Къде в София?

  • 122 371
  • 752
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 142
никъде не съм споменавал за марки! Спрете с заяжданията!

# 121
  • Мнения: 19 061
Benetton, Sisley, Celio...
Първите две имат и аутлет

# 122
  • Мнения: 2
здравейте
трябват ми две катарами за колан Hermes но никъде немога да намеря
някой може ли да ми помогне или да знае къде мога да поръчам по поръчка да ми изработят какъвто искам
?
благодаря

# 123
  • Мнения: 484
Къде в София мога да купя качествена къна?

# 124
  • София
  • Мнения: 5 623
Аз пък търся голяма качествена възглавница. Къде?

# 125
  • Мнения: 493
Някой да знае дали и къде купуват бурканчета от пюретата? Хората с каруци ги взимат от контейнера. Явно някъде ги взимат, но...???

# 126
  • Мнения: 11 888
Аз пък търся голяма качествена възглавница. Къде?
http://www.dreamon.bg/QUEEN-16_7169_194_p

Виждала съм ги и в Айко и са на сносни цени. Имат всякакви размери, височини и форми.

# 127
  • Мнения: 192
Здравейте,
някой дали може да ми подскаже, къде в София могат да се видят наживо продуктите на Puky. Искаме да вземем за дъщеря ни - но се колебаем между най- малкия модел и вторият по големина , и ми се искаше да пробва наживо. Откривам само онлайн.
Благодаря предварително.

# 128
  • Мнения: X
Здравейте,
някой дали може да ми подскаже, къде в София могат да се видят наживо продуктите на Puky. Искаме да вземем за дъщеря ни - но се колебаем между най- малкия модел и вторият по големина , и ми се искаше да пробва наживо. Откривам само онлайн.
Благодаря предварително.

Обадете се на Мисто. Ние сме ходили в склада им в Света Троица.

# 129
  • Мнения: 192
Страхотна идея. Мерси Simple Smile

# 130
  • Мнения: 142
Как вървят цените на Шивачите в София ? Искам да ми прекроят един костюм да ми го направят понеже ми е голям към по малък размер , каква цена би ми струвала това удоволствие за да реша дали си струва изобщо понеже не знам изобщо шивачи ?

# 131
  • Мнения: 44
Страхотна идея. Мерси Simple Smile


Мисто в момента нямат налични.

# 132
  • Мнения: 192
Страхотна идея. Мерси Simple Smile


Мисто в момента нямат налични.

Имат, имат! Обадихме се, отидохме и купихме Simple Smile
Много благодаря за идеята още веднъж Simple Smile

# 133
  • Мнения: 44
Страхотна идея. Мерси Simple Smile


Мисто в момента нямат налични.

Имат, имат! Обадихме се, отидохме и купихме Simple Smile
Много благодаря за идеята още веднъж Simple Smile

А така,значи са получили по-рано,понеже аз исках да поръчам,бях дала заявка още февруари,а преди 2 седмици ми се обадиха и ми казаха че вноса ще се забави и ще имат налични чак юни.При което аз поръчах от другаде.Няма значение!Честито!Със здраве да си я ползвате!И нашата пристигна миналата седмица,но не сме я карали още,нямам търпение🤗

За S6 става въпрос нали?

# 134
  • Мнения: 192
Страхотна идея. Мерси Simple Smile


Мисто в момента нямат налични.

Имат, имат! Обадихме се, отидохме и купихме Simple Smile
Много благодаря за идеята още веднъж Simple Smile

А така,значи са получили по-рано,понеже аз исках да поръчам,бях дала заявка още февруари,а преди 2 седмици ми се обадиха и ми казаха че вноса ще се забави и ще имат налични чак юни.При което аз поръчах от другаде.Няма значение!Честито!Със здраве да си я ползвате!И нашата пристигна миналата седмица,но не сме я карали още,нямам търпение

За S6 става въпрос нали?

Тъкмо щях да уточня- ние говорим за най-бебешките - Pukylino i Wutsch. ВзехмеWutsch, розов...
Засега само в къщи с това лошо време, но скоро и навън! И на Вас приятно каране Simple Smile

Човекът бе много любезен и внимателен , и затова се учудих, че Вие подвел... Peace

Общи условия

Активация на акаунт