Не мога да го разбера...

  • 12 412
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте !
Казвам се Росица на 24 години  и искам да ви споделя нещо  , което ме мъчи адски много напоследък.
На работа при нас постъпи един доста симпатичен младеж , това стана преди 4 месеца . Аз го харесах веднага  и в последствие все повече и повече  , защото освен че ме грабна с красота  се оказа и доста съобразителен и интелигентен . "Харесах" всъщност е слабо казано , направо си хлътнах!

За тези 4 месеца успях да стана доста близка с него , научих много неща за него , тези неща  обаче ме смутиха адски много  ? Бяхме на кино двамата и не знам какво ми стана ,но тръгнах
да го целувам смело и безотговорно , той обаче се отдръпна и съответно ,  бях поставена в много неловка ситуация , в която почнах да се извинявам за случилото се  Cry Cry  . След киното ме покани да пием по кафе и да си поговорим  . Това което разбрах ме шокира   Shocked Shocked ! Този човек е на 27 години и ми призна че от 22 годишен не е бил във връзка с никои , нямал желание да бъде и изобщо не иска и да чува за подобно "нещо" . Помоли ме да не  взимам навътре отдръпването му в онзи момент  ,  от последната му връзка (2 годишна) бил останал крайно наранен и си бил дал дума че повече никога нямало да повтори подобна глупост . Нито желаел секс , което също не бил правил от тогава . Живеел си сам добре и искал сам да си остане така . Аз самата не мога да го приема това ... да си в своята младост и да не се възползваш от нея при положение че си здрав и прав , да не си правил 5 години секс на тези години ?? Как ? Защо ? Кажете ми , имали ли сте си взимане даване с подобна личност , възможни ли са подобни случай ? Мога ли да го пречупя някак ? Възможно ли е да лъже , макар да е бил точен във всичко преди това ?

Последна редакция: вт, 19 май 2015, 09:43 от Редактор*

# 1
  • Мнения: X
Не ти трябват такива наранени, за да плащаш за грешките на предишната. Освен това явно не те харесва достатъчно. Така, както го описваш, изглежда като някакъв егоцентрик, на който му е приятно да го ухажват жени и да им разказва за себе си. Мисля, че само ще ти изгуби времето. Твърде много подводни камъни има в тази река. Помисли си, дали искаш да се гмурнеш.

# 2
  • Мнения: 7 008
Малко ми прилича на поза, да хукнеш да го спасяваш и да му показваш колко си прекрасна и няма да го нараниш, а той да си прави каквото иска с теб. Може и да съм параноична, щото съм участвала в тая пиеса, в твоята роля  Mr. Green Та не прави моята грешка.  Wink

# 3
  • Мнения: 9
Малко ми прилича на поза, да хукнеш да го спасяваш и да му показваш колко си прекрасна и няма да го нараниш, а той да си прави каквото иска с теб. Може и да съм параноична, щото съм участвала в тая пиеса, в твоята роля  Mr. Green Та не прави моята грешка.  Wink

Надали ... Той сам се отдръпна  от мен Cry , хората не го разбирали  и това нямало да се промени . Не се опитва да се прави на мъченик , то си личи в тези случай  , разговаряла съм с такива хора  . Този тип е странен не мога да го разгадая ..

# 4
  • София
  • Мнения: 17 405
Много е лесен за разгадаване - не си пада по теб.
Ако си падаше, хич нямаше и да ги чуеш тия приказки  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 793
Светна ли ти червената лампичка?

На млади години бих се втурнала да го спасявам, сега на дърти бих казала да не си губиш времето. Не е ясно какво се крие под маската, но ме съмнява да е нещо хубаво. Ниско либидо, импотентност, други сексуални смущения - ако е истина казаното от него. Манипулация - ако е лъжа. И в двата случая губиш.

"Никой не ме разбира" на 18 г. - норма. "Никой не ме разбира" на 27 г. - патология - няма как да бъде разбран.

# 6
  • Мнения: X
От личен опит ти казвам, че не е препоръчително да се забъркваш с такива странни птици. И то поне да бяха с някакви градивни странности, а техните са по-скоро деструктивни и плашещи.  Да, интересни и загадъчни са донякъде такива мъже, защото изпъкват сред масата. Но да имаш връзка с потиснат човек е голямо мъчение. Колкото и да се опитваш да бъдеш Майка Тереза, Опра Уинфри и Спасителя в ръжта едновременно, в един момент може ТИ да се окажеш неразбраната. Да не говорим, че това момче на първо четене звучи като силно депресиран човек, който може и теб да те повлече към дъното.
Какво го е наранило толкова много в предишната му връзка, та дори да не иска да е интимен с жена? Сигурна ли си дали все пак няма някакви гей наклонности?

# 7
  • Мнения: 1 540
Мммм да и аз мисля,че иска да привлича внимание,като се прави на мъченик,или още не е забравил бившата си приятелка,ти никога няма да станеш по-добра от нея,или да го спасиш от какво да го спасиш?той сам трябва да се спаси,но до някъде вярвам,че може да е наранен и определено дори и след 6 години още страда за бившата си било му е много хубаво с нея,и явно е имал много силни чувства,има и такива хора които се влюбват само веднъж и не искат повече защото им е струвало много.

# 8
  • Мнения: 9
Не изглежда като гей и не показва признаци да е такъв държи се доста мъжки бих казала  , с изключение на историята , която разказах тя ми се вижда лигава .. Не излиза много много , главно тренира , преди и след работа и чете книги .  

# 9
  • Мнения: X
Абе след като иска да е сам, да си седи сам. Достатъчно ясен е бил в това отношение.
Всъщност може да не иска, но да използва това като извинение.
И на мен като ми се слагат хора, които харесвам като компания за разговор, но не и като партньори, за да не ги обидя, им казвам, че не мога да се отърся от предишната връзка и затова не искам да задълбочаваме отношенията си. Ако не подейства това, в прав текст им казвам, че не са мой тип. Но това е малко женски подход, та затова си мисля, че младежът може да има желание да мине на другия бряг.

# 10
  • Мнения: 10 115
SorrowfulQueen, сигурна ли си, че е имал предишна връзка (с жена)?
Човекът е скочил като опарен от ласките на жена, което поражда въпроси относно сексуалната му ориентация. newsm78

# 11
  • Мнения: 6 940
Много е лесен за разгадаване - не си пада по теб.
Ако си падаше, хич нямаше и да ги чуеш тия приказки  Laughing
Това е, кратко и ясно. Ще ги дрънка тези докато не срещне някоя, по която той ще хлътне. Това не си ти.
А и 5 години вече не ми се струват толкова дълго време, знам за мъже, които и два пъти повече си стоят сами.

# 12
  • Мнения: 280
Много е лесен за разгадаване - не си пада по теб.
Ако си падаше, хич нямаше и да ги чуеш тия приказки  Laughing
Това е, кратко и ясно. Ще ги дрънка тези докато не срещне някоя, по която той ще хлътне. Това не си ти.
А и 5 години вече не ми се струват толкова дълго време, знам за мъже, които и два пъти повече си стоят сами.
Те може и да си стоят сами,ама като че ли поне физически контакт с противоположния пол имат.Съвсем пък "на сухо"толкова години и то точно в тази активна възраст....

# 13
  • Мнения: 6 940
Те може и да си стоят сами,ама като че ли поне физически контакт с противоположния пол имат.Съвсем пък "на сухо"толкова години и то точно в тази активна възраст....
Познавам и такива случаи. Но те не са точно от този тип "йок, не искам връзка". Искат си, но не знаят как и си стоят на сухо.

# 14
  • Мнения: 1 793
И на мен ми се струва, че не е просто нехаресване от негова страна. Мъжете на тази възраст около мен врят и кипят, няма да откажат секс с която и да е, честно казано, стига да е що-годе приемлива външно, а младите момичета са. Въобще не държат да хлътват и да са във връзка.

Общи условия

Активация на акаунт