Предстои ми Инвитро/Икси - Да поговорим 55

  • 50 740
  • 750
  •   1
Отговори
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
 
  Предстои ми Инвитро/Икси



Темата е за  споделяне и всякакви въпроси относно Инвитро/ИКСИ оплождане, стимулационни протоколи, препарати за стимулация, процедури и други.

Тук ще споделяме нашите вълнения , страхове и препятствия по пътя към сбъдване на нашите мечти.

И дано ТЕМАТА се изпълни само с   preggo preggo preggo

 
                      УСПЕХ МОМИЧЕТА









# 1
  • Мнения: X
Благодарности за новата тема.

# 2
  • Мнения: 2 827
 Честита нова тема, за което благодаря на създателката и  bouquet .
Да се напълни само с пухкави бебешки новини  fertilization  EFP preggo stork-boy stork-girl newsm30 newsm32  .

# 3
# 4
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Благодаря за новата тема, Пипи  bouquet
Пожелавам на всички ни да се изпълни с хубави новини за успешни процедури!

# 5
  • Мнения: 973
Честита Нова Темичка!!! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 175
Благодаря за новата тема Пипилота   bouquet

# 7
# 8
  • Мнения: 4 097
Пипилота, благодаря за новата тема!   bouquet

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Пипи, благодаря за новата темичка, дано да се напълни с много положителни резултати! И сега по същество да пиша как са при мен нещата. Днес (на 3-ти ден) имаме 9 замразени ембриончета, най-хубавите. Останалите 9 са с по-бавно развитие и ще ги изчакат до 5-ти ден, във вторник. Та въпреки прекрасната бройка, аз оставам в очакване за другите мъничета. Днес бях на преглед. Направиха ми ПКК и после при доктора, който каза, че с кръвта всичко е наред, направи ми един коремен ехограф -> и двата яйчника са с размери 9 см, което било добре, лошо е над 12 см. Също така установи, че няма  задържани течности и изливи в коремната кухина (или поне нещо такова си спомням). За сега няма симптоми за хипер стимулация, за което се опасявахме в края на стимулацията. Всъщност би следвало от тук на татък да няма такава опасност, но все пак ми каза да следя течностите на вход и изход. Сега остава възстановяване и живот и здраве ЗЕТ, но ме подготви психически, че има възможност трансфера да е и след два цикъла. Ще отида на преглед отново, когато ми дойде МЦ и ще преценим как ще действаме нататък. Трябва да си измисля как да се разсейвам до тогава, тъй като изобщо нямам търпение.

# 10
  • Мнения: 652
Пипи  Hug прекрасна темичка, благодарим ти! Simple Smile Дано има много положителни тестчета и донесе късмет на всички момичета да сбъднат най-голямата мечта в живота си!

Вале, 9 замаразени е прекрасна новина, дано и другите 9 наваксат!

# 11
  • Мнения: 678
Да се запиша и аз в темата. Дано ни е на късмет  preggo  Много се надявам на тази процедура  Praynig,  въпреки че не започна добре.
Pipilota благодаря за темичката дано ни уведомиш за положителен тест   bouquet
Valeto чудесни новини!!!  Simple Smile Настрой се положително, щом са хубаво качество, ще имаш добър резултат, а имате и голям избор. Пожелавам ти да улучите момента   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 1 928
Пипилота, благодаря за новата темичка  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 040
Браво на Валето  smile3501
Пипи, мерси за темичката, хубав тест на края на седмицата ти пожелавам Simple Smile
Аз след два часа ще разбера дали няма да канселираме- на моя спонтанен цикъл имам едно голямо хубаво яйчице и едно по-малко, което според док не върши работа. Лигавица 10, 6. Lh и estradiol вчера (11 ден) бяха 5,5 и 297. Според док обаче е икономически неизгодно да вадим само една  Я Sad Разбрахме се да пусна пак Lh, ако не се е повишил- да реша какво правим  newsm78 Вие какво ще кажете?

# 14
  • Мнения: 28
Здравейте,
Записвам се и аз. Ние тъкмо научихме за "хубавата" новина, че трябва да се готвим за Инвитро/ Икси. Всичко за което пишат тези с опит ми е много непознато. Ще следа темата, та да знам какво ни очаква. Пожелавам успех на всички тръгнали по този път. Hug

Общи условия

Активация на акаунт