блуза на Гап внос от Тайланд и на етикета, който е на врата(знаете тъмно син етикет на който пише Гап) самия надпис Гап изрязан, т.е. етикета с дупка. Това значи ли ,че е внесена нелегално? Продавачката ми обясни, че всичките им блузи от този модел(т.е. на Гап) така пристигнали-с дупки на етикетите. Е, това не ми попречи да я купя.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
По скоро мисля,че е било тукашно ишлеме,незаконно изнесено от склада,отколкото внос от Тайланд.А и това май е по-добрия вариант!

# 28
  • Мнения: 379
посетих магазина има доста хубави неща, но всички бяха за деца над 1 год, за мое съжаление. Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 5 228
посетих магазина има доста хубави неща, но всички бяха за деца над 1 год, за мое съжаление. Crossing Arms

Кой магазин посети? В този на Оборище и Ситняково бях скоро и имаше блузки и за по-малки деца.

Общи условия

Активация на акаунт