Taky-Обезцветяващ крем за..

  • 11 138
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 251
На Колхозния пазар зад блоковете с гаражите (посока пазара) има едни бели бараки. Магазинчето се казва "Белисима"  Peace А точно зад бараките е блока с търговските центрове  Simple Smile Дано е станало ясно, че не знам точния адрес  Blush

# 16
  • Мнения: 231
Доколкото знам, кремът на Taky е спрян от производство, или поне от внос. Препоръчвам ви да пробвате същия на Lycia. Някои казват, че е дори по-добър. Има и дозички, така че дори да не ви хареса, няма да загубите много. Wink

# 17
  • Мнения: 3 010
Доколкото знам, кремът на Taky е спрян от производство, или поне от внос. Препоръчвам ви да пробвате същия на Lycia. Някои казват, че е дори по-добър. Има и дозички, така че дори да не ви хареса, няма да загубите много. Wink

хмммммммммм, ей моми4ета кажете някоя ползвала ли го е?

# 18
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Препоръчвам ви да пробвате същия на Lycia. Някои казват, че е дори по-добър. Има и дозички, така че дори да не ви хареса, няма да загубите много. Wink

Аз си го купих днес.Може ли да ми кажете като го намажа,колко време трябва да стоя?

# 19
  • Мнения: 3 010

Аз си го купих днес.Може ли да ми кажете като го намажа,колко време трябва да стоя?

И колко пари4ки е? Намаза ли се ве4е, стават ли бели-руси космите или рижави?

# 20
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762

Аз си го купих днес.Може ли да ми кажете като го намажа,колко време трябва да стоя?

И колко пари4ки е? Намаза ли се ве4е, стават ли бели-руси космите или рижави?

Ами,аз си купих дозичка- 90 ст. е.Още чакам някой да ми отговори колко време трябва да престоя с него и тогава ще се намажа.

# 21
  • Мнения: 299
Здравейте момичета! От година и нещо използвам крема на Licia и съм доволна.На брошурката в кутията пише след намазване да се стои 10 мин. и след това да сеизплакне обилно с вода, но аз съм стояла и 15 - 20 мин и не е имало проблем.
Колсото до косъмчетата- при мен НЕ стават рижави
Дано съм ви била от полза  bouquet

# 22
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Natalka ,много ти благодаря.Как сложа дзверо да спи Mr. Greenще се намажа и после ще напиша какъв  резултата Peace

# 23
  • Мнения: 3 010
Natalka ,много ти благодаря.Как сложа дзверо да спи Mr. Greenще се намажа и после ще напиша какъв  резултата Peace

4акам за отзивите  Mr. Green . А ти нямаш ли брошура където да пише как се ползва и какви са тези дози?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
 Фирмата в която работя разпространява Таки-то.  Този крем също, както и други неща, предимно депилатоари, ленти, ленти за депилация и за мъже и т.н. Разпространява ги Арома - това е така. Вече зависи кой ще ги купи от нас, за да си зареди магазина или склада.

Гледам Радина е посочила м-н Белисима, те са ни клиенти.  Wink

# 25
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Киса,аз исках да си купя Таки,но не го намерих никъде в нашия град.Ако можеш да ми кажеш дали имате клиенти в Пазарджик newsm78.
DenJi ,,нямам брошура Sad,препоръча ми го продавачката в магазина,ама то нямаше избор де,само той беше Wink.Дозичките са като мострите на кремовете.Вървят 2 пликчета в комплект.Смесваш ги и мажеш.Мисля,че ще ми стигне за двете ръце и устната.
Отивам да се мажа  smile3521

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Киса,аз исках да си купя Таки,но не го намерих никъде в нашия град.Ако можеш да ми кажеш дали имате клиенти в Пазарджик newsm78.

Ами Арома има дистрибуционни центрове в няколко града в страната - София, Варна, Пловдив, Бургас, Русе, Стара Загора, Горна Оряховица....

То че предлагаме Таки е едно на ръка, но не всеки магазин или склад ги поръчва....сигурно щото са по-скъпички, знам ли....
 newsm78

# 27
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Готово Peace!Сега да докладвам:
Първо-една дозичка е малко за ръцете и за устната.Най-напред намазах устната плътно-там станаха русички,не рижи.Останалото го нанесох по ръцете,ама беше малко и само малко са изсветляли,но не са руси.
Обаче..............много щипе #Cussing out,едва издържах 15 мин.Сега ме сърбят и двете ръце,а устната не,там нищо не усетих.Ама въпреки всичко утре ще взема още две дозички и пак ще си наплескам ръцете Mr. Green.Само се чудя колко ли време ще останат руси newsm78.

# 28
  • Мнения: 86
аз използвам дозичките на ЛИЧИЯ за мъх над горна устна и съм много доволнал преди ги скубех с пинсета или с кола но първо , че боли и като тръгнат да растят става грозно, а сега изобщо не се забелязват и издържат около 3 седмици

Общи условия

Активация на акаунт