Премахване на червен оттенък от косата

  • 28 621
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
Цитат
Да не си пробвала със Сери?
Това не беше ли една боя дето всеки път като си намокриш косата и направо потичаше червена вода? 

Luminosa, лично на мен повече ми допада черна коса на кичури - червени, сини или лилави - била съм всичките изброени видове, но обратното нещо не ме изкефи.

Колкото да отмиването на червеното само фризьор би могъл да се справи при това трудно.

Същата! Peace Първият път като си я отмих от косата, лицето ми почервеня от боята! #2gunfire Горката ми кажа тогава, ексфолирах я по 3-4 пъти на ден! Sick

И аз съм за черна коса и съответно червени киручи...ще взема да го осъществя, още малко смелост трябва да набера само! Blush

# 16
  • Мнения: 3 447
...черна коса с червени кичури или за червена коса с черни кичури....кой е по-добрият вариант?! Thinking
Черна с червени май е по-добре. Майка ми се беше направила така и стоеше страхотно Peace

# 17
  • Мнения: 175
Червеното се маха само с обезцветяване и се тушира с пепелива,сива боя.Моят съвет е да отидеш при добър специалист,защото обезцветяването не е шега работа.Но пък ще се радваш на нов имидж,и на здрава коса.

# 18
  • Мнения: 2 180
Бях с цвят "морков" повече от 3г. и сега се направих много тъмно кестенява.Покри се идеално от първия път с Вела,минаха 3 седмици от боядисването /мия си косата през ден/,а едва от вчера леко червенее. Мисля,че като я мина още веднъж ще се оправи и няма да се налага да я боядисвам повече.Вече 2 примера имам пред себе си,че става. Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 293
 Luminosa, после може да пробваш и с лилави, а после и с кичури - стои супер. Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 270
Червеното се маха само с обезцветяване и се тушира с пепелива,сива боя.Моят съвет е да отидеш при добър специалист,защото обезцветяването не е шега работа.Но пък ще се радваш на нов имидж,и на здрава коса.
  А колко долу-горе струва тази процедура?
  Никога не съм ходила на спрциалист да ме боядисва Embarassed

# 21
  • Мнения: 3 248
Luminosa, после може да пробваш и с лилави, а после и с кичури - стои супер. Wink


Ааа, за лилави няма да имам смелост! Naughty Пък и няма да отиват на всичко! Thinking

А за червените кичури съвсем се навих...но то си и зависи за какво червено говорим! На мен ми се иска червено като косата на Галя от Каризма! Какво ще кажете? Blush

# 22
  • Мнения: 3 447
Luminosa, после може да пробваш и с лилави, а после и с кичури - стои супер. Wink


Ааа, за лилави няма да имам смелост! Naughty Пък и няма да отиват на всичко! Thinking

А за червените кичури съвсем се навих...но то си и зависи за какво червено говорим! На мен ми се иска червено като косата на Галя от Каризма! Какво ще кажете? Blush
На майка ми червеното биеше на малиново... тя е с много бяла кожа и много интересно седеше.

# 23
  • Мнения: 3 248
Luminosa, после може да пробваш и с лилави, а после и с кичури - стои супер. Wink


Ааа, за лилави няма да имам смелост! Naughty Пък и няма да отиват на всичко! Thinking

А за червените кичури съвсем се навих...но то си и зависи за какво червено говорим! На мен ми се иска червено като косата на Галя от Каризма! Какво ще кажете? Blush
На майка ми червеното биеше на малиново... тя е с много бяла кожа и много интересно седеше.

И аз съм с много бяла кожа! Малиновото не е ли много светло...как ще се хване на черна коса?! newsm78

# 24
  • Мнения: 648
  Доне, преди няколко години бях с много червена коса, прехода към русо стана с кичури и добра фризиорка, спомням си, че идеята й беше да стана кестенява, от там нататък постепенно станаха и русите кичури и кестенявата основа, но наистина червеното е много упорито! Наистина поспри боядисването и дерзай с кестеняво!

# 25
  • Мнения: 3 447
И аз съм с много бяла кожа! Малиновото не е ли много светло...как ще се хване на черна коса?! newsm78
Не е много светло... искам да кажа, че като нюанс биеше по-скоро към виолетово, отколкото към медно.

# 26
  • София
  • Мнения: 293
АЗ също съм с бяла кожа, но и с  трите варианта се възприех доста добре.
Малиновото мисля, че ще е супер на черна основа.  Wink

# 27
  • Мнения: 3 248
АЗ също съм с бяла кожа, но и с  трите варианта се възприех доста добре.
Малиновото мисля, че ще е супер на черна основа.  Wink

Днеска постояхме с майка ми няколко часа в козметико-фризиорския салон, в който ходим и докато я "обработваха" нея аз разгледах разни каталози...спрях се на два червени цвята - единият е малинов (може би точно този, за който ти говориш), а другият е моят любим - като Галя от Каризма...не знам защо толкова ме е впечатлил този цвят! Crazy
Ще видим на какво ще се спра! Thinking newsm78

Мерси! Hug  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 293
Цитат
Публикувана от: Luminosa

Вече и мен ме загриза какво ще избереш.  Crazy Да се похвалиш скоро с новата причоса.

Не знам що те е впечатлил каризменското челвено, но малиновото май е по ... Ти си знаеш   Hug

# 29
  • Мнения: 131
Най-трудно се маха червеното - на мен ми костваше половин година - как ли не се боядисвах - и пепелно и черно, но червеното все избиваше. Трудна работа, пък и много ще си скапеш косата от боядисване. По-добре се откажи или го направи когато решиш да се подстрижеш късо например. А между другото така като гледам май май червеното идва на мода...

Общи условия

Активация на акаунт