Лято иде става време за море,НОЕМВРИйче малко, сладко дупИ ще пече!

  • 56 136
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 034
Кадроваче, честито! Лека бременност и дано лесноо избуташ до края!

# 691
  • Мнения: 1 298
Кадроваче, честито! Лека бременност и дано лесноо избуташ до края!
благодаря ти  Hug

# 692
  • Мнения: 837
Весело посрещане на Новата година с пожелание през 2016г да продължим да споделяме и хубаво и лошо (дано го няма )!

# 693
  • Мнения: 1 298
И от мен весело посрещане довечера. Ние позавършихме кофти годината, вчера се понаводнихме и Криси повръща цяла вечер, но се надявам вече всичко да е наред.

# 694
  • Мнения: 94
Момичета, весело посрещане на новата година!
От все сърце желая на всички да сте здрави, щастливи, с повече късмет и това, което е липсвало през миналата година да бъде двойно през новата!

Къдроваче, честито! Лека бременност и послушна кака ти желая!

Ние сме си вкъщи 4мата. Всички са здрави, само аз окляках яко и ме е яд, но какво да се прави... Дано само не се влоша, че кашлям доста и ме боли много гърлото. Досега приготвях храната - сарми, пържоли, баница, салати, мезета. Прегръщам ви!

# 695
  • Мнения: 1 298
Лимонче, благодаря ти, на теб бързо оздравяване  Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 295
Весело посрещане на Новата година! Нека я посрещнем много позитивни мисли, всички да са здрави -Лимонче,  Кадроваче,  и да вас се отнася  Hug На всички много обич!
Кадроваче,  лека бременност!  Hug

# 697
  • Мнения: 837
Честита Новата 2016г ! За много години !

# 698
  • Мнения: 1 298
Европа, благодаря  и на вас много здраве и щастие Simple Smile

 Честит Нова 2016г, момичета, много здраве, щастие, любов и късмет на всички Simple Smile!

# 699
  • Мнения: 1 034
Честита нова година! Дано преди всичко да сме здрави, да има любов и разбирателство в семейството! Всичко друго ще се нареди.
Дени заспа към 22 и 30 и не се събуди от зарята. Майка ми беше при нас по празницити и утре заминава. Очаквам голям рев за баба Sad

# 700
  • На десетия....
  • Мнения: 371
Здрава, щастлива, успешна и незабравима 2016 година за всички
Димана стоя будна до 00.10 радва се на зарята и след това каза ,че ще спи. Сложих я,обърна се и след 8 минути беше заспала. Едни приятели с детенце ни бяха на гости и играха доста. Сутринта стана към 9 и не е заспивала.

# 701
  • София
  • Мнения: 10 695
За много години!  Живи и здрави всички!

Моите хлапета издържаха до 1. Заспаха в колата по пътя към нас. Бяхме на гости и там имаше моменти да ме дърпа малката да нана,  но не заспа и вилняха  буквално до след полунощ.: -) рекорд е и на двамата: -)

# 702
  • Мнения: 837
Моята гледам е легнала най-рано в 20ч-както обикновено и си стана в 6.30  Simple Smile Ние стояхме с татко и до 00 Ч-в Малта тс до 01ч БГ време като и той имаше дремване  Wink,та имаше около 2часа си празнувах сама .Сина беше на работа  Simple Smile.Днес си подновихме графика -излизахме в Парка и новата я подкарахме .....

# 703
  • Мнения: 1 034
Момичета, аз реших да посрещнем новата година без биберон. Реших да изпробвам метода с отрязването на върха. Отдавна съм чувала от много места за него, но не ми се вярваше да подейства при нас. Но на последък беше останал само с един биберон, който му давах само за сън и като заспи го прибирах. Ако го иска по друго време, му казвах,че мишката го е взела  Laughing Онзи ден го отрязах и му казах, че мишката го е скъсала. Лапна го няколко пъти, но веднага го вади от устата. Не му харесва. Сега пак го иска понякога, но като  го видии, че  е скъсан, го оставя. Вечер обаче започна да изпива по 3 шишета мляко и 1 вода. Дано да е временно, че ако не му дам не спира да мрънка.
Голям студ тук. Излизаме сутрин и вечер за по 15 мин с кучето. Иначе само вкъщи. Започва да се  побърква вече.
Другата седмица сме на 2 рожденни дни. Малко разнообразие ще  има. А от 11ти го пускам на ясла, че ввкъщи се  побърква, а не съм  доволна от посещенията при баба му.

# 704
  • Мнения: 146
Момичета, честита нова година и от мен. Ние имахме гости в новогодишната нощ. Към 22.30 часа малката заспа, но в полунощ като започнаха гърмежите тя се събуди, гушнах я и гледа зарята - много ѝ хареса. Утре всичко започва отначало - работа, ясла, тичане...
Желая ви година изпълнена с много здраве, усмивки и хармония Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт