KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 56

  • 16 460
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
  • Мнения: 11 116
Гледам, че в туитър са дискутирани сцените за челувките...
Феновете си задават въпроси какво се случва в трети сезон със сцените между Махир и Фериде?
Има и въпроси отправени към сценаристите.

# 48
# 49
  • Мнения: 23 411
Гледам, че в туитър са дискутирани сцените за челувките...
Феновете си задават въпроси какво се случва в трети сезон със сцените между Махир и Фериде?
Има и въпроси отправени към сценаристите.

Те пък сценаристките като ще им отговорят.  Grinning Grinning Grinning

Писали са, ако не искат да има такива сцени или не им позволяват  Laughing поне да не ги замаскират с целувки по челото, защото са омръзнали на всички.

Теориите на конспирацията са се развихрили и вече се коментира, че ветото идва от актьорите, най-вече от Берг.

Съмнявам се, че е така, защото в крайна сметка и в предния епизод се целуваха. Друг е въпросът какво очакват феновете.

# 50
  • Мнения: 12 152
В университета и било лудница  Laughing Laughing Heart Eyes





Ще сложа още малко ненадписани снимки в спойлер  Wink

Скрит текст:






# 51
  • Мнения: 12 152


Писали са, ако не искат да има такива сцени или не им позволяват  Laughing поне да не ги замаскират с целувки по челото, защото са омръзнали на всички.

Теориите на конспирацията са се развихрили и вече се коментира, че ветото идва от актьорите, най-вече от Берг.

Съмнявам се, че е така, защото в крайна сметка и в предния епизод се целуваха. Друг е въпросът какво очакват феновете.

Видях, че се мъчат да прехвърлят вината на султана ,но.... Naughty
Ето тука съм готова да се подпиша, че за тия челувки е виновен само и единствено Кенан Имирзалъолу


 Joy Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 23 411


Писали са, ако не искат да има такива сцени или не им позволяват  Laughing поне да не ги замаскират с целувки по челото, защото са омръзнали на всички.

Теориите на конспирацията са се развихрили и вече се коментира, че ветото идва от актьорите, най-вече от Берг.

Съмнявам се, че е така, защото в крайна сметка и в предния епизод се целуваха. Друг е въпросът какво очакват феновете.

Видях, че се мъчат да прехвърлят вината на султана ,но.... Naughty
Ето тука съм готова да се подпиша, че за тия челувки е виновен само и единствено Кенан Имирзалъолу


 Joy Joy Joy Joy


Щоооооо?  newsm78 newsm78

Да не го е строила Синемка?

# 53
  • Мнения: 11 116
Едва ли! Човекът си я целува според написаното в сценария според мен.

Е, може да има някакво съобразяване, но това според мен се случи точно след глобите, които им сложиха на канала за някакви целувки в КПА. Някак си оттогава се промениха нещата. Може и да е случайно.

Но в стаята на острова Махир целуна Фериде, според мен, добре си я целуна, преди тя да избяга, когато и каза, че се е затъжил за нея.

Наистина в соц. мрежа част от феновете подозират Берг. Сравняват първите два сезона и третия.

Не виждам в първи сезон, с изключение с три-четири сцени в 19, 26 и 33 - кой знае какви сцени са видели страстни. Да не говорим, че в 19 точно най-страстната сценас ножа  беше изиграна, а не истинска.

Друг е въпросът, че след кекс и портокали преди да се разделят/от което ние видяхме само портокалите/, след толкова време разделени един от друг, вече мъж и жена, някак си е нормално да се търси страстта.

# 54
# 55
  • Мнения: 12 152



Щоооооо?  newsm78 newsm78

Да не го е строила Синемка?

 Joy Joy Joy Не!  Naughty Едва ли някой смее да му каже , нещо.  Wink Затова го прави несъзнателно. Но това е защото в сценария нищо не пише. Ако там му е написано изрично: " Страстна целувка" .... smile3508 Стой и гледай! Атеш ве барут!
Скрит текст:
ММ казва, чак бикините ѝ засмука  rotfImbo
Значи малко по малко пак стигнах до сценаристките. Те са виновни!  hahaha Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 23 411


И аз не мисля, че идва от актьорите. Три години ядоха сандивичи и портокали, сега се сетиха да се правят на морални. Не ми се връзва. Не е от тях.

# 57
  • Мнения: 23 411


Днес ще си пусна АТВ-то. Може да излъчат продължението на интервюто със СЦ. Миналата неделя го забравиха.

# 58
  • Мнения: 12 152


Окончателното решение на Кенан Имирзалъолу: Ще каже ли сбогом на сериалите?

# 59
  • Мнения: 23 411


Окончателното решение на Кенан Имирзалъолу: Ще каже ли сбогом на сериалите?

Е къде е отговорът?  Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт