Тормозят ми слънчицето

  • 5 981
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 029
ма тя на Рали майка й сама казва, че има проблем.... че Ралица се лепи за Теди и я тормози. Но нали знаеш, едно е сам да си го казваш, съвсем друго е някой друг да ти го каже...

# 61
е тогава има изгледи за успех. Факта е, че нещо не е наред и дали сам си го казваш или друг ти го казва не го променя. Може да прозвучи тъпо, но защо не разговаряте с детски психолог ако нищо не се промени след вашите разговори с децата.Айде с Теди ти сама ще се справиш, на Ралица наистина има нужда от помощ за да промени поведението си

# 62
  • Мнения: 1 022
според мен проблема на детето е, че търси внимание, което не получава, а получава само бой, така той става агресивно и посяга на себеподобните си, по-скоро това дете не боя ще го оправи или караницата, а обичта от която явно то има нужда, а не я получава.....

# 63
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Не знам до къде ги докарахте нещата, но сестра ми имаше подобна ситуация с комшийско дете (врата до врата). Стигна се до там , че изцяло влошиха отношенията дори и общоприетия добросъседски тон. Сестра ми започна да се държи много строго и не предразполагащо с малката тормозителка. На племеницата беше забранено да играе с нея. А с майка и даже не се поздравяваха известно време.
Не знам как бих постъпила аз, но ако с добро не е помогнало опитай с пълно игнориране.

# 64
  • Мнения: 6 029
уж нещата са по-добре след разговора ми с учителката. майката, ни лук яла, ни мирисала, ми се обади вчера да ме чуе и да ми честити котарака, който взех. каза, че щели да дойдат да го видят и аз изтръпнах. милия котьо. дано се откажат

# 65
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
а майката на Ралица влиза ли в този форум, и може ли да прочете написаното от тук или някой да и каже какво пише тук за тях?

# 66
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Liorena
а майката на Ралица влиза ли в този форум, и може ли да прочете написаното от тук или някой да и каже какво пише тук за тях?

Аз лично се съмнявам. Тук влизат хора, които са загрижени за децата си, а доколкото разбирам тя не е от тези екземпляри!

# 67
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Liorena
а майката на Ралица влиза ли в този форум, и може ли да прочете написаното от тук или някой да и каже какво пише тук за тях?


не, не влиза. а и да влиза какво?

# 68
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: Julie
Цитат на: Liorena
а майката на Ралица влиза ли в този форум, и може ли да прочете написаното от тук или някой да и каже какво пише тук за тях?


не, не влиза. а и да влиза какво?


само питам.

# 69
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Liorena
Цитат на: Julie
Цитат на: Liorena
а майката на Ралица влиза ли в този форум, и може ли да прочете написаното от тук или някой да и каже какво пише тук за тях?


не, не влиза. а и да влиза какво?


само питам.


аз бих предпочела да влиза, ама нъцки

# 70
  • Мнения: 1 975
Е добре де... Ами ти пък сливи ли имаш в устата че да и кажеш че не искаш гости!!!! Защо така се оставяш ти самата ???
Казваш че не ти е приятна заради детето, а и вдигаш телефона и се съгласяваш че на гости ще ви идва.......... Е това не мога да го разбера!!!
Ако бях аз до сега да съм я изритала като мръсно коте навънка........... С децата ми шега не бива ей  Twisted Evil

# 71
  • Мнения: 6 029
Цитат на: kristal_97
Е добре де... Ами ти пък сливи ли имаш в устата че да и кажеш че не искаш гости!!!! Защо така се оставяш ти самата ???
Казваш че не ти е приятна заради детето, а и вдигаш телефона и се съгласяваш че на гости ще ви идва.......... Е това не мога да го разбера!!!
Ако бях аз до сега да съм я изритала като мръсно коте навънка........... С децата ми шега не бива ей  Twisted Evil


телефона вдигнах, щот звънна на служебния:)
а за гостито не съм се съгласила.... като каза, вдигнах рамене... не мога ей така да й тегля една майна.

# 72
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Julie
Цитат на: kristal_97
Е добре де... Ами ти пък сливи ли имаш в устата че да и кажеш че не искаш гости!!!! Защо така се оставяш ти самата ???
Казваш че не ти е приятна заради детето, а и вдигаш телефона и се съгласяваш че на гости ще ви идва.......... Е това не мога да го разбера!!!
Ако бях аз до сега да съм я изритала като мръсно коте навънка........... С децата ми шега не бива ей  Twisted Evil


телефона вдигнах, щот звънна на служебния:)
а за гостито не съм се съгласила.... като каза, вдигнах рамене... не мога ей така да й тегля една майна.



Абе няма такива работи .... КАзваш че си заета - и това е - ТОЧКА! Постави детето си на първо място!!

 Wink  Stuck Out Tongue

# 73
  • Мнения: 8 769
Съгласна съм с kristal_97 Sign Exclamation

# 74
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Туфи
Съгласна съм с kristal_97 Sign Exclamation


абе и аз:))

Общи условия

Активация на акаунт