Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~125

  • 22 549
  • 735
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 36 753
Тио чувствата ми към Жирафа Дафа са същите, като твоите.
Надявам се, Йозджан да не позволи Кахраман да се покаже като слаб мъж. Защото дори Елиф да е мъртва, в което той не е убеден, ако послуша съветите на малоумната си майка-вещица, ще предаде Елиф, ще предаде любовта им..... И дори Елиф да се завърне, няма да остане при него.

# 166
  • Мнения: 848
Какво ще кажете за тези снимки newsm78



Те са от 30 епизод , горната може да е от същия епизод , и в предната серия беше всеки ден в конака  newsm78
Може да е от този момент снимката , не ми се мисли за другия вариант вторник е далече. #Crazy #Crazy #Crazy

# 167
  • Мнения: 36 753


Нова снимка в инстаграм...не знам от кога е...вече се обърках  #Crazy
Не е от Дила ханъм, по-вероятно е да е от Съдбата....Ново фото...

# 168
  • Мнения: 3 485
Какво ще кажете за тези снимки newsm78



Те са от 30 епизод , горната може да е от същия епизод , и в предната серия беше всеки ден в конака  newsm78
Може да е от този момент снимката , не ми се мисли за другия вариант вторник е далече. #Crazy #Crazy #Crazy

Ели права си ! Мисля ,че снимката е от 30 епизод /дрехите са същите/ …
Утре дано ни зарадват ,Достатъчно са ни мъчили с тези студенокръвни змии и тяхните номера !  ooooh! Sick

# 169
  • Мнения: 36 753
Какво ще кажете за тези снимки newsm78



Те са от 30 епизод , горната може да е от същия епизод , и в предната серия беше всеки ден в конака  newsm78
Може да е от този момент снимката , не ми се мисли за другия вариант вторник е далече. #Crazy #Crazy #Crazy

май Жирафа Дафа е облечена по същия начин...Ще продължа да гледам 30 епизод след като свърши Дила....който започва току що...да видя възглавниците бяха ли там при тази сцена...

# 170
  • Мнения: 36 753



— Как моя Элиф?
— Максуд бей, я знаю, что Вы очень этого хотите, но, к сожалению, никаких улучшений нет.
Она всё ещё не реагирует на лечение. Когда мы прекратим давать ей лекарства, то потеряем её.
— Послушай меня! Если хоть ещё один раз такого рода слово вылетит из твоего рта, я перекрою тебе дыхание! Ясно тебе?
— Я говорю правду, Максуд бей.

— Засуньте себе в ж*пу эти документы! Пошли вон!
Ты не слушай их, Элиф. Не вздумай сдаваться. Не вздумай! Ты пойдёшь на поправку. Я спасу тебя.

(Максуд и медсестра из 30 серии)


И малоумника Максут ме вади от равновесие  smile3511 smile3511 smile3511

# 171
  • Мнения: 3 485
Ани права си за Максут ,но поне успя да спаси Елиф !  Peace
Дано братовчед му /мед.сестра или доктора/ помогне на Кахраман да я намери и ние да си отдъхнем лятото …

# 172
  • Мнения: 36 753
Тио, така е..Ако Максут не я беше извадил, Елиф нямаше да е жива...Но тази негова манящина вече дразни...Нашия оборудва реанимация в дома си, плаща на доктор, сестра...., вече е малко прекалено с неговата "Моята Елиф"....Сори но така може да разсъждава един умопобъркан човек...като Керем, Дафа.......





можете да видите паролата за сейфа на Кахраман.... Joy Joy Joy Joy Joy

# 173
# 174
# 175
  • Мнения: 36 753
Току що изгледах момента, когато дойде полицая и каза, че това не е обикновена катастрофа, че шофьора е прострелян..Султан реве, Зия бей недоумява, Кахраман е като попарен, а змията само върти очи, събира информация, за да предупреди съучастника си....
Еееее ще бъде прекалено, след всичко което до сега направи Дафа и това, което прави сега, да я направят майка на Топрак...Сценаристите ако направят това са пълни идиоти. Опорочават майчинството, опорочават любовта и издигат в култ лъжата, измамата, убийството и всички пороци, които съществуват на света превръщат ги в добродетели. Е няма защо да се учудваме, че изнасилват момичета, че ги убиват, че убиват деца - това виждат хората в семейните сериали......
Моите уважения към всеки труд, но човек  трябва да има граници....

# 176
  • Мнения: 36 753


Снимката на жирафа с Топрак е от 30 епизод - възглавниците и тоалета на Дафа са същите....
Да си отдъхнем.... ooooh!

# 177
  • Мнения: 36 753




Елиф как си запретна роклята, да покаже на Кахраман белега на коляното....а той не пропусна да я помилва и се смее   Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy - много добре се получи  newsm10

# 178
# 179
  • Мнения: 36 753
Добро утро

Петък е - деня за снимки, фрагмани и озети Не съм сигурна, дали ще се радвам, когато видя снимките на Съдбата.... Thinking

Приготвила съм ви ароматно кафе да ви е сладко  Hug Hug Hug

danijela on Instagram: “#haticesendil #haticeşendil @haticesendil”



видео тук


▬ Неопубликованное видео с Instagram :

Перевод видео: Я работаю до 14 июня День, когда была написана моя судьба продолжается, заканчиваются съемки прекрасного сезона полного сюрпризов. У меня еще намечаются съемки, поэтому не могу ничего сказать насчет медового месяца, для меня это тоже сюрприз.


хубав и щастлив ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт