Първи мензис след раждане,колко време?

  • 1 965
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Консултирай се с лекар.Успех Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 154
Задължително трябва да те прегледа лекар!

# 17
  • Мнения: 1 934
И аз съм за консултацията с лекар

Консултирай се с лекар за всеки случай.

# 18
  • Мнения: 1 733
Една моя позната ми каза,че след като е родила, цикълът й е продължил 40 дни. Казват, че е нормално, по-скоро притеснителното в твоя случай май е, че ти е дошло след толкова време  newsm78

# 19
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Благодаря ви момичета.В понеделник ще ходя на лекар и ще пиша после какво е станало.

# 20
  • Мнения: 755
 
Лекар!!!
Не съм чувала за подобен случай. Да е по обилно - да, но 24 дни си е мнооооого.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Съгласна съм бягай на лекар!Успех дано не е нещо притеснително Peace                       

Общи условия

Активация на акаунт