Забременели след Ин витро - тема 9

  • 29 694
  • 774
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 095
Холиии, страхотни новини, браво на вас! Консултантите наистина са златни, аз затова така агитирам за тях, направо съм досадна понякога, но съм виждала резултатите им, за съжаление няма как да имат 100% успеваемост.
За многократните пелени (МП): при мен водещото е екологичната гледна точка - с еднократни 220-300 бр.на месец, планина от боклук за една година, липсата на ароматизатори и гел върху дупето на бебето, финансова изгода, красиви принтове и естествени материи, добра стойка за тазовите кости, въпреки, че изглеждат много смешно с тези обемни дупета и още много, но няма да обяснявам надълго. Който му е интересно може да поразгледа, има страшно много сайтове с инфо. Ние си взехме и сушилня, което ми е още по-голям стимул. Не на всяко бебе и мама пасва тази практика, но аз смятам поне да направя сериозен опит да се справим. Simple Smile

# 751
  • Мнения: 4 954
Благодаря ви, момичета! Днес ще гледам да съм по-спокойна.
Сутринта пуснах новините по Нова и се разплаках, по-точно се разревах като магаре. Как може в 21-ви век при раждане да няма наличен анестезиолог и заради това едно чакано дете да си отиде, а на майката да правят епизотомия и форцепс без упойка? Този уикенд си говорихме защо не искам да живея в провинцията - ами затова. Иначе съм с професия, за която ми трябва компютър, мъжът ми е същият, можем да сме навсякъде, но ме е страх да съм далече от голяма болница със специалисти. В потрес съм.

# 752
  • Русе
  • Мнения: 311
Хайде и аз сложих две снимки със коремче. Joy

Вие продължавате ли да си пиете кафенца?
Аз се изкушавам много и си позволявам, макар и не всеки ден.
Но хем си го пия хем ми е гузно, че не е много хубаво.

# 753
  • Мнения: 1 095
Диде, супер сте и сте в тон с природата. Simple Smile
Ако си свикнала да пиеш кафе и пиеш по едно и то не всеки ден, значи няма проблем.

Последна редакция: вт, 02 юни 2015, 11:17 от danny_cat

# 754
  • Русе
  • Мнения: 311
Преди да забременея пиех по 2-3 на ден.

# 755
  • Мнения: 177
Холи, честито Simple Smile
Колко е хубаво с толкова бебета в темата Simple Smile
Естлар, всички сме с теб и стискаме палци за страхотни резултати Simple Smile

# 756
  • Мнения: 253
И аз да не остана по-назад сложих тумбака в албума Simple Smile Ще хвана мъжа ми да ме снима пак тези дни и ще ъпдейтна размера  preggo
Кафе аз пия всеки ден по едно експресо сутрин - питала съм много пъти и казват,че няма проблем. А иначе преди пиех и следобяд, но след трансфера изведнъж спря да ми се пие.
Аз по принцип не спя добре напоследък, обаче последните две вечери е ужас направо: сънувам колички, че не мога да избера какво да облека на дребо, а снощи сънувах и самия него вече роден. Май наистина колкото повече наближава края, толкова по- неспокойни и притеснени ставаме.

# 757
  • Русе
  • Мнения: 311
Аз май си харесах количка.
Има някакво намаление в Хиполенд със 100лв.
Някой знае ли отзиви дали са сполучливи?
http://ohoboho.net/bebeshka-kolichka-malibu-xl-set-3v1-hauck.html#prettyPhoto

# 758
  • Мнения: 253
Ха,аз пък гледам триколката Simple Smile

Или тази също:

Последна редакция: вт, 02 юни 2015, 11:47 от disaster_83

# 759
  • Мнения: 1 898
Здравейте момичета  Grinning
Приемате ли нови попълнения ? Чак сега виждам темичката , но по добре късно отколкото никога нали Simple Smile

Накратко за мен...
Със съпругът ми правихме опити за бебе близо 3 години като минахме през куп изследвания ,а причина за неуспех така и не се откри. В крайна сметка решихме да не протакаме и да пробваме директно ин витро. За щастие нещата се развиха по възможно най добрия начин , а резултата може да видите в лентичката ми Simple Smile

# 760
  • Мнения: 4 954
Нианкааааа, радвам се да те видя тук!

# 761
  • Мнения: 1 898
Естларче и ти ли си тукк  Hug Hug
И аз се радвам да те видя Simple Smile Как е младежа , слуша ли Simple Smile

# 762
  • Мнения: 2 501
Ниана, добре дошла в тази прекрасна темичка!  Hug

# 763
  • Мнения: 4 954
От днес вече официално рита мъжката.

# 764
  • Мнения: 957
Niana, добре дошла   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт