Къде в София?

  • 120 733
  • 752
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 6 299
Здравейте ☺

Последните теми, които открих са доста стари, затова искам да възобновя търсенето на препоръки за добра шивачка в София ☺  Става въпрос за шиене на ежедневни модели дрехи на нормални цени и прецизно.

Към това, споделете опита си за добри магазини за хубави платове?🤗

Благодаря предварително!

Присъединявам се към питането, по възможност, нещо около центъра.
За шивакча препоръчвам една жена, която работи в първият безистен от ляво на ул. Пиротска след пресечката с ул. Ваншингтон. Не знам как се казва. Шие много добре, но малко е бавничка с поръчките и отнесена и трябва да и се напомня по тел. за уговорката за час за проба или взимане на готовите дрехи. За платове може да погледнете магазините Какаду на ул. Симеон между ул. Вашингтон и Борис и на бул. Сливница до кръстовището с ул. Раковски.

# 556
  • Мнения: 827
Благодаря Simple Smile

# 557
  • Мнения: 134
Намепих си уискито с тениска в Билла Лозенец в мола.

# 558
  • Мнения: 2 909
Къде мога да купя сръбската разядка "Паприка у Павлаци" с крема и чушки?

# 559
  • Мнения: 2 502
Къде мога да купя сръбската разядка "Паприка у Павлаци" с крема и чушки?

Мъжът ми я купува от един магазин на пазара Димитър Петков - млекарница Върщец. Може и в други млекарници да я продават.

# 560
  • Мнения: 2 909
Къде мога да купя сръбската разядка "Паприка у Павлаци" с крема и чушки?

Мъжът ми я купува от един магазин на пазара Димитър Петков - млекарница Върщец. Може и в други млекарници да я продават.
Благодаря ти много.
А какъв е грамажът и цената

# 561
  • Мнения: 2 502
Къде мога да купя сръбската разядка "Паприка у Павлаци" с крема и чушки?

Мъжът ми я купува от един магазин на пазара Димитър Петков - млекарница Върщец. Може и в други млекарници да я продават.
Благодаря ти много.
А какъв е грамажът и цената

Във въпросната млекарница се продава на килограм, мисля, че е към 10-11 лв килограма.

# 562
  • Мнения: 2 909
Ще се купува 😂
Благодаря отново!

# 563
  • София
  • Мнения: 3 992
Ще се купува 😂
Благодаря отново!

Това чудо все го гледам и не мога да се реша да го купя....Какво представлява?

# 564
  • София
  • Мнения: 39 771
Това чудо все го гледам и не мога да се реша да го купя....Какво представлява?
Цели чушки в "сметана".
На мен не ми допада, но ММ го харесва. На мен самите чушки не ми харесват. Павлака си го хапвам Simple Smile

Аз харесвам сръбският каймак. Особено този за мазане (на филийка де) Simple Smile

# 565
  • Мнения: 6 299
Не е сметана, а точно каймак с леко люти малки жълти чушлета, които са мариновани. Много е приятно на вкус, но лично за мен е подходящо за зимна салата, а не за лятна. Има вариант и със сладки чушки, не не е така вкусен.

# 566
  • Мнения: 3
Някой има ли представа за закусвалня в София, където продават милинки с пудра захар? Благодаря предварително.

# 567
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Какво имаш предвид под милинки?
Милинките са солени, със сирене. За пръв път чувам за сладки. Simple Smile

# 568
  • Мнения: 3
Какво имаш предвид под милинки?
Милинките са солени, със сирене. За пръв път чувам за сладки. Simple Smile

Аз съм от Ямбол по принцип и там продават само сладки милинки с пудра захар отгоре. Водят се по принцип Сливенски милинки и са по-малки като размер, поръсени с пудра захар. Чудех се дали и в София има някъде.

# 569
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
Къде мога да купя сръбската разядка "Паприка у Павлаци" с крема и чушки?
Продават я в магазини Наслада-в Люлин на кооп.пазар,на Алабин с/у спирката на трамваите,на бул.Хр.Ботев с/у бившето Син сити.
Вчера си купих малка кутийка и сама си ги хапнах,много ги обичам.
Около 12лв/кг

Общи условия

Активация на акаунт