Отговори
# 15
  • Мнения: 75
Потърсете Вера Тодорова. Нямам личечен опит но съм говорила с нея.


http://fondaciasvetimina.com/%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B … 0%B5%D1%80%D0%B0/



# 16
  • Мнения: 17
Благодаря , опитвам се да се свържа , дано да помогне.

# 17
  • Мнения: 75
Пишете след като се свържете! Дано успее да помогне!

# 18
  • Мнения: 27
Мога да ви препоръчам една жена от Ямбол. Лечителските и способности са доказани, а и не взема пари. Нещо повече - макар, че отрича предсказанията, лично аз съм свидетел на точните и прогнози.
Телефонът и е 0887456546
Дано съм полезна с препоръката си. Т

# 19
  • Мнения: 17
много благодаря

# 20
  • Мнения: 65
Мога със сигурност да гарантирам за Дидо от Шумен, че помага.  Лекувал ме е като дете, както и сега, не взима пари, има една кутия оставена за дарения към фондация за деца с увреждания, лев два кой колкото може оставя.  От години помага на децата във дома в Шумен. Който се интересува от повече информация и телефон може да пише на лични.

# 21
  • Мнения: 12
                          Как са нещата при Вас млади господине !  Надявам се да сте намерили решение на ужасния проблем ! Аз получих енергия да ходя и се справям с ежедневните задължения от настъргани корени на джинджифил с мед . Пия и в преварена вода нарезани лимони и чесън . Изглежда , че помагат понеже косата ми стана пухкава . Когато съм болна се прилепва към кожата на главата . Така откривам лоши болести , като пневмония , нефрит и др. които при мене протичат без симптоми . Надявам се да Ви даде енергия за решаване на проблемите , които съпътстват живите !

# 22
  • Мнения: 17
все така

# 23
  • Мнения: 12
Мога със сигурност да гарантирам за Дидо от Шумен, че помага.  Лекувал ме е като дете, както и сега, не взима пари, има една кутия оставена за дарения към фондация за деца с увреждания, лев два кой колкото може оставя.  От години помага на децата във дома в Шумен. Който се интересува от повече информация и телефон може да пише на лични.
                         Имам молба - как мога да се свържа с този човек . Имам няколко образувания , за които онколог каза, че е рак . Господина ще ми каже ли , дали да се оперирам и дали вече не е късно ?  Благодаря ! Отговаря ли по телефона или интернет ?

# 24
  • Мнения: 30
Drdos   имаш ли проблем с лакътните стави.

# 25
  • Мнения: 17
имам проблем с всичко но лакътнте стави специално не

# 26
  • Мнения: 30
Drdos  питах те защото подобни симптоми са при рак на костите. Дано да греша.

# 27
  • Мнения: 75
Какво стана със жената , на която Ви дадох координатите. Свързахте ли се? Ходихте ли при нея? Нищо не казахте?

# 28
  • Мнения: 17
ами не... тя не ми даде отговор какво ми е а това което предложи като помощ е като групова медитация всяка вечер,правих го известно време ама е прекалено отдалечено някак си за мойто положение..

# 29
  • Мнения: 12
ами не... тя не ми даде отговор какво ми е а това което предложи като помощ е като групова медитация всяка вечер,правих го известно време ама е прекалено отдалечено някак си за мойто положение..
                                     Мило момче здравей !  През септември 1970 г. със сцинтиграфия отсекоха - рак на щитовидната жлеза ! Смъртта настъпва бързо , за месеци . Светилата на нашата медицина на консулти шепнеха , че е невъзможно , отдавна трябвало да си замина , ама аз нали съм инат доживях да отрекат , че този метод е точен ! Една позната след биопсия, операция , облъчване , когато вече я взеха в лудница , се оказа гршка ! Не се оставяй на докторите да те побъркат , когато медицината все повече осъзнава  , че не е в състояние да решава здравословните проблеми !

Общи условия

Активация на акаунт