Kayıp и новите проекти на актьори, колеги, екип #7

  • 63 888
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 12 823
от 20 епизод



# 33
  • Мнения: 12 823


Скрит текст:



супер герои Laughing

 

# 34
  • София
  • Мнения: 6 287
Интересен епизод изглежда, че ще е. Оставиха ни и само с един фрагман. Дано да успея да го гледам довечера.

Азра от Кан на вчерашната премиера (интересно дали и те гледат филмите, или само си минават по килима  newsm78) За разлика от Фахрие Евджен и Джансу Дере, Азра хич не ми харесва.




Още малко снимки:
- Шебнем Бозоклу и тя от Кан, Каан незнайно от къде, Аслъ след вчерашното представление, и Айча Бингьол заедно с други познати актьори, сред които Мустафа Алабора (тъста на Пойраз) на някакви награди в понеделник вечер.




# 35
  • Мнения: 12 823
Азра изглежда позавехнала, що така?
 А е още млада за подобна визия,а може би е от снимката

# 36
  • София
  • Мнения: 6 287
Аз гледах вчера галата на Sicario в Кан (филмът на която премиера беше Азра), но пак ми се видя повехнала. Не ще да е от снимката  Confused  А каква хубавица беше преди. Камерите на живото излъчване я показаха само за секунда.



Първи фрагман на летния сериал "Дъщерите на слънцето" с Еврим Алася, Мирай Акай и Толга Саръташ от Гюлтепе. Една от девойките (най-голямата, бунтарка явно ще го играе) играеше във ВВ, много ми е симпатична.

Güneşin Kızları 1. Bölüm Fragmanı - https://www.kanald.com.tr/gunesin-kizlari/fragmanlar/gunesin-kiz … -1-bolum-fragmani




Последна редакция: чт, 21 май 2015, 00:16 от zarani

# 37
  • София
  • Мнения: 6 287
Честит празник на Ели и Хелън! Бъдете живи и здрави, и много щастливи!  Hug Hug    bouquet  bouquet



Първи фрагман на щастливото дизи с Каан Йълдъръм

Adı Mutluluk Tanıtım Fragmanı

# 38
  • Мнения: 4 575
 lovekiss lovekiss lovekiss

Честит празник на Ели!

Заранче, благодаря ти!

# 39
  • Мнения: 12 823
Честит празник на Ели и Хелън! Бъдете живи и здрави, и много щастливи!  Hug Hug    bouquet  bouquet




Зарани
,благодаря! Hug

Хелънче  Peace със здраве да си носиш и ти името

Бурчин спортува активно, сезонът започва

# 40
# 41
  • Мнения: 4 575
Ели, благодаря.

Гледах току що реклама -започва Курт Сеит с Шурка vs  Мурка  Wink от 5 юни по btv.

# 42
  • Мнения: 12 823
Ели, благодаря.

Гледах току що реклама -започва Курт Сеит с Шурка vs  Мурка  Wink от 5 юни по btv.

Обичат си от  БТВ -то Къванча.
Всичко с него е все по този канал

# 43
  • София
  • Мнения: 6 287
Да, и аз я видях днес. "С Русия в сърцето" са го озаглавили. Но най-ми хареса, че споменават и Фарах в промото, не е само Къванч.  Sunglasses







Бурчин много спортно активна тези дни

Последна редакция: пт, 22 май 2015, 18:04 от zarani

# 44
  • София
  • Мнения: 6 287
Както и очаквах, сериалът с Аслъ приключва. Екипът подготвял финалния епизод. Не можа да изкара до 13 епизод, дано поне през новия сезон, ако се снима в сериал, Аслъ да има повече късмет.

Mutlu Ol Yeter dediler, yetmedi. - http://www.ranini.tv/haber/5149/1/mutlu-ol-yeter-dediler-yetmedi

Общи условия

Активация на акаунт