Лято иде става време за море,НОЕМВРИйче малко, сладко дупИ ще пече!

  • 56 210
  • 749
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 837
Момичета ,днес сина ми става на 21 години !Колко бързо мина времето и бебето е вече мъж  Simple Smile .Почерпете се с по едно за негово здраве !

# 286
  • Мнения: 57
И на мен ми се ще да ме добавят във фейсбука.

















# 287
  • София
  • Мнения: 295
Стефи, да ти е много здрав и щастлив човек рожденика!
Водих Калина на очен в Александровска-всичко е наред. Казаха, че е лъжливо кривогледство. Контролен преглед пак след 6 месеца.
Днес се разходихме в големия дъжд до едно детско клубче. Мн хубаво си изкара там, голям кеф и на дъжда докато се прибирахме. Има дъждобран и мнооого му се радва. Сега спи като пън Simple Smile
И тя си пада по тръшкането. В умерени количества е, за щастие. Ако сме навън аз казвам,че тръгвам и като спре да се сърди да дойде да ми каже какво иска.  Бързо спира.
Хубав ден!

# 288
  • Мнения: 837
ФБ групата няма активност -не се пише там ,които желае да споделя тук .

# 289
  • София
  • Мнения: 10 700
Чрд Стефи на голямото момче! 21години! Еха!  Най- хубавото предстои,  да е жив и здрав!

Моите хлапета много се бият, а Лили и хапе. Където свари.  Днес го ухапа на мекото на плешката,  защото той й взе от ръцете една количка и тя в беса си..

# 290
  • Мнения: 445
Стефи, честито! Да сте здрави всички!
Magnet, това с хапането звучи страшно.
Мамите в София, къде водите децата на детски клубове? До сега не съм го водила моя, като изключа един рожден ден преди няколко месеца. Единствено съм запозната с безплатния детски кът на Ikea, но там трябва да са над 3 години децата.
Ще се радвам да споделите мнения за детските клубове, че с тези дъждове е добре да съм подготвена с резервни занимания.

# 291
  • Мнения: 57
Стефи, честито! Да сте здрави всички!
Magnet, това с хапането звучи страшно.
Мамите в София, къде водите децата на детски клубове? До сега не съм го водила моя, като изключа един рожден ден преди няколко месеца. Единствено съм запозната с безплатния детски кът на Ikea, но там трябва да са над 3 години децата.
Ще се радвам да споделите мнения за детските клубове, че с тези дъждове е добре да съм подготвена с резервни занимания.


Зависи от района. Иначе в новото Хепи на Младост трябва да са над 3г. В  Стрелбище има пицария с детски кът. В клубовете на Приказка без край, Палечка, в Оксиния за почасово гледане.

# 292
  • Мнения: 72
Стефи,да ти е живо и здраво порасналото момче! Би било много хубаво да се засечем другото лято...какво стана доволна ли си от шофьора?

# 293
  • Мнения: 1 034
Стефи, честит рожденник! Много да е здрав и да те радва!
С Дени си останахме самички. Помощта в лицето на майка ми вече я няма, че вече трябваше да се върне на работа. Ще я чакам покрай раждането, че само на нея имам доверие да гледа Дени, докато съм в болницата. Свекървата освен, че и представа си няма от режима и навиците му (и да и кажа ще си прави каквото си знае). И освен това всеки път като го види вади шоколадови и желирани бонбони, въпреки че знае и продължавам да й казвам, че не искам да му дава такива неща.
Чудя се как ли ще изкарам без него в болницата. До сега никога не съм го оставяла за през нощта. Ще има да си плача тайно за него, а като ми го водят може и явно да плача  Crazy
Сега изцяло разчитам на помощта на ММ. Много се разбират двамата и много забавно и разнообразно си изкарват. Връща ми го направо смачкан и само къпем и заспива. Новата мания на Дени е да се вози с баща си на мотора (скутер). Иска постоянно и не можеш да го свалиш.

# 294
  • Мнения: 837
Благодаря за пожеланията !
 kamiTG-благодаря ,шофьора е 6 + Simple Smile ,като го видях се сетих ,че го познавам от стара моя работа ,но той ме е забравил което си е нормално с моята физ.промяна и 4г в които вече не работя в Русе ,но си говорихме за познати  Simple Smile,които още работят там .Когато и да го видиш пращай му поздрави .И отново ти благодаря  Hug.
От както се върнах ,се чувствам странно изпитвам желание пак да си отивам в БГ ,там пък виждах някой не добри неща абе побърквам се нещо като съм там искам ТУК.като съм тук искам Там .Интересно ми е дали някой от другите "чужденци" се чувства така .

# 295
  • Истанбул
  • Мнения: 329
Стефи с закъснение са ти е жив и здрав сина! Да е късметлия в живота и да му върви по вода. Да постигне мечтите си и да срешне любовта!
По въпроса с носталгията - на мен в началото България ми липсваше много и по скоро роднините и приятелите. Вече свикнах и този път като си дойдох нямах никакъв проблем. Но го има и това че аз се прибирам по често от теб. Поне по 2 пъти на година. И то за поне месец и нещо. Та това хем по засилва носталгията защото все напред назад, но пък и е по лесно защото знам че скоро пак ще си ходя в България. Но отминава бързо за седмица - две.
Моята мома също прави фасони от време но време но е сравнително рядко. Предимно когато сме на вън и се опитам да я сложа на гърнето.

# 296
  • Мнения: 837
Да ви се похваля-сина започва работа в събота му е 1ви работен ден !Направиха му договор ,разбира се с ученето продължава -той е 3-ти курс софтуер ,но и ще се труди за което съм много щастлива  Simple Smile .
Да питам като къпете косата на децата реват ли ?Моята Никол хич не харесва и не иска шампоан и душ на косата  Sad,иначе обича да се къпе може да шляпа в коритото поне 30мин.И да ви кажа имаме си любима дума -НЕ ИСКАМ ,дай да се обличаш -не искам,дай да те среша-не искам и така....все е на не искам .
Има ли други не искащи  Grinning ?

# 297
  • Мнения: 445
За къпането - не е много фен на измиването на косата, но не плаче. Къпем го прав с подвижен душ. Спрях да ползвам корито, още като проходи.
Любимата му дума е "сам!" Иска всичко да прави сам.

# 298
  • София
  • Мнения: 10 700
Любимата й дума е "дай!"
И ние отдавна не ползваме коритото. Къпя в с душа във ваната, често и играем .

# 299
  • Мнения: 1 034
Дени няма проблем с къпането  и миенето на главата. Също го къпя в банята прав с душчето откакто проходи.
Дени от около 10 дни много започна да говори. Повтаря всяка дума и започна да ги използва на място. Досега  си мислех, че въобще не помни думите, но явно ги е помнел. Постоянно ми повтаря нещо. "Ула, ула" (ела), "Дай", "Там" и показва къде иска да отиде. Вече знае пътя до площадката и до баба си.

Общи условия

Активация на акаунт