Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 4

  • 127 403
  • 748
  •   2
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 455
Аз съм много доволна от марката ELENA MIRO, това е така проектирана марка, която да задоволи градска по-пухкава и по-на...възраст. Марката съм я намирала в магазина на Миролио в София и в Сливен, много ми допадат моделите, кройките, а също и размерите са ми точно. След толкова години съм станала фен на тази марка и като погледна около половината ми гардероб за 10тина године е на тази марка. В чужбина има отделни магазина само за тази марка, но цените са ... чужбински.

В един магазин една продавачка ми обясни, че освен номерацията 44, 46 и т.н. да гледами ако има буква, това го правят не всички фирми. Не съм много стройно, след 2 раждания имам коремче и стандартното номерче ми стиска на талията, а като взема с буква F ми пасва. Това е нещо като костюмите за мъжете еднакво високи, с еднакво дълги крака и ръце, но с различно коремче и там пак след цифрата се показва с буква големината на корема.

# 16
  • Мнения: 33
търся сатенени бикини л -ххл

# 17
  • Мнения: 48
погледни в този сайт http://www.valea.bg/index.php?option=com_virtuemart&view=pro … d=645&lang=bg  . Не съм поръчвала все още, но много ми харесват и имат размери

# 18
  • На тепето...
  • Мнения: 61
Момичета от къде си купувате бански? За предпочитане Пловдив или онайн?

# 19
  • Мнения: 568
Момичета от къде си купувате бански? За предпочитане Пловдив или онайн?
Аз, лично - от магазините на Triumph. В Сф, във въпросните, предлагат и на други марки, има доста красиви и то, големи номера. Парите си струват. newsm10

# 20
  • Мнения: X
Момичета от къде си купувате бански? За предпочитане Пловдив или онайн?

Миналата година си купих банските от едно магазинче в Халите, но честно казано го отлагах за последния момент и в средата на август едвам ми намериха номер, иначе в началото на сезона има богат избор.

# 21
  • Мнения: 5
Включвам се и аз в темата на красивите жени!
Момичета, трябва ми официална дълга рокля на прилична цена! Някой има ли представа къде в София мога да намеря?

# 22
  • Мнения: 331
Момичета от къде си купувате бански? За предпочитане Пловдив или онайн?

Онлайн от Манго - имат специална линия големи номера. Можеш да ги намериш на сайта им в подкатегория curve sizes . Два от най - готините им модели можеш да видиш и тук http://www.shopaholicsinsofia.blogspot.com/

# 23
  • Мнения: 11 625
Здравейте,
Моля за съвет, къде в София може да се купи нещо делово, но фино и по-младежко, подходящо за делова среща.
Представям си хубава пола около коляното и блузка от коприна с къс ръкав, с тънко лятно сако в красиви цветове, но нямам представа къде ще се намери нещо такова за около 150 лв.?
Ходих до M&S, но ми се стори много скъпо, както и в Kensol. Няма ли вече български стоки - хубави, но по-изгодни?



 Във магазините на "Люсил"- имат няколко в София, но аз посещавам този на бул. Дондуков, в "Миролио" на Графа и има няколко магазина по бул. Стамболийски в участъка между "Света Неделя" и Ул. "Братя Миладинови".
Би ли казала къде в София има магазин на M&S?

Редакция: Помислих, че става дума за тази верига   https://www.msmode.nl/  и се зарадвах, че са вече в Бг, но явно става дума за Маркс§Спенсър.

Последна редакция: пн, 22 юни 2015, 22:32 от petiaivanov

# 24
  • Мнения: 47 988
МиС -50%, ХиМ също до -50%, има доста дрехи много големи размери от +серията

# 25
  • Мнения: 433
Здравейте, момичета! И аз като по-пухкава да се присъединя към вас  Mr. Green

Много съм доволна от онлайн магазина на H&M. Тъкмо днес ми дойде пратката с покупки от намалението, има големи размери, чак се учудвам, че някои от дрехите даже са ми широки (добре че не поръчах по-големи hahaha ). Имат таблица с размери, аз от там гледах и съм много доволна Simple Smile

# 26
  • Мнения: 331
Kensol имат аутлет на Раковска, непосредствено след операта, имат останали основно големи размери и цените са значително по - добри от тези на текущите колекции в магазините.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 213
Привет, момичета!   bouquet
Ако може да ме посъветвате откъде да си намеря стягащо бельо тип къси панталонки, че много ми  се протриват крачетата отвътре  newsm78

# 28
  • Мнения: 548
 
Привет, момичета!   bouquet
Ако може да ме посъветвате откъде да си намеря стягащо бельо тип къси панталонки, че много ми  се протриват крачетата отвътре  newsm78

 Намерих в един голям магазин на HM разкошни черни, нямаше и бежеви, бих си взела. Не знам откъде сте,
 аз ги открих в Благоевград. Но може да потърсите в сайта на HM. Водят ги като къси клинчета. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 548
www.img-share.eu/main/image_view/hmprodNsn1qxF.jpg.htm]http://

 Намерих в сайта, това е. Ще ги откриете в менюто на Големи размери. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт