Filorga - красива всеки ден! - тема 5

  • 123 569
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Кларанс за мен са много добра марка,  неоснователно малко популярна в Бг в сравнение с Ланком или Ести. По добра е от тях според моите критерии.

Благодаря Алена, ще го пробвам. Тъ.ся нещо, което да не седи на кожата ми като плажно мляко. На Филорга не се справя добре. А екрана самостоятелно не ме кефи (суха ми е), а с крем става тежък на кожата ми. Иначе е мн. Хубав продукт.

# 61
  • Мнения: 42
Благодаря ти Алена   за крема с фактор на Кларинс, но къде мога да го купя в София

# 62
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
blondi35  Hug провери ли на местата, където се продават продукти на бранда - Сефора, Дебенамс, Бюти Зоун, Дъглас ....

Bliss, аз съм очарована, моята кожа е нормална и не ми е нито лек, нито тежък, попива чудесно  Blush

alex.viki, дано ти допадне Филорга, но Neocica не е за твоя тип кожа  Peace

# 63
  • Мнения: 2 576
alex.viki, дано ти допадне Филорга, но Neocica не е за твоя тип кожа  Peace

От няколко дена тествам няколко продукта на Филорга и определено не е моята марка.Всичко ми идва доста тежко,все едно съм се поляла с олио  Sad ,а толкова много ми се искаше да ми допаднат.И въпреки всичко като изключим ,че лицето ми става супер мазно,други негативни последствия нямам.
Поне с BB крема си мислех,че ще се разберем,но уви и той ми идва мазен.

Мицеларната вода обаче мноого ми хареса  Heart Eyes и смятам да си я купя в пълен ръзмер,както и Time Filler ще ползвам за околоочен крем  Sunglasses

Така,че не се отказвам тотално от марката и въпреки,че ми се искаше да ползвам повече неща на Filorga ще се огранича до тези два продукта  Peace

Скрит текст:
От снощи тествам няколко продукта на Darphin и определено само от едно нанасяне виждам огромна разлика.Почети на 100 % съм убедена,че това е моята марка.Тази сутрин се събудих с прекрасно,свежо и отпочинало лице без да лъщи  Grinning

# 64
  • София
  • Мнения: 5 574
alex.viki,
Скрит текст:
аз от години ползвам Darphin, страхотна марка е, има много хубави неща. Heart Eyes На мен и Filorga добре ми се отразява. Ползвам Sleep & Peel (но сега съм го поспряла за лятото), Mesomask u BB крема (на мен не ми е мазен, кожата ми е нормална, една идея към суха).

# 65
  • Мнения: 2 576
Петя моята кожа е много чувствителна с омазняваща се Т зона и може би затова BB крема омазнява при мен.

Скрит текст:
А относно Darphin,определено имат продукти които са за моя тип кожа и ми действат супер добре.Даже си мислех днес да поръчам няколко неща.Имам още от мострите ,но на мен определено и едно ползване ми е достатъчно да преценя дали даден продукт е моят или не  Peace .Обаче като гледам цените в БГ са космически  ooooh!.Тук (Гърция) са много по приемливи..Само за сравнение например серума мойто тествам сега в БГ е 158 лв.,а тук го намирам за 40 €.Определено си мисля,че това е една от причините да не е толкова разпространена марката в БГ.
А случайно да си ползвала някоя от ароматните грижи?
Иска ми се да пробвам тази с лайка,но нямаха мостра да ми дадат и се чудя дали направо да си я купя  newsm78

# 66
  • София
  • Мнения: 5 574
alex.viki,
Скрит текст:
да, в България цените им са твърде високи, аз купувам от Германия. От ароматните грижи съм ползвала само тази, която е с екстракт от роза, по съвет на козметичката ми - при дехидратирана кожа, след море особено. Много хубав продукт. Розата е подходяща и за чувствителна кожа. Тази грижа с лайката не съм ползвала, но щом те привлича, вероятно това е твоят продукт. Опитвай смело! Peace

# 67
  • Мнения: 2 576
Петя благодаря  Hug

# 68
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Скрит текст:
и аз съм фен на Darphin,ползвам ги около година,доволна съм.Скоро заминаваме за Гърция по точно до Солун,дали мога да я намеря тази марка там някъде,къде да потърся,някой ако знае да сподели   bouquet
Иначе чакам си изо структурата крема и серума да видим как ще са,дано ми харесат,че с тайм филъра не се сработихме изобщо за жалост  Cry
Иначе от околоочния тайм филър,много съм доволна ,многооо  Peace
От слип енд пийл ,тццц не е за моята кожа явно..)))

# 69
  • Мнения: 2 576
лаленце
Скрит текст:
Като отидеш в Солун ,търси Darphin в аптеките  Peace

# 70
  • на земята
  • Мнения: 4 097
лаленце
Скрит текст:
Като отидеш в Солун ,търси Darphin в аптеките  Peace
Така и предполагах  PeaceБлагодаря

# 71
  • Мнения: 9 248
Скрит текст:
и аз съм фен на Darphin,ползвам ги около година,доволна съм.Скоро заминаваме за Гърция по точно до Солун,дали мога да я намеря тази марка там някъде,къде да потърся,някой ако знае да сподели   bouquet
Иначе чакам си изо структурата крема и серума да видим как ще са,дано ми харесат,че с тайм филъра не се сработихме изобщо за жалост  Cry
Иначе от околоочния тайм филър,много съм доволна ,многооо  Peace
От слип енд пийл ,тццц не е за моята кожа явно..)))

в горната част на Витошка до Патриарха има един магазин за козметика и парфюми мисля е Beauty Shop та там има дарфин

# 72
  • Мнения: 80
Здравейте,
има ли някой впечатления от пяната за тяло DETOX BODY TREARMENT ?  Чудя се как влияе върху целулита и натрупаните мазнинки по краката и дупето?  newsm78

Хубав ден на всички!

Аз я ползвам, по-скоро овлажнява и прави кожата приятно мека.Сигурно има и този детокс-ефект,
но е доста лека .
За целулит и стягане има много хубави продукти на Clarins .

Последна редакция: чт, 11 юни 2015, 04:30 от nezabravimka

# 73
  • Мнения: 3 117
Някой да е успял да си повлияе достатъчно бръчки по челото с някой продукт на филорга?

# 74
  • Мнения: 205
Здравейте,
има ли някой впечатления от пяната за тяло DETOX BODY TREARMENT ?  Чудя се как влияе върху целулита и натрупаните мазнинки по краката и дупето?  newsm78

Хубав ден на всички!

Аз я ползвам, по-скоро овлажнява и прави кожата приятно мека.Сигурно има и този детокс-ефект,
но е доста лека .
За целулит и стягане има много хубави продукти на Clarins .

Благодаря! И аз си мислех за Clarins  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт