Ясновидци/врачки - тема 28

  • 231 593
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 34
allforone, олекнала си с някой друг лев Wink....Чудя се как така си пропуснала вездесъщата елена тошкова по-известна с мистичния псевдоним маг Светлина - да ти смъкне  три кожи с някоя друга хилядарка Simple Smile или пък жорката бедников да ти каже че ти е обърната енергията

# 676
  • Burgas
  • Мнения: 24
allforone, олекнала си с някой друг лев Wink....Чудя се как така си пропуснала вездесъщата елена тошкова по-известна с мистичния псевдоним маг Светлина - да ти смъкне  три кожи с някоя друга хилядарка Simple Smile или пък жорката бедников да ти каже че ти е обърната енергията

О,оооооо тая СВЕТЛИНА е най-тъмната сила която съм виждала. На мен ми одра кожата ,че дори ми и прибра паспорта ,че не ми стигнаха парите докато и платя всичките пари това което ми каза е само че съм била по-силен медиум от нея и не можела да ми гледа ха-ха-ха ...запали една свещ и като взе да пука ми вика че това било знак че висшите сили били с мен ...но аз толкова се уплаших че и платих солено за да не  се занимава с мен повече .

# 677
  • Мнения: 713
В старите теми прочетох  положителни мнения за  Валерия Христова. Има ли някой по актуална информация, цени, телефон за контакт? Конкретно ме интересува восъколеенето, което прави?

Последна редакция: нд, 27 сеп 2015, 17:23 от moonlight_80

# 678
  • Мнения: 647
Някой посещавал ли е Вили Янкова в София?

# 679
  • Мнения: 116
Аз пък също четох назад в темата много добри отзиви за Теменужка от Пловдив. Не мога да кажа, че на 100% познава, но поне мненията които прочетох не срещнах ни едно негативно именно затова и звъннах днес но не ми вдигна, ще се опитам пак по-късно. Но все пак споделете ако сте имали опит с нея???

# 680
  • Мнения: 1 339
allforone, олекнала си с някой друг лев Wink....Чудя се как така си пропуснала вездесъщата елена тошкова по-известна с мистичния псевдоним маг Светлина - да ти смъкне  три кожи с някоя друга хилядарка Simple Smile или пък жорката бедников да ти каже че ти е обърната енергията

Не съм ходила при тях, както и при много други, защото знам, че не стават, както и много, много други...

Отделно по друг мой важен проблем посетих доста ясновидци в периода 2012-13год. и крайният резултат беше същият като описания в дългия ми пост.

# 681
  • Мнения: 713
Момичета препоръчайте някой гадателка/ясновидка която гледа по телефона без тарифа и що горе да познава бъдеще, знам че няма как да е на 100% но поне някакво ниво.
Е?
На тази жена съм се обаждала: Сирма - 0886082041. По телефон гледа без тарифа. По скайп 30 лв. Дали познава не мога да определя още.
С тези с които съм се консултирала досега съм най-доволна от Теди Куцева, отделя време, но тарифата е 50 лв.

Може ли да сподели малко по-подробно за впечатленията си от Теди Куцева? Познавала ли ти е за бъдещи събития? За нея е всеизвестно, че много прави восъколеене...Предлагала ли ти го е?
Сега видях поста. Аз за първи път ходих при нея през 2008 г. В общи линии познава, да. Аз лично съм доволна.  Помага ми . Восъколеене ми е правила 2009 г. тогава имаше ефект, но в крайна сметка се разделихме с мъжът ми миналата година.  Много ми помогна преди и след развода последната година. Сега ми е обещала да ми лее восък през ноември, защото аз настоявам и каза, че ако имам негативно влияние ще се види на восъка и ще се изчисти, но ако няма "ще ми дърпа ушите". Коректна е и не лъже за несъществуващи "магии" и неща, който няма да станат. Тя е и класически хомеопат и това е основната и дейност в момента.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 1 914
 Момичета някой да знае човек дето намира неща.
Пръстена ми изчезна ей така .С диаманти беше и ми беше голям спомен за туй ми е страшно мъчно  Cry .

# 683
  • Мнения: 34
Винаги съм смятал, че хората, които посещават такива (врачки, баячки, ходжи - предимно жени) са лица лековерни и наивни, които имат проблем с волята си да поемат нещата в свой ръце и се оставят някой друг да им решава проблемите вместо те самите, ноо виждам, че не точно така, тъй като има хора със затруднения от всякакъв характер - били те от здравословно, финансово или социално естество!...Въпреки че съм човек от мъжки пол в този дамски форум Simple Smile, имам интерес в парапсихолигията от доста години...Авторитетно мога да заявя, че от вълната ''сензитиви'' в нашата страна над 70% става въпрос за откровени манипулации и  шарлатанство с цел печалбарство, не го казвам само от личното си впечатление от двама такива, но и на база  мнения и споделяния както от нета, така и на живо!...И нещо повече как за едни са много добри, а за други мошеници?!..Защо им такива разностранни мнения понякога за един...Дали защо даденият ясновидец вижда нередни неща в съдбата на един и умишлено го слъгва или просто защото са си измамници....Все пак преобладаващ процент е горепосоченият...Разбирането си е ваше Wink...Най- бедната страна в ЕС с най-много ''одарени свише" хора на глава от населението Simple Smile??

# 684
  • Мнения: 34
Хаха, и без грам познания по реклама и маркетинг.
Моралът е разтегливо понятие - докато има овце, ще има и касапи.

# 685
  • Burgas
  • Мнения: 24
Винаги съм смятал, че хората, които посещават такива (врачки, баячки, ходжи - предимно жени) са лица лековерни и наивни, които ;.................

...И нещо повече как за едни са много добри, а за други мошеници?!..Защо им такива разностранни мнения понякога за един...Дали защо даденият ясновидец вижда нередни неща в съдбата на един и умишлено го слъгва или просто защото са си измамници....Все пак преобладаващ процент е горепосоченият...Разбирането си е ваше Wink...Най- бедната страна в ЕС с най-много ''одарени свише" хора на глава от населението Simple Smile??

ами аз смятам,че всеки човек  си има определена енергия и защита, а не всеки особенно самозван ясновидец може да почувства енергията ти и да пробие защитата ти за да ти гледа .Това го казвам защото навремето при мен където работех на Сл Бряг в хотела имаше ято руски екстрасенси, целители масажисти и всякакви каквито си представяш, едната палеше свещи и гонеше дявола, другите махаха ръце  дистанционно, а имаше и такива ,които  и си чупеха ръцете по мене, третия ми правеше психо атаки и незнам какво още ...даже спещиална музика ми пускаха за да ме зомбират А мен ме болеше рамото и си имах плексит ...та никой не можа нито за миг да ми помогне поне за 24 ч да не ме боли В същото време бях свидетел как целия Сл Бряг се изсипваше при тях и им плащаха яки суми, и много бяха доволни хората Имаше и един дето правеше групови сеанси като тези на Кашпировски в бар Вариетето, нали се сещате каква зала е- пълна всеки път и пред очите ми хората заспиваха и махаха с ръце и изпадаха в транс , все доволни ....аз пък не можах нито веднъж да изпадна в транс ,имаше сеанси за отказване от цигари , но през цялото време чаках да свършат ,че да изляза да си запаля една цигара ....такаива ми ти работи И пак при тези руснаци работеше едно младо момиче -българка , тя им беше диагностик .Тя беще човека ренген и им поставяше диагноза ,а те после лекуваха ,уж. Тия бяха от щколата на Золотов, ако някой е наясно да се сети . Много силна школа , но и много злоупотребяваха ....и така един ден докато се мъчеха всичките подред да ме зомбират (пък аз като кокошка -нали нищо не разбирам се хилех само и любопитствах ) та това младо момиче забелязало докато седеше от страни ,че ме програмират да извърша нещо в тяхна полза , но не се намеси . После през нощта  се юрнах до върша простотии и в един момент се усетих и почнах да ги псувам под ред ,а това момиченце  се заливаще от смях във фоаето като ми гледаше сиира .

Попитах я защо не ме е предупредила  по-рано като е видяла какво правят с мен, а тя ми отговори ЗАЩОТО ПРИ ТЕБЕ ЗАЩИТАТА - АХИЛЕСОВАТА ПЕТА (така се изрази )не е там където е при повечето хора, тоест те действаха класически и не знаеха че няма да успеят ,затова ми е гледала сиира и се заливаше от смях .Та мисля си ,че всеки си има определена защита която трябва да се пробие за да може да му се  въздейства или врачува ,може би ....

Последна редакция: нд, 27 сеп 2015, 21:51 от PIPINA127

# 686
  • Мнения: 34
Знам я тази школа Золотов добре..Доста шмекери са се възползвали от нея, да не говорим че и в БГ преди години е имало(има?) такова училище "МаГ" за обучение на бъдещи ''магове Laughing''Кашпировски естествено не е бил никакъв екстрасенс, това е един рафиниран шарлатан, който е развил пситехниките на внушението най-вече....В годините след промените врачуването се оказа доста доходоносен бизнес - за целта човек да бъде такъв се изискват и допълнителни качества - много добра интуиция, психологически усет и подход, както и способност за убедително сугестиране....Страна, в която пенсионерите  дават спестяванията си, буквално ги хвърлят през прозорците  на телефонни измамници - едва ли има друга нация в европа да се слави с  подобна малоумщина и дебилност, та камо ли да ходят по екстрасенси Simple Smile

Последна редакция: нд, 27 сеп 2015, 23:53 от mastermind7858

# 687
  • Мнения: 9
Момичета, с оглед на изминалото време след появата на един бизнес въпрос/проблем при мен...Искам да споделя познаваемостта (или липсата на такава) близо година и половина по-късно. Можех да пиша и по-рано, но изчаках, за да съм максимално обективна...

Ще изреждам имената по ред на посещение за въпросния проблем.

Марина-Графа...тогава бях по друг въпрос при нея, но малкото, което ми каза по този въпрос абсолютно не се случи. А и събитията са коренно противоположни на ''видяното'' от нея. Съжалявам, защото това е гледачката, която ми е най-симпатична и в нейното присъствие съм се чувствала най-добре.

Ани Лечева- Пловдив...както винаги много убедително и със замах изреди прогнози занапред, които също така убедително не се случиха. Абсолютна нула!!!

Астроложката Илиана Магаерова...даде ми много подробни и конкретни прогнози срещу доста солена сума...Никаква, ама никаква познаваемост! Следвах и нейните насоки какво да правя, за да се реши проблемът- е, нищо!

Нели Мицева- нумероложката от Пловдив...при мен назад във времето имаше немалка познаваемост по един въпрос и заради това я потърсих и за този...Даде срокове и прогнози...Абсолютно никаква познаваемост, нищо от предсказаното не се сбъдна!!!

Емилия- Пиротска...подчертавам, че за разлика от повечето други ме е изненадвала приятно с интелект, възпитание и това, че няма тарифа...Както и ме е консултирала безплатно по телефона...За съжаление и тук положението е отчайващо...Ходих два пъти за този въпрос...Първо каза, че всичко ще се разреши до месец...След като минаха два месеца, удължи с още три...След това по телефона даде карт-бланш на събитието още година...Много несериозно!!! И тук естествено нямаше нищо познато. Давала ми е прогнози и за други въпроси с фиксирани срокове- нищо не се сбъдна!!! За здраве обаче мисля че я бива.

Пепа- Хаджи Димитър...интересното при нея е, че около мен от години има хора, които я посещават и са доволни от нея и им познава, но при мен...Две посещения за този  въпрос...Идеално ориентиране в настоящето, доста солидни прогнози занапред...Абсолютно нищо!!! И не само това, ами се случиха неща, които са коренно различни от предсказаното от нея.

Светлана- Сухата река...в интерес наистина тя е една от малкото, за които мога да кажа, че назад във времето ми е познала наистина важни неща за бъдещето...Именно заради това я посетих отново два пъти за този проблем...За моя неприятна изненада първия и втория път прогнозите й изобщо не се съвпаднаха, а посещенията ми бяха с няколко месеца разлика...Първия път излезе с една версия, втория път с друга...Още по-лошото е, че нито една от двете версии не се случи в реалността. Тя е добронамерена, отделя време, но има и нещо налудничаво в нея...

Донка Костова от Костенец, която два пъти в седмицата приема в един фитнес в София-Лозенец...тя хвана много точно един проблем от настоящето, за който аз не знаех тогава. Даде ми срокове и прогнози по различни въпроси. Сроковете минаха, нищо не се случи от това, което тя видя.

Дора Пенева от Варна, която приема и в София в подземен фризьорски салон на Централна гара...Беше ми много похвалена. Даде ми прогнози, които започнаха да се сбъдват по моя проблем в срока и с детайлите, които ми каза...и заради това я посетих отново. Припокрива си версиите от различните посещения. Беше убедена как ще се развият нещата. Предсказа ми много неща с подробности. Абсолютно нищо не се сбъдна!!!

Не съм доволна от нито една от горепосочените...Не знам дали бих им дала шанс отново напред във времето...Истината е, че имах много сериозен проблем, свързан със семейния бизнес...Отделях средства, провеждах консултации, слушах прогнози и съвети...И накрая едно ГОЛЯМО НИЩО!!! Никой не позна какво ще се случи...Няма как да съм доволна и удовлетворена след толкова дадени пари и нулеви резултати...И това далеч не е само при мен така...И на всичкото отгоре се оказа, че във времето, в което съм посещавала гореизброените е имало един много важен факт от реалността, за който не съм знаела...но този факт би изменил коренно моите очаквания и т.н....Абсолютно никой не го е видял и не ме е предупредил! Абсолютно никой!!!

Това е засега от мен.

Бъдете здрави и се пазете!


Покрепям мнението за астроложката Илиана Магерова- при мен също прогнозите и бяха неточни. имам 2 годишни хороскопа от нея за последните 3 години- нищо от прогнозите и не се е случило, но явно има търсене, защото доста си е вдигнала цената.

# 688
  • Мнения: 1 339
Момичета, с оглед на изминалото време след появата на един бизнес въпрос/проблем при мен...Искам да споделя познаваемостта (или липсата на такава) близо година и половина по-късно. Можех да пиша и по-рано, но изчаках, за да съм максимално обективна...

Ще изреждам имената по ред на посещение за въпросния проблем.

Марина-Графа...тогава бях по друг въпрос при нея, но малкото, което ми каза по този въпрос абсолютно не се случи. А и събитията са коренно противоположни на ''видяното'' от нея. Съжалявам, защото това е гледачката, която ми е най-симпатична и в нейното присъствие съм се чувствала най-добре.

Ани Лечева- Пловдив...както винаги много убедително и със замах изреди прогнози занапред, които също така убедително не се случиха. Абсолютна нула!!!

Астроложката Илиана Магаерова...даде ми много подробни и конкретни прогнози срещу доста солена сума...Никаква, ама никаква познаваемост! Следвах и нейните насоки какво да правя, за да се реши проблемът- е, нищо!

Нели Мицева- нумероложката от Пловдив...при мен назад във времето имаше немалка познаваемост по един въпрос и заради това я потърсих и за този...Даде срокове и прогнози...Абсолютно никаква познаваемост, нищо от предсказаното не се сбъдна!!!

Емилия- Пиротска...подчертавам, че за разлика от повечето други ме е изненадвала приятно с интелект, възпитание и това, че няма тарифа...Както и ме е консултирала безплатно по телефона...За съжаление и тук положението е отчайващо...Ходих два пъти за този въпрос...Първо каза, че всичко ще се разреши до месец...След като минаха два месеца, удължи с още три...След това по телефона даде карт-бланш на събитието още година...Много несериозно!!! И тук естествено нямаше нищо познато. Давала ми е прогнози и за други въпроси с фиксирани срокове- нищо не се сбъдна!!! За здраве обаче мисля че я бива.

Пепа- Хаджи Димитър...интересното при нея е, че около мен от години има хора, които я посещават и са доволни от нея и им познава, но при мен...Две посещения за този  въпрос...Идеално ориентиране в настоящето, доста солидни прогнози занапред...Абсолютно нищо!!! И не само това, ами се случиха неща, които са коренно различни от предсказаното от нея.

Светлана- Сухата река...в интерес наистина тя е една от малкото, за които мога да кажа, че назад във времето ми е познала наистина важни неща за бъдещето...Именно заради това я посетих отново два пъти за този проблем...За моя неприятна изненада първия и втория път прогнозите й изобщо не се съвпаднаха, а посещенията ми бяха с няколко месеца разлика...Първия път излезе с една версия, втория път с друга...Още по-лошото е, че нито една от двете версии не се случи в реалността. Тя е добронамерена, отделя време, но има и нещо налудничаво в нея...

Донка Костова от Костенец, която два пъти в седмицата приема в един фитнес в София-Лозенец...тя хвана много точно един проблем от настоящето, за който аз не знаех тогава. Даде ми срокове и прогнози по различни въпроси. Сроковете минаха, нищо не се случи от това, което тя видя.

Дора Пенева от Варна, която приема и в София в подземен фризьорски салон на Централна гара...Беше ми много похвалена. Даде ми прогнози, които започнаха да се сбъдват по моя проблем в срока и с детайлите, които ми каза...и заради това я посетих отново. Припокрива си версиите от различните посещения. Беше убедена как ще се развият нещата. Предсказа ми много неща с подробности. Абсолютно нищо не се сбъдна!!!

Не съм доволна от нито една от горепосочените...Не знам дали бих им дала шанс отново напред във времето...Истината е, че имах много сериозен проблем, свързан със семейния бизнес...Отделях средства, провеждах консултации, слушах прогнози и съвети...И накрая едно ГОЛЯМО НИЩО!!! Никой не позна какво ще се случи...Няма как да съм доволна и удовлетворена след толкова дадени пари и нулеви резултати...И това далеч не е само при мен така...И на всичкото отгоре се оказа, че във времето, в което съм посещавала гореизброените е имало един много важен факт от реалността, за който не съм знаела...но този факт би изменил коренно моите очаквания и т.н....Абсолютно никой не го е видял и не ме е предупредил! Абсолютно никой!!!

Това е засега от мен.

Бъдете здрави и се пазете!


Покрепям мнението за астроложката Илиана Магерова- при мен също прогнозите и бяха неточни. имам 2 годишни хороскопа от нея за последните 3 години- нищо от прогнозите и не се е случило, но явно има търсене, защото доста си е вдигнала цената.


Илиана Магерова е доста интелигента жена, предразполага, сладкодумна е...Но...От всичко, което изреди занапред като посочваше подробно събития и срокове нищо не се случи...А таксата й е от 80 до 100лв.

# 689
  • Мнения: 358
Магерова хороскопи ли ви прави? Аз я питах във ФБ и ми отговори, че правела само астрологични консултации, каквото и да значи това. Срещу тази сума.......

Общи условия

Активация на акаунт