Подаръци за госпожите в края на годината?

  • 11 919
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 115
И аз съм на тази вълна .
Ние взехме по едно бижу на сваровски и една пила.
Направихме грамота за всяка госпожа .Трябва само по една рамка да купя.
ПОръчала съм по една кутия за бижута със снимка на цялата група за спомен.
Дадохте ми добра идея за ваучер от Хеликон .
Харесала съм по една бутилка вино направена като икона

# 16
  • Мнения: 3 993
Ние приключихме с детската градина. На раздяла подарихме на учителките и лелята на групата ваучери за покупки в бижутерски магазин, а те ни подариха албум със снимки на групата и персонала. Много мил спомен ще ми остане за тях Heart Eyes. Разкошно тържество ни поднесоха, а след него имахме прощално парти в парти център. 
Предишните 3 години в детската градина не сме правили такива подаръци на персонала, нито те на нас, но завършването на подготвителната група си е събитие. 

# 17
  • Мнения: 784
Нещо, което ме трогна. Присъствах на тържество на ПГ. В края, родителите бяха подготвили за учителките едно стихотворение на Леда Милева/когато прекрачиш прага.....ще те помня и т.н.т/, което изпълниха 5 деца-по един куплет на дете. Беше страшно трогателно. И подарък бутиково цвете в саксия. Но тази изненада разплака учителките и беше много мило.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 115
Нещо, което ме трогна. Присъствах на тържество на ПГ. В края, родителите бяха подготвили за учителките едно стихотворение на Леда Милева/когато прекрачиш прага.....ще те помня и т.н.т/, което изпълниха 5 деца-по един куплет на дете. Беше страшно трогателно. И подарък бутиково цвете в саксия. Но тази изненада разплака учителките и беше много мило.
И аз мислих за нещо подобно ,но не можахме да се организираме

# 19
  • Мнения: 109
  Ние подарихме на учителките албуми със снимки и рисунки на всички дечица. Това бяха  индивидуалните подаръци. А колективният - цветен принтер. Мисля, че ще го използват много пълноценно. Е не е нещо лично, но пък полезно. Те показаха голямо задоволство и първото копие, което направиха беше снимка с децата. И при нас беше много мило.

# 20

Общи условия

Активация на акаунт