Забременели след Ин витро - тема 9

  • 29 677
  • 774
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 501
 I believe, добре дошла! Разкажи как мина при теб по-голямата част от бременността, имаше ли кървене, притеснения или всичко мина гладко?

# 31
  • Мнения: 283
 Хайде и аз да се цамбурна  Simple Smile Бис прекрасна е темичката   Hug  bouquet
 

# 32
  • Мнения: 1 095
А, бе, притесних се, тез момичета никакви не пишат, а те се преместили в новата тема. Супер е, Бис!  Hug Как не съм видяла линка. !?!  newsm78
 Кейче, пиши как е кръвното.
Перу, ми то не останало, липсваше ни! Успех, късмет и леко появяване на съкровището.  Hug
I believe I can fly, добре дошла, по-добре късно...
Днес имаше волна програма сутринта в моя тумбак, явно с разтворени крака в двата края, хахаха, толкова видими бабуни досега не е имало, пробвах да снимам, обаче как усещаааат. Хванах мялко и се кротна.  Joy
Живот и здраве, като измътим пак ще наминаваме когато можем, но монопола ще трябва да се прехвърли на някой друг ентусиаст май. Wink

# 33
  • Мнения: 409
I believe, добре дошла! Разкажи как мина при теб по-голямата част от бременността, имаше ли кървене, притеснения или всичко мина гладко?
Кей, моята бременност е тежка. Още преди деня на теста получих обилно кървене. Продължи доста дълго време. До момента съм постъпвала 8 пъти за задържане, защото още от края на 5 месец започнаха контракциите. Имам скъсена шийка, пия шепа лекарства и не ставам от леглото. За капак на всичко сега последно видвхме,че водите са малко и в понеделник ще определяме дата за секцио, а бебка е много малка все още-2100 и страшно се притеснявам. Дано задържим положението още поне седмица.
Това е накратко моята история, която се надявам да свурши по най-добрия начин за моята бебка.

# 34
  • Мнения: 2 501
I believe, всичко ще е наред с бебка! Мъничка е, да, но май са по-важни седмиците, а това, че ще е фина мадама е ок  Hug

# 35
  • Мнения: 409
Благодаря Кей, дай Боже всички ни здрави бебчета!

# 36
  • Мнения: 553
Да се отчета след последата ФМ. Бебките са добре, едната се е обърнала главично, но другата упорито си харесва седалищно.  1620 гр и 1870гр са. Питах за кортикостероидите, но док ми каза, че се слагат само при необходимост, а не превантивно. Ако шийката е под 10-15 мм. Попитах и други неща, но ме успокоиха, че съм добре. Казаха ми да изкарам до 34 седмица и нямало проблем, защото на близнаците дробчетата узрявали по-рано. Това е в общи линии. Дано задържа положението.
Добре дошла believe.

# 37
  • Мнения: 1 095
Билийв (ще ти викам Били, че много дълго иначе Simple Smile) щом е минала две кила бебка - дишай спокойно, супер сте, изненадана съм, че не са ти направили серклаж с твоята история на бременността, успех и стискай още малко преди да се гушкате с бамбината.  Hug

# 38
  • Мнения: 409
Благодаря ви момичета.
Зу-много хубави мерки на бебоците, те вървят като по учебник. Аз също бях питала моят док за терапията за дробчетата, но ми каза,че се прилага при конкретен риск и имали най-добър ефект до 36 часа след поставянето им. Природата се е погрижила за по-рянното узряване на дробчетата на близнаците явно-това не го знаех. Зу мисля,че съм те засичала в темата за Селена или се бъркам?

# 39
  • Мнения: 553
Believe, бебетата ми са Селенски, са. Там са направени, там ги следим, живот и здраве там ще проплачат. Първото ми дете и то е тяхно Simple Smile

# 40
  • Мнения: 550
Били, добре дошла! Много си се измъчила, но важното е, че всичко ще свърши добре! Hug Ох, аз изобщо нямам право да се оплаквам-тук боли, там надути крака, но явно като цяло имам супер спокойна бременност/той и Сигридов така прогнозира де/. Като казах Сигридов...къде е Рибчето? Да не би да съм я пропуснала или отдавна не е писала newsm78

Кей, какво стана с кръвното? Трябва тъщата да е добре, за да е добре и снахата...хихихиххи...като бабите от едно време-роди се детето и две баби вече се сватосали, че и "сватя" си викат Joy

Зу, това с дробчетата на близнаците много ме зарадва...трябва да държим фронта.

Относно монопола, Бисито ще ни сътвори друга тема скоро-родили след ин витро Joy Там пак ще охкаме и пъшкаме дружно защо бебетата реват, сополивят се, не искат да спят и такива мамини неволи Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 1 696
 Heart Eyes

Последна редакция: нд, 17 май 2015, 15:30 от alvelina

# 42
  • Мнения: 409
Zu, първото ти дете чрез инвитро ли е? Колко време се чака между раждане и следващ опит? При кой док ходиш(ако искаш ми отговори).

# 43
  • Мнения: 2 501


Кей, какво стана с кръвното? Трябва тъщата да е добре, за да е добре и снахата...хихихиххи...като бабите от едно време-роди се детето и две баби вече се сватосали, че и "сватя" си викат Joy


130/80, добре е, току-що го мерих.
А тема за родилите след ин витро има отдавна. Ти откъде мислиш, че ми хрумна идеята за тази тема?  hahaha

пп. Пфуууууу, ще спра да чета в интернет и да гледам новини!  Sad

Последна редакция: нд, 17 май 2015, 15:28 от Keй

# 44
  • Мнения: 326


Кей, какво стана с кръвното? Трябва тъщата да е добре, за да е добре и снахата...хихихиххи...като бабите от едно време-роди се детето и две баби вече се сватосали, че и "сватя" си викат Joy


130/80, добре е, току-що го мерих.
А тема за родилите след ин витро има отдавна. Ти откъде мислиш, че ми хрумна идеята за тази тема?  hahaha

пп. Пфуууууу, ще спра да чета в интернет и да гледам новини!  Sad
Кей, този случай с родилката в Щерев ли визираш? И аз се потресох...Sad

Общи условия

Активация на акаунт