"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-3

  • 13 684
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Гееер  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Честито ти помъдряване (далиии newsm78 Mr. Green) с още една годинка  newsm59  ura nbirthday
Много здраве, щастливи мигове, успехи и мноооооооого късмет  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 18 785
Всяко начало Маме е трудно  Peace да не мислиш че на нас ни е лесно с тия кръчми  ooooh!
Къде ти е на тебе офиса  newsm78 имате ли нещо интересно,че едни приятели си търсят апартамент

В Петък стискайте палци да ни дадат нова кръчма  Party Party

Инче то това си е дипломиране за мене  hahaha аз кат правих абсолвентската и за мене си бех завършила вече  hahaha

# 17
  • Мнения: 5 109
Гъбунчи  Hug Heart Eyes кат не спазваш реда е така сестро  Naughty

# 18
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Малииии чак сега се видех че съм медийна звезда  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ма оти сте ме турнали без мое съгласие, не моем да разберем  Thinking ши тряя да си платите авторските права  Joy Joy Joy

Верич  Hug Heart Eyes мерси душко, ма за са съм завършила само семестриално. Още малко и ще бъде напълно офишъл  Joy Joy Joy Инак, нали знаеш кат се нагласиме сите сме много убави  Joy Joy

Инси  Hug Heart Eyes Heart Eyes
То ний сме си убави и ненагласени, и нагласени, ма еле па нагласени, сме ненагледни чак  Mr. Green hahaha hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 5 109
Всяко начало Маме е трудно  Peace да не мислиш че на нас ни е лесно с тия кръчми  ooooh!
Къде ти е на тебе офиса  newsm78 имате ли нещо интересно,че едни приятели си търсят апартамент

В Петък стискайте палци да ни дадат нова кръчма  Party Party

Инче то това си е дипломиране за мене  hahaha аз кат правих абсолвентската и за мене си бех завършила вече  hahaha

Абе и ти си права  Mr. Green дет вика майка ми мое изпитите да не земеме ама никой не е мислил на абсолвентска да не ходи  hahaha hahaha

# 20
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Всяко начало Маме е трудно  Peace да не мислиш че на нас ни е лесно с тия кръчми  ooooh!
Къде ти е на тебе офиса  newsm78 имате ли нещо интересно,че едни приятели си търсят апартамент

В Петък стискайте палци да ни дадат нова кръчма  Party Party

Инче то това си е дипломиране за мене  hahaha аз кат правих абсолвентската и за мене си бех завършила вече  hahaha

Верче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Стискаме палци в петък, демек утре де  Hug Hug Hug Hug
За нова кръчка, която няма ти увеличи безкрайно работата ти Grinning Hug

# 21
  • Мнения: 5 109
Чейте 1-2 фотки да пуснем за тия дет са у фейсбук затъмнение

# 22
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Е га Ренката как маа букетите  Mr. Green Joy Joy Joy

# 23
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Чейте 1-2 фотки да пуснем за тия дет са у фейсбук затъмнение
Скрит текст:

То и така па не си ни осветлила Crossing Arms Mr. Green Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 5 109
Чейте 1-2 фотки да пуснем за тия дет са у фейсбук затъмнение
Скрит текст:

То и така па не си ни осветлила Crossing Arms Mr. Green Joy Joy Joy

Не ще да ми ги качи не знам оти така  #Cussing out

# 25
  • Мнения: 5 109
Те

Последна редакция: ср, 13 май 2015, 21:38 от *ВИП*Фифа Пийнякова

# 26
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Систърче Heart Eyes Heart Eyes Hug

Щерко, давай ги...ше ги оправяме ората... Grinning Grinning Grinning Инак знам, че е трудно...от нулата не съм почвала от 1996г. До сега се рипах на готово и почвам да вършеем...ся малко зор... Peace

ФифО, зема ли държавния...ако си го зела щи честитим, ако не си...ше чекаш Naughty

# 27
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Чай да ги извадим от имг-то Wink И с линк ставааат  Grinning

Ай и от мен честито ти завършване  Party Party Party Hug Hug Hug Hug



И много късмет с работата  Hug Hug Hug Hug

# 28
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Аз що не се видях на първа страница  Crossing Arms

# 29
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Систърче Heart Eyes Heart Eyes Hug

Щерко, давай ги...ше ги оправяме ората... Grinning Grinning Grinning Инак знам, че е трудно...от нулата не съм почвала от 1996г. До сега се рипах на готово и почвам да вършеем...ся малко зор... Peace

ФифО, зема ли държавния...ако си го зела щи честитим, ако не си...ше чекаш Naughty


Систърче  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Зорлийско си е от нулата Rolling Eyes, ама ще се осефериш  Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт